NL10 AK, floppame TPTK

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kroko_till
    Jube Noob
    • Jan 2009
    • 121

    #1

    NL10 AK, floppame TPTK

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed)

    BB ($3.65)
    UTG ($17.54) 13/11 50kätt
    UTG+1 ($10.30)
    MP1 ($3.28) 11/3 65 kätt
    MP2 ($10)
    MP3 ($28.56)
    CO ($10)
    Button ($7.82)
    Hero (SB) ($10.05)

    Preflop: Hero is SB with A, K
    UTG bets $0.40, 1 fold, MP1 calls $0.40, 4 folds, Hero calls $0.35, 1 fold

    Flop: ($1.30) 6, 8, A (3 players)
    Hero checks, UTG checks, MP1 bets $0.30, Hero raises $0.90, UTG calls $0.90, 1 fold

    Turn: ($3.40) J (2 players)
    Hero bets $2.50, UTG raises $5, Hero calls $2.50

    River: ($13.40) 3 (2 players)
    Hero checks, UTG bets $4, Hero ?

    Total pot: $20.90

    Flopp tundus väga ohutu, otsustasin check/raise kasuks, kas turnis oleks foldimisruumi? Check-call liin flopil ja reraise turnis ennustab vist, et oleme beat aga ei suutnud maha panna. AJ harva sellise liiniga mängib? Või näen seal setti? Riveris on pott nii suur, et maha enam panna ei saa ilmselt. Milliseid vigu sellest käest välja võiks tuua?
  • donkament
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1945

    #2
    Re: NL10 AK, floppame TPTK

    3bet pre, flopil suurem raise. As played pead riveri callima, turni raise korral beadid ainult AQ-d ja splitid AK. flopis check/call 2bet dry boardil solid vastaselt näitab juba suht epic slowplayd ja monsterit vastase käes. turnis foldiksin imo.

    Comment

    • Tupsik
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 497

      #3
      Re: NL10 AK, floppame TPTK

      Paneks 3bet pre, ei taha OOP lihtsalt hittima minna.
      Flopil tõstaks rohkem, ca 1,2.
      Turnis leiaks vast ka foldi, minraise küll, kuid see siiski pigem tugevus.
      Riveris pole enam midagi mõelda, easy call, miks me muidu üldse turni callisime.

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #4
        Re: NL10 AK, floppame TPTK

        Kindlasti sqz pf.

        Comment

        • kroko_till
          Jube Noob
          • Jan 2009
          • 121

          #5
          Re: NL10 AK, floppame TPTK

          Tänud mõtete eest, 3bet pre ja fold turn ilmselt on tõesti suuremad vead selles käes. Konkreetses käes oli UTG aabitsatega ja ilmselt oleks bustoks läinud niiehknii, kui ta just 3-betile AI otsa ei oleks kütnud..

          Comment

          Working...