Nl50. 3bet potis QQ-ga kahe villani vastu.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 5gww
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2010
    • 333

    #1

    Nl50. 3bet potis QQ-ga kahe villani vastu.

    Utg+1 on täielik donk, tema vastu oleks see üli eazy call, aga see teine vend on tundmatu, ja tema turni call tundus väga kahtlane, millega ta nii teeks? Kas peaks callima või shovema, foldida nagu ei tahaks, kuna dongi raha sees juba.

    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($27.50)
    BB ($69.85)
    UTG ($52.65)
    UTG+1 ($25.70)
    MP1 ($53.15)
    MP2 ($53.25)
    CO ($52.70)
    Hero (Button) ($56.85)

    Preflop: Hero is Button with Q, Q
    UTG calls $0.50, UTG+1 bets $1, 1 fold, MP2 calls $1, 1 fold, Hero raises $4, 3 folds, UTG+1 calls $3, MP2 calls $3

    Flop: ($13.25) 10, J, 9 (3 players)
    UTG+1 checks, MP2 checks, Hero bets $7.50, UTG+1 calls $7.50, MP2 calls $7.50

    Turn: ($35.75) 9 (3 players)
    UTG+1 bets $14.20 (All-In), MP2 calls $14.20, hero?
    Last edited by 5gww; 27.12.10, 12:48.
  • ment52
    Politseidokumendiga kusjuures!
    • Oct 2008
    • 1270

    #2
    Re: Nl50. 3bet potis QQ-ga kahe villani vastu.

    Pre võiks suurem olla. 5$ näiteks standardina, kuna sees fish(e) siis võib ka rohkem. Turnis foldida muidugi ei saa, kui arvame et utg+1 enamvähem dead money. Tundmatul MP2-l võib olla tj-aj, hulganisti tõmbeid ja TT-JJ on suhteliselt väike osa ta rangest, sest regular raiseks tihti pre nendega kui eelnevad oleks nii fishised nagu sa väidad ja nõrgal mängijal siin range niipalju laiem lihtsalt. Kuna halbu rivereid on palju nii sinule kui temale ülidrawise boardi tõttu, siis oleks targem ikka shoveda turn kui riveris mõistatama hakata.

    Comment

    Working...