NL50 2nd nut mast vastane donkab suurelt riveril

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #1

    NL50 2nd nut mast vastane donkab suurelt riveril

    Vastane siis 28/10/3,8. Reade ei olnud peale selle et ta donk on lihtsalt stattide järgi ning paar imelikku muuvi on lauas teinud mida ma kirja ei pannud. Igatahes märgitud roheliseks.

    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    SB ($51.80)
    Hero (BB) ($66.65)
    UTG ($29.30)
    UTG+1 ($53.80)
    MP1 ($95)
    MP2 ($79.25)
    CO ($23.10)
    Button ($50.55)

    Preflop: Hero is BB with Q, J
    2 folds, MP1 calls $0.50, 3 folds, SB calls $0.25, Hero checks

    Flop: ($1.50) A, 3, 9 (3 players)
    SB bets $1, Hero calls $1, 1 fold

    Turn: ($3.50) 2 (2 players)
    SB bets $2, Hero calls $2

    River: ($7.50) K (2 players)
    SB bets $40.50, Hero
  • donkament
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1945

    #2
    Re: NL50 2nd nut mast vastane donkab suurelt riveril

    fold imo. risk/reward suhe liiga sitt.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: NL50 2nd nut mast vastane donkab suurelt riveril

      Ma ka riveri foldin aga preflopis tõstaksin.

      Comment

      • farik666
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 834

        #4
        Re: NL50 2nd nut mast vastane donkab suurelt riveril

        ma raiseks flopi ka mõnedel kordadel...saame teada kus asume..

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #5
          Re: NL50 2nd nut mast vastane donkab suurelt riveril

          Algselt postitas farik666 Vaata postitust
          ma raiseks flopi ka mõnedel kordadel...saame teada kus asume..
          vale mõtlemisviis. lihtsalt sellepärast tõstan, et aru saada, kas olen ees või taga? liiga kalliks läheb ju.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #6
            Re: NL50 2nd nut mast vastane donkab suurelt riveril

            Easiest fold ju, seda enam et tegu fullringiga.

            Comment

            • Tupsik
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 497

              #7
              Re: NL50 2nd nut mast vastane donkab suurelt riveril

              Nõustun varasematega, fold, liiga suur overbet.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: NL50 2nd nut mast vastane donkab suurelt riveril

                Algselt postitas farik666 Vaata postitust
                ma raiseks flopi ka mõnedel kordadel...saame teada kus asume..
                Sa oled niikaua pokerdanud aga ikka annad nii ebaproffesionaalset nõu. Kui sa raised ja vastane 3betib - kus sa siis oled? Sa ei pruugi üldsegi mitte taga olla või vähemalt pot oddsid on piisavad, et minna broke (meelde tule 9cTd, mille vastu näiteks flippad - 50:50). Kui ta callib ja turn on blank siis kus sa nüüd oled?

                Mina küll ei tea. Saan aru, et see "kus me asume" tõste tõesti mõndadel floppidel on hea aga siin see on out of question ja peaksid ikka baseeruma kahele põhi tõstmise põhjusele - for value or as bluff. Kuna ma ei tea, kas mu tõste on siin bluff või value siis seetõttu ma ka ei mõtlegi tõsta vaid hoopis callin/foldin.

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #9
                  Re: NL50 2nd nut mast vastane donkab suurelt riveril

                  Ma igatahes foldisin selle käe. Põhjused suht samad mis siin kirjas, lihtsalt ei uskunud, et vastane siin piisavalt blufib, et kasumlikult callida saaks. Kuni potsize beti oleks raudselt ära callinud, aga see imelik beti suurus mis ei olnud shove ja ei olnud ka standardne pani mõtlema.

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #10
                    Re: NL50 2nd nut mast vastane donkab suurelt riveril

                    Second nuts või mitte - biitides ainult bluffi, mõtleksin isegi psb peale riveris foldile (pot oli algselt 3way). Preflop stattide järgi mingi agromaan ei tundu ka olevat.

                    Comment

                    Working...