NL100, deep, btn vs. blind, flopatud set, vastane raiseb heavy drawy boardil.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #1

    NL100, deep, btn vs. blind, flopatud set, vastane raiseb heavy drawy boardil.

    Tegelikult peaks olema suhteliselt lihtne koht, aga tekkis ikkagi dilemma. Kuidas me seda kätt mängime nii agro vastase vastu, olles 250bb deep? Kas re-raiseme? Kui palju? Kui me ra-raiseme, siis mis rangega ta jätkab? Callides hoiaksime jällegi bluffid ja semi-bluffid kindla peale sees + vastane võib meid draw peale panna ja proovida meid oma marginaalse käega potist välja ajada. Samas sellise laua peal slowda oma setti tundub jube patune mõte. Ühesõnaga ei osanud midagi tarka peale hakata seal.

    Vastane minu jaoks täiesti tundmatu. 18/14/5,4. Call steal from sb 11%. Raise flop c-bet 20%. Flop agression factor 9,5, frequ. 51%. 5K kätt.

    Poker Stars $100.00 No Limit Hold'em - 6 players
    The Official 2+2 Hand Converter By DeucesCracked Poker Videos

    BB: $250.00
    UTG: $190.70
    MP: $239.70
    CO: $100.00
    Hero (BTN): $258.95
    SB: $268.40

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with 8 8
    3 folds, Hero raises to $3, 1 fold, BB calls $2

    Flop: ($6.50) 8 7 T (2 players)
    BB checks, Hero bets $6.00, BB raises to $21, Hero ???
    Last edited by Kotkas1000; 20.12.10, 23:54.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: NL100, deep, btn vs. blind, flopatud set, vastane raiseb heavy drawy boardil.

    ma calliks ainult

    Comment

    • leitsi_kata
      Räme Fish
      • Dec 2010
      • 1

      #3
      Re: NL100, deep, btn vs. blind, flopatud set, vastane raiseb heavy drawy boardil.

      Minu silmis AI ja AI

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #4
        Re: NL100, deep, btn vs. blind, flopatud set, vastane raiseb heavy drawy boardil.

        njahh, ma olen vist see mees, kes ei taha omale keerulisi otsuseid jätta, seega ma paneks otsa ja tõstaks $51 peale, siis tal on ca 35% callida flushi tõmbamisel.. samas maite akui turn tuleb kehv kaart, siis ma ei oska enam midagi peale hakata..

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #5
          Re: NL100, deep, btn vs. blind, flopatud set, vastane raiseb heavy drawy boardil.

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          ma calliks ainult
          Ise mõtlesin esimese laksuga, et igasugused tõmmete ostmised tuleks siin väga kalliks ajada...
          Pot-kontrolli mõttes callid, et kui blank turn, siis vajutad kahe käega triggerit?:P

          Kui turni tuleb mingi tõmme täis, näiteks , 6, 9 või J, mis edasi? püüad odavalt SD-ni jõuda?

          (püüan su mõttekäigule pihta saada, ehk õpin midagi)

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #6
            Re: NL100, deep, btn vs. blind, flopatud set, vastane raiseb heavy drawy boardil.

            no miks peaks setiga miskit pot controlli tegema? laud on mega drawine, ma küll raiseks siin. Callides ei oskaks ma enamus turne korrektselt mängida.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: NL100, deep, btn vs. blind, flopatud set, vastane raiseb heavy drawy boardil.

              Calli seepärast, et stäkid lähevad siin sisse väga kehva equitiga. PM on board, kus saab vajadusel foldima hakata bottom seti. Ülepaariga ei stäki siin end keegi jne. Kuna meil on positsioon siis callin ja callin ka pm. kõik turnid ja riveril võtan otsuse vastu, kas foldin, callin või raisen. OOP ma käituks samamoodi, sest kui tal peaks olema draw vms. pask siis ta saaks kenasti meie raise callida ja oleme ise turnil suures potsi fucked olukorras.

              100BB on stack off koht.

              Comment

              • rrrr
                Grinder
                • Nov 2008
                • 904

                #8
                Re: NL100, deep, btn vs. blind, flopatud set, vastane raiseb heavy drawy boardil.

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Calli seepärast, et stäkid lähevad siin sisse väga kehva equitiga. PM on board, kus saab vajadusel foldima hakata bottom seti. Ülepaariga ei stäki siin end keegi jne. Kuna meil on positsioon siis callin ja callin ka pm. kõik turnid ja riveril võtan otsuse vastu, kas foldin, callin või raisen. OOP ma käituks samamoodi, sest kui tal peaks olema draw vms. pask siis ta saaks kenasti meie raise callida ja oleme ise turnil suures potsi fucked olukorras.
                100BB on stack off koht.
                Miks sa safe turni puhul stacki sisse ei aja? Paljud teevad vea ja callivad turnil AI tõmbega. Riveril enam valuet ei saaks. Aga kuna pakis on pooled kaardid mis toovad lauda masti või completevad / suurendavad rea draw, siis loota, et nii turn kui river on safe on küll ultraõrn unistus. Seega paned sa sisse hunniku raha, et riveril foldida.

