NL25 AA 3bet pot,flopi otsus!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #1

    NL25 AA 3bet pot,flopi otsus!

    Easy call või pigem raske fold?


    $0.10/$0.25 Pot Limit Holdem
    PokerStars
    7 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($7.91)
    UTG+1 ($15.02)
    MP ($21.55)
    CO ($30.60)
    BTN ($18.66) villian tundmatu
    Hero ($25)
    BB ($20.32)

    Pre-Flop: ($0.35, 7 players) Hero is SB A A
    3 folds, CO raises to $0.75, BTN calls $0.75, Hero raises to $2.75, BB calls $2.50, CO calls $2, BTN calls $2

    Flop: 3 2 5 ($11, 4 players)
    Hero bets $4.50, BB calls $4.50, 1 fold, BTN goes all-in $15.91, $11.41 to Hero ($17.75)?
  • donkament
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1945

    #2
    Re: NL25 AA 3bet bot,flopi otsus!

    ez shove. bb võib callida siin iga ülepaariga ja shoveja on stacki järgi aru saades juba donk. pot oddsid kh 3,5-1 ning oute on, isegi kui taga oleme.

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #3
      Re: NL25 AA 3bet bot,flopi otsus!

      Praegu on käsil aasta parimate valimine, eks. Kopin sulle rea, mis ma notepadi olen pannud: Nõmedaim teema: "NL25 AA 3bet potis 100bb deep, mida teha?"

      Btw, see rida oli enne selle teema tegemist juba kirjas.

      EDIT: Kui sa oled ülepaari vastas on hästi. Kui oled seti vastas, siis sul on 6 outi. Rida, siis well flopped, aga tihedamini on siin overpair.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #4
        Re: NL25 AA 3bet bot,flopi otsus!

        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
        Praegu on käsil aasta parimate valimine, eks. Kopin sulle rea, mis ma notepadi olen pannud: Nõmedaim teema: "NL25 AA 3bet potis 100bb deep, mida teha?"

        Btw, see rida oli enne selle teema tegemist juba kirjas.
        Ma nüüd ei saanud aru kas tahad öelda et pealkiri imeb vms?kuna alles hakkasin käsi postitama siis ei oska väga hästi termineid ritta seada!

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #5
          Re: NL25 AA 3bet bot,flopi otsus!

          Pealkirjal pole häda miskit kui see välja arvata, et boti asemel peaks olema pot. JJ-ga ei mõtleks sellises kohas üle 1 sekundi. Liiga standard koht lihtsalt, kus kehvemaid ülepaare või isegi A high sugusi käsi on vastas tunduvalt enam kui Sind biitivaid käsi.

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #6
            Re: NL25 AA 3bet pot,flopi otsus!

            Callin ikka sellises kohas, seal võib tõesti any2 näha.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #7
              Re: NL25 AA 3bet bot,flopi otsus!

              Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
              Ma nüüd ei saanud aru kas tahad öelda et pealkiri imeb vms?kuna alles hakkasin käsi postitama siis ei oska väga hästi termineid ritta seada!
              See, mis vapsik ütles. Ilmselt said mingi ajuvaba cooleri, aga point on see, et ära kunagi foldi sarnases kohas fishi vastu.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #8
                Re: NL25 AA 3bet pot,flopi otsus!

                Ühegi regulari vastu samuti mitte!

                Comment

                • ristik
                  Grinder
                  • May 2010
                  • 903

                  #9
                  Re: NL25 AA 3bet pot,flopi otsus!

                  Oletan et kaotasin käe, aga see on küll über snäp shove. 3bet potis ma ei anna ühegil flopil alla fishi vastu.

                  Comment

                  • janek174
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1078

                    #10
                    Re: NL25 AA 3bet pot,flopi otsus!

                    Isegi minusugune nitt ei foldi siin never... 3bet potis polegi siin mingit otsust imo, täiesti standard...

                    Edit: Küsimus... Kui sa siin 3betid, miks sa siin siis foldida veel tahad (sellisel flopil)?

                    Ise olen küll üliõnnelik alati, kui mu 3bet maha callitakse ja selline flop tuleb, saab lastele jälle süüa osta...
                    Last edited by janek174; 25.12.10, 18:28.

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #11
                      Re: NL25 AA 3bet pot,flopi otsus!

                      alustades algusest siis preflop panuse suurus on tibatilluke. Squeeze pannes pane ikka 4$ juurde. Isegi ilma vahepealse callita oleks ma 3 peale pannud juba preflopis. Edasi käsi siis foldi ei näe. Mina calliks ning loodaks ka BB callima saada ning shoveks iga turni.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #12
                        Re: NL25 AA 3bet pot,flopi otsus!

                        ma teen hero foldi .. kui on 2ge riid

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #13
                          Re: NL25 AA 3bet pot,flopi otsus!

                          Provoker, Pot-limitiga tegu. Aga jah, mis krdi raske fold? Nupud sisse. Easy.

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #14
                            Re: NL25 AA 3bet pot,flopi otsus!

                            no isegi pot limitis saab rohkem panna kui 2,75. Igatahes on praegune number liiga väike.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: NL25 AA 3bet pot,flopi otsus!

                              easy call

                              Comment

                              Working...