NL50, mono flopis nut fd+oesd, call või raise?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cypher0
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 1512

    #1

    NL50, mono flopis nut fd+oesd, call või raise?

    Niisiis, tekkis olukord, kus jäin hetkeks toppama. Vastane tundmatu, 8 kätt lauas olnud.

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP1 ($27)
    Hero (MP2) ($50)
    CO ($88.05)
    Button ($51.30)
    SB ($48.85)
    BB ($50)
    UTG ($49)
    UTG+1 ($68.50)

    Preflop: Hero is MP2 with Q, A
    1 fold, UTG calls $0.50, 2 folds, Hero bets $2.25, 3 folds, UTG calls $1.75

    Flop: ($5.25) 9, J, 10 (2 players)
    UTG checks, Hero bets $4, UTG raises to $10, Hero ??

    Ei suutnud välja mõelda, mis on kasumlikum, kas hakata stacki sisse ajama, või turni vaadata (flopis callida $6, pot $19). Oddse on kenasti, aga kas villain maksab meile, kui nutsi hitime?
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #2
    Re: NL50, mono flopis nut fd+oesd, call või raise?

    Ma kalduks calli poole. Väga ei usu, et sellises kohas FE-d Sul eriti oleks ning väga heas seisus raha sisse ei saaks. Lisaks meil positsioon vastase suhtes.

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #3
      Re: NL50, mono flopis nut fd+oesd, call või raise?

      Kui tal peaks seal set olema,siis ta eeldatavasti maksaks turnis (kui saad turnis rea või masti kokku) su beti kinni FH hittimise eesmärgil:)
      Ise paneksin flopil 3beti,tema ranges on siin nii FD,SD,set ja 2pairs.

      Comment

      • rrrr
        Grinder
        • Nov 2008
        • 904

        #4
        Re: NL50, mono flopis nut fd+oesd, call või raise?

        Lisaks sellele, et see board hitib paljusid käsi meelitab sihuke board ka veel bluffima. Vaadake ometi raise size. Kas set või 2 paari teeks taolise väikse raise? Hea ohutu bluff, Hero foldib vähemalt pooltel juhtudel, et villu saaks break even olla. Kui 3-betitakse - ju siis on ikkagi nuts.

        Edit: sry vaatasin nüüd, et Hero on IP. Call võib isegi ok olla. OOP ma teeks 3-beti AI.
        Last edited by rrrr; 29.12.10, 12:50.

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #5
          Re: NL50, mono flopis nut fd+oesd, call või raise?

          ma paneks 25 peale flopis ja calliks shove. Mõnikord panen ebastandardselt 10 to 18, et vastast meelitada callima. Kui callib siis shoven turni. Sellist monsterdrawd ei oskagi eriti teisiti mängida kuna hittides võib vastane hoo maha tõmmata. Samas kui peaks paarduma board, on meie jaoks olukord tunduvalt vastikum. Niiet otsa paneks nii või teisiti. Suurus sõltub parasjagu tujust ja vastasest.

          Comment

          • 5lehte
            Jube Noob
            • Apr 2009
            • 126

            #6
            Re: NL50, mono flopis nut fd+oesd, call või raise?

            Ma ka ilmselt calliks, foldima vastast siin 3betiga tavaliselt enam ei saa ja flopil oled tihti taga.

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #7
              Re: NL50, mono flopis nut fd+oesd, call või raise?

              Algselt postitas 5lehte Vaata postitust
              Ma ka ilmselt calliks, foldima vastast siin 3betiga tavaliselt enam ei saa ja flopil oled tihti taga.
              Miks sa vastast foldima tahad saada sellisel flopil sellise käega?

              Comment

              • Cypher0
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 1512

                #8
                Re: NL50, mono flopis nut fd+oesd, call või raise?

                No mina ei tea, mina mõtlesin nii, et kui ma raisen, ja saan nupud sisse flopis, olen enamasti taga. Kui callin, ja turnis hitin, siis olen ees ja nuppe sisse enamasti EI saa. Enamasti pärast sessi käsi üle vaadates mõtlen ikka välja, et ahaa, siin oleks võinud nii teha, aga vot seda olukorda ei mõelnudki välja, et mis ikkagi kõige parem oleks, just tundmatu vastase vastu.

                Rohkem mõtteid pole, praegu suht mõlemapoolseid arvamusi siin?:)

                Comment

                • 5lehte
                  Jube Noob
                  • Apr 2009
                  • 126

                  #9
                  Re: NL50, mono flopis nut fd+oesd, call või raise?

                  Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                  Miks sa vastast foldima tahad saada sellisel flopil sellise käega?
                  Sul õigus. Kui pokerstove pealt järgi vaatan siis tuleks tegelt nupud sisse panna küll. Raha ka juba piisavalt sees.

                  Comment

                  • noname
                    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                    • Oct 2009
                    • 2366

                    #10
                    Re: NL50, mono flopis nut fd+oesd, call või raise?

                    Cypher0 viska pilk postkasti:)
                    Last edited by noname; 29.12.10, 16:24.

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #11
                      Re: NL50, mono flopis nut fd+oesd, call või raise?

                      Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                      Miks sa vastast foldima tahad saada sellisel flopil sellise käega?
                      Kui sa flopil raised, siis sa obv tahad vastast foldima saada, $20>rake splittimine(ehk kui raha sisse läheb oled põhimõtteliselt 50:50 tema range vastu).

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: NL50, mono flopis nut fd+oesd, call või raise?

                        Ma raisen, sest hittimise korral meil kõik drawd on nii obvious.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #13
                          Re: NL50, mono flopis nut fd+oesd, call või raise?

                          Ma ka panen sisse

                          Comment

                          Working...