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #9
                  Re: NL100, deep, btn vs. blind, flopatud set, vastane raiseb heavy drawy boardil.

                  250bb stackid sisse lähevad oled seti, rea või combodraw (kahtlane) vastas. Equity sel juhul kindlasti <50%.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • rrrr
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 904

                    #10
                    Re: NL100, deep, btn vs. blind, flopatud set, vastane raiseb heavy drawy boardil.

                    Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                    250bb stackid sisse lähevad oled seti, rea või combodraw (kahtlane) vastas. Equity sel juhul kindlasti <50%.
                    Et kui vastane peaks 3 tänavat paugutama ja me ei improve, siis river on fold?

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #11
                      Re: NL100, deep, btn vs. blind, flopatud set, vastane raiseb heavy drawy boardil.

                      rrr mismoodi sina mängiksid? ment ja ajuvaba võiksid ka nõu anda.

                      Comment

                      • rrrr
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 904

                        #12
                        Re: NL100, deep, btn vs. blind, flopatud set, vastane raiseb heavy drawy boardil.

                        Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                        rrr mismoodi sina mängiksid? ment ja ajuvaba võiksid ka nõu anda.
                        Safe turni raiseks või betiks. Turnis võib vastane veel loota, et ta draw tuleb riveril täis + 2paari ja bottomset on nõus safe turni korral veel maksma. TT ja J9 vastu on muidugi nutune. Kui 5K käsi on vastase kohta, siis peaks mingi tendents olema ka selle kohta, et kuidas ta turni mängib - on ta seal sama agro kui flopis? Minu arust on SB calling range + flopi agrotsemises väga suur õhumull vahel. Tuleb tunnistada, et siin on raske dilemma - hoida pot väike (no mis väike ta nüüd enam turnis saab olema) ja mitte anda vastasele drawimiseks oddse. Ega ma endas 100% kindel pole, ootan ka targemate põhjendusi.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #13
                          Re: NL100, deep, btn vs. blind, flopatud set, vastane raiseb heavy drawy boardil.

                          Algselt postitas rrrr Vaata postitust
                          Et kui vastane peaks 3 tänavat paugutama ja me ei improve, siis river on fold?
                          "Õiget vastust" ma ei oska öelda, aga tähele tasuks panna, et 3-barrel range ja flopi stackoff range on erinevad asjad. Lisaks sellele tuleb nende erinevate liinide puhul iga beti, mida peetakse standartseks, korral ka poti suurus erinev. Mu arust on siin mõtlemisainet.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: NL100, deep, btn vs. blind, flopatud set, vastane raiseb heavy drawy boardil.

                            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                            rrr mismoodi sina mängiksid? ment ja ajuvaba võiksid ka nõu anda.
                            ment küll aga miks ajuvaba? kas teie arvates siis overallpapp $$$ > winrate? strateegia nõuannetes loeb ikkagi kindlalt winrate ja ajuvaba skillitase on sama, mis krayziel, ok2aal, estpatrickul jne. ment on neist (v.a. krayzie) peajagu üle ja tema nõu küll ootaks.

                            Edit: samal põhjusel olen ka mina overrated. kui mu 100nl winrate on maksimum 1.5pt/bb siis ma ei saa kuidagi end pidada paremaks -andres-, kotkas1000, taipupole, pastilaa, leits ja teised 100NL grinderid. Samamoodi nagu nagu ehitusfirma direktor, kes teenib rohkem kui ehitaja ei ole tavaehitajast oma ehitusskilliga üle. on muidugi ka erandeid.

                            Comment

                            • noname
                              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                              • Oct 2009
                              • 2366

                              #15
                              Re: NL100, deep, btn vs. blind, flopatud set, vastane raiseb heavy drawy boardil.

                              Minu arust aitaks väga palju kaasa statside puhul just olukorrad.

                              ehk siis Raise flop c-bet 20%. mitmest korrast üldse?

                              see on ju meeletult suur % antud hetkel,aga olukordi võib olla siiski väga vähe,mis tähendaks,et see Raise flop c-bet ei anna mitte mingisugust infot.

                              Flopil...
                              kardame J9,96 ja TT,ees oleme kõigist kahest paarist,FD,SD+77.
                              Kuna BTNvsBlaind olukord,siis võib tema range suuremaks lasta.

                              mina 3betiksin ja calliks AI/5betiks AI.

                              Comment

                              Working...