NL20 JJ overpairina, kuidas mängida?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • farik666
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 834

    #1

    NL20 JJ overpairina, kuidas mängida?

    Kuna vastas järjekordne fish, siis oletan et ta seal enamus ülepaare ei foldi, kuid kas oleme ees?

    No-Limit Hold'em, $0.20 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (CO) ($20)
    Button ($23.10)
    SB ($12.14) 57/21/3.8 114 kätt
    BB ($30.79)
    UTG ($20.39)
    UTG+1 ($16.68)
    MP1 ($23.99)
    MP2 ($19.80)
    MP3 ($16.91)

    Preflop: Hero is CO with J, J
    1 fold, UTG+1 calls $0.20, 3 folds, Hero bets $0.70, 1 fold, SB calls $0.60, 1 fold, UTG+1 calls $0.50

    Flop: ($2.30) 2, 2, 4 (3 players)
    SB checks, UTG+1 bets $1.15, Hero raises $3, SB calls $3, 1 fold

    Turn: ($9.45) 5 (2 players)
    SB checks, Hero ??
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #2
    Re: NL20 JJ overpairina, kuidas mängida?

    Mingi imeliku stäkiga, panekski allini ta turnis.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #3
      Re: NL20 JJ overpairina, kuidas mängida?

      No brainer PSB imo.

      Comment

      • bluelite
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1190

        #4
        Re: NL20 JJ overpairina, kuidas mängida?

        Kas SB riveri check nõrkust ei näit? Oleks tal tugev käsi, siis ta kõigi eelduste kohaselt teeks ka tugeva panuse. Seega jah, olen ka eelkõnelejatega nõus, kas siis shove või PSB.

        Comment

        • farik666
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 834

          #5
          Re: NL20 JJ overpairina, kuidas mängida?

          sry aga PSB?

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #6
            Re: NL20 JJ overpairina, kuidas mängida?

            pot size bet.

            ma paneks turnil 3$ nagu flopil, mis vastasele võib jätta mulje et sa oled nõrk ning shoveb. Eesmärk ikkagi raha sisse saada. Kui full stack oleks vastas, siis ei hakkaks panustega trikitama.

            Comment

            • farik666
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 834

              #7
              Re: NL20 JJ overpairina, kuidas mängida?

              tahate öelda, et välistate sellisel mehel kõik A2, K2 suited tüüpi käed ka??

              Comment

              • tdx
                Grinder
                • Oct 2008
                • 768

                #8
                Re: NL20 JJ overpairina, kuidas mängida?

                ei välista, aga tal on ka niipalju muud paska ranges, et see ei oma tähtsust.

                Comment

                • g00000se
                  Vana Tegija
                  • Apr 2010
                  • 1047

                  #9
                  Re: NL20 JJ overpairina, kuidas mängida?

                  Floppil törts suurem raise sellise fishi vastu ja turnil suru sisse

                  Comment

                  • farik666
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 834

                    #10
                    Re: NL20 JJ overpairina, kuidas mängida?

                    Selge, tänud vastamast... enamus vastavad, et turnil on siin nupud... juu siis mängisin õigesti ja pushisingi.. vastane näitas A2 suited ja bustoo..

                    Comment

                    Working...