NL100 200bb deep

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1

    NL100 200bb deep

    Tra kui haige koht. See vastane on nii gay .. pool fish vist, samas PTR oli paar k plussis mindi 300k peale vist

    vastane: 25/9/2 over 233 kätt
    fold to 3b 25%(4) - sample olematu
    mis hero teeb?


    Full Tilt No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP1 ($97.50)
    MP2 ($281.70)
    MP3 ($108)
    CO ($77.90)
    Button ($123.25)
    SB ($215)
    Mastermind (BB) ($200)
    UTG ($199.80)
    UTG+1 ($217.50)

    Preflop: Mastermind is BB with Q, Q
    3 folds, MP2 bets $4, 1 fold, CO calls $4, 2 folds, Mastermind raises to $17, MP2 calls $13, 1 fold

    Flop: ($40.30) 10, 2, 5 (2 players)
    Mastermind bets $19, MP2 calls $19

    Turn: ($78.30) 8 (2 players)
    Mastermind ?
  • Hullapple
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2009
    • 364

    #2
    Re: NL100 200bb deep

    Bet 42$.
    Kui ma õigesti aru saan siis see koht on nii haige sinu jaoks see pärast et te olete deep ja kardad TP+Q-high FD broke minna. Kui jah, siis mul on sulle soovitus ja võib olla ka teistele mängijatele: Ärge istuge deep laudadesse kui see teie otsuseid kardinaalselt mõjutab. Olen 100% kindel kui pre flop oleks effective stacks olnud 100bb siis sa seda kätt ei oleks siia postitanud, sest siis oleks sa lihtsalt value bettinud ta vastu ja läinud broke.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #3
      Re: NL100 200bb deep

      Flopis vist panen veits vähe ka .. 26 tunduks ägedam.. Samas selle tyybi agg% oli ainult 6???

      Comment

      • Hullapple
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2009
        • 364

        #4
        Re: NL100 200bb deep

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        Flopis vist panen veits vähe ka .. 26 tunduks ägedam.. Samas selle tyybi agg% oli ainult 6???
        Ägeduse pärast võiks panna 26 aga sellise passiivitari vastu ma laoks just selliseid 50% pot bette, sest kui tal on seal tugev käsi siis tal võib kiusatus tekkida raisemise järele, ning kui 6% Agg tyyp meid raiseb siis on meie otsus tehtud lihtsaks.

        Comment

        • tdx
          Grinder
          • Oct 2008
          • 768

          #5
          Re: NL100 200bb deep

          Algselt postitas Hullapple Vaata postitust
          Bet 42$.
          Kui ma õigesti aru saan siis see koht on nii haige sinu jaoks see pärast et te olete deep ja kardad TP+Q-high FD broke minna. Kui jah, siis mul on sulle soovitus ja võib olla ka teistele mängijatele: Ärge istuge deep laudadesse kui see teie otsuseid kardinaalselt mõjutab. Olen 100% kindel kui pre flop oleks effective stacks olnud 100bb siis sa seda kätt ei oleks siia postitanud, sest siis oleks sa lihtsalt value bettinud ta vastu ja läinud broke.
          Jah, sest et mida väiksem on stacks-to-pot ratio, seda korrektsem on overpairi\TPTK bet-bet-bet liiniga mängida. Kui sa võrdled stsenaariumeid kus betid turnis x ja vastane shoveb 2x või vastane shoveb 4x, siis su calling-range peab suhteliselt erinev olema, et su call +EV oleks.

          Mulle endale tundub, et check-calliga saaks turnis nõrgemalt valuet + ei laseks ennast potist välja bluffida. Kui turn läheb check-check siis betiks iga riveri.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #6
            Re: NL100 200bb deep

            Algselt postitas Hullapple Vaata postitust
            Bet 42$.
            Kui ma õigesti aru saan siis see koht on nii haige sinu jaoks see pärast et te olete deep ja kardad TP+Q-high FD broke minna. Kui jah, siis mul on sulle soovitus ja võib olla ka teistele mängijatele: Ärge istuge deep laudadesse kui see teie otsuseid kardinaalselt mõjutab. Olen 100% kindel kui pre flop oleks effective stacks olnud 100bb siis sa seda kätt ei oleks siia postitanud, sest siis oleks sa lihtsalt value bettinud ta vastu ja läinud broke.
            See on see, miks ma deep lauas istun 100bb-ga, sest suckin.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • ment52
              Politseidokumendiga kusjuures!
              • Oct 2008
              • 1270

              #7
              Re: NL100 200bb deep

              Algselt postitas tdx Vaata postitust
              Jah, sest et mida väiksem on stacks-to-pot ratio, seda korrektsem on overpairi\TPTK bet-bet-bet liiniga mängida. Kui sa võrdled stsenaariumeid kus betid turnis x ja vastane shoveb 2x või vastane shoveb 4x, siis su calling-range peab suhteliselt erinev olema, et su call +EV oleks.

              Mulle endale tundub, et check-calliga saaks turnis nõrgemalt valuet + ei laseks ennast potist välja bluffida. Kui turn läheb check-check siis betiks iga riveri.
              Nõus selle plaaniga.

              Comment

              Working...