NL10 3way flop bottomsetiga

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 2ves
    Õpihimuline Mängur
    • Jul 2010
    • 318

    #1

    NL10 3way flop bottomsetiga

    Tere,

    Kuidas oleksid mänginud järgmist kätt:
    utg - 13/9/inf/32
    mp1 -28/24/3/123

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • donkament
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1945

    #2
    Re: NL10 3way flop bottomsetiga

    lol tahtsid nl10s flopil setti foldida? nh, wp.

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #3
      Re: NL10 3way flop bottomsetiga

      hmm.. üks võimalus oleks igasugu semibluffid jms sees hoida ja flopis MP tõste vaid callida ja proovida turnis rahad sisse saada. teine võimalus on nii nagu sa mängisid, aga ma usun, et pikas perspektiivis kaotad niimoodi valuet.

      aga said stackid sisse, niiet well played.

      Comment

      • con
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1954

        #4
        Re: NL10 3way flop bottomsetiga

        Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
        hmm.. üks võimalus oleks igasugu semibluffid jms sees hoida ja flopis MP tõste vaid callida ja proovida turnis rahad sisse saada. teine võimalus on nii nagu sa mängisid, aga ma usun, et pikas perspektiivis kaotad niimoodi valuet.

        aga said stackid sisse, niiet well played.
        põhiliselt peaks ju ikkagi Qx/drawidele/ülepaaridele keskenduma mis hetkel veel maksaks aga paljudes turnides mitte.
        kas ei oleks ikka õigem flopil sisse saada rahad?

        Comment

        • Potik
          FPP Pro
          • Jul 2009
          • 245

          #5
          Re: NL10 3way flop bottomsetiga

          Miks donkbetid?

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #6
            Re: NL10 3way flop bottomsetiga

            Ise ei donkaks muidugi. Enamikel juhtudel kaotab valuet - regularide vastu liiga läbinähtav KUI su ranges pole siin suited connectoreid (mida ma eeldan, et ei ole). Aga bustoks läheks hea meelega flopil.

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #7
              Re: NL10 3way flop bottomsetiga

              Algselt postitas con Vaata postitust
              põhiliselt peaks ju ikkagi Qx/drawidele/ülepaaridele keskenduma mis hetkel veel maksaks aga paljudes turnides mitte.
              kas ei oleks ikka õigem flopil sisse saada rahad?
              UTG ranges ei ole Qx'i va AQ. drawe on ka minuarust vaid üks - AKs. UTG pärast ei pea tegelikult nagunii eriti muretsema, sest turnis on pot juba liiga suur, et ta ilmselt oma järelejäänud stacki enam ei foldiks.
              MP tundub statside poolest selline tavaline agrodonk, kelle ranges võib olla igasugu emandaid ja drawe ja tema drawib ilmselt riverini välja.

              aga obv sooviks ka mina siin juba flopis rahad sisse saada.

              Comment

              • 2ves
                Õpihimuline Mängur
                • Jul 2010
                • 318

                #8
                Re: NL10 3way flop bottomsetiga

                peale senist analüüsi tundub, et donkbet pole tõesti õige. Oma ABC mängu juures väldin seda kindlasti edaspidi.

                Comment

                • janek174
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1078

                  #9
                  Re: NL10 3way flop bottomsetiga

                  Algselt postitas donkament Vaata postitust
                  lol tahtsid nl10s flopil setti foldida? nh, wp.
                  Miks mitte?? Starsi NL10 on maailma kõige nitim limiit üldse ja siin pole seti foldimises midagi naljakat. Flopis paneks siiski rahad sisse...
                  Last edited by janek174; 02.01.11, 03:09.

                  Comment

                  • donkament
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1945

                    #10
                    Re: NL10 3way flop bottomsetiga

                    Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                    Miks mitte?? Starsi NL10 on maailma kõige nitim limiit üldse ja siin pole seti foldimises midagi naljakat. Flopis paneks siiski rahad sisse...
                    100bb deep flopil set vs set saamine standard cooler, eriti nl10s. suurem viga oleks hakata sette foldima.

                    Comment

                    Working...