NL100 JJ coldcaller 4betib.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #1

    NL100 JJ coldcaller 4betib.

    Vastane 48/34 agrod 4.1 ja 44%. 3bet 20% (30st korrast), folt to 3bet 40% (5st korrast). 4bet 0% (5st korrast). ~100 kätt.

    Ma isiklikult shoveks.

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $1.00 BB (8 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    BB ($66.40)
    UTG ($100)
    UTG+1 ($162.45)
    MP1 ($99)
    MP2 ($127.15)
    Hero (CO) ($106.75)
    Button ($105.55)
    SB ($100)

    Preflop: Hero is CO with J, J
    1 fold, UTG+1 bets $3.50, 1 fold, MP2 calls $3.50, Hero raises to $14, 4 folds, MP2 raises to $36, Hero?
    Fullstacks have more fun.
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #2
    Re: NL100 JJ coldcaller 4betib.

    Ma ka. Liiga agro vend, et pildipaari sellise vastu foldida.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #3
      Re: NL100 JJ coldcaller 4betib.

      Get it in .. imo raiuvad nad siin 55+ kaartidega ka kohati

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #4
        Re: NL100 JJ coldcaller 4betib.

        Nõus eelkõnelejatega ja lisaks veel, et siin võib vabalt näha AXs AT-AQ. Seega range päris lai ja kahtlane.

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #5
          Re: NL100 JJ coldcaller 4betib.

          Rahad sisse!!! Mina ajaksin siin sisse isegi AJ vahest. Aga mitte iga kord. Aga siis küll, kui olen temalt näiteks mõned käed tagasi just suure panga võitud vms.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #6
            Re: NL100 JJ coldcaller 4betib.

            Tänud. Päris igavad käed mul viimasel ajal või mis?!
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            Working...