nl50, QQ-ga 3bet potis, riveril villan donkab allinn

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 5gww
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2010
    • 333

    #1

    nl50, QQ-ga 3bet potis, riveril villan donkab allinn

    Vastane tundmatu.
    kas betsize on õige?
    mida teeksime riveril siis, kui meil oleks AA,KK
    kui vastane oleks checkind, kas siis checkime järgi või shoveme?

    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (7 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (Button) ($50.50)
    SB ($48.75)
    BB ($64.10)
    UTG ($11.10)
    MP1 ($87.80)
    MP2 ($21.60)
    CO ($89.10)

    Preflop: Hero is Button with Q, Q
    3 folds, CO bets $1.50, Hero raises $5, 2 folds, CO calls $3.50

    Flop: ($10.75) 3, 10, 3 (2 players)
    CO checks, Hero bets $7.50, CO calls $7.50

    Turn: ($25.75) J (2 players)
    CO checks, Hero bets $15, CO calls $15

    River: ($55.75) 10 (2 players)
    CO bets $25, hero?
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #2
    Re: nl50, QQ-ga 3bet potis, riveril villan donkab allinn

    Minu kogemuste põhjal dongatakse siukses olukorras ainult value peale, praegu antud käes on villainil üldjuhul Tx.

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #3
      Re: nl50, QQ-ga 3bet potis, riveril villan donkab allinn

      Algselt postitas fyte Vaata postitust
      Minu kogemuste põhjal dongatakse siukses olukorras ainult value peale, praegu antud käes on villainil üldjuhul Tx.
      ära ole nii results oriented. panedki vastase lihtsalt nii kitsa range peale nagu Tx? eriti arvestades seda, et villainil on mõni üksik kümme 3bet calling ranges (ta on OOP ja stacki suurust vaadates eeldan, et tegu on võitva/vähemalt BE mängijaga). usun, et siin ei ole ka vahet kas herol on käes QQ, KK või AA, sest ei usu, et vastane flatiks 3beti AA või KKga ja isegi kui ta seda teeks ja ka flopi c/c, siis turn on küll nüüd viimane koht, kus tuleks agressiivsust näidata. turnis võiksid ka natukene rohkem panna. statsid tuleks kasuks.

      edit// tegelt riveris foldiks, sest minuarust ei ole siin ühtegi halvemat kätt, mis riveris välja leadib. jep foldiks.
      Last edited by kardaanirist; 18.12.10, 18:51.

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #4
        Re: nl50, QQ-ga 3bet potis, riveril villan donkab allinn

        flopil ma oleks 5,5-6$ cbettinud. turnil samuti pool potti enamvähem. 3betitud potis ei ole mõtet suurelt panna kuna value kätega saad riveriks nagunii rahad sisse, ning väiksemalt panustades paned samamoodi vastased foldima nagu suurelt pannes kuna enamus mängijaid on ikka väga straightforward 3betitud pottides. Kui 2 tänavat on sind chk/callitud ja river paardub laua kõrgeima kaardiga, leiaks ma üldiselt ikka foldi sellistes kohtades isegi AA ning KK-ga. Kui ta oleks shovenud oleks ma ilmselt rohkem valmis callima. Meelitamistele ei taha eriti alluda.

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #5
          Re: nl50, QQ-ga 3bet potis, riveril villan donkab allinn

          Kas ma olen ainus, kes turni järgi checkiks? Turni bet foldib halvemad käed välja imo ja ega siin millegi vastu kaitsta pole vaja.

          Edit: väiksem bet ka flopis.
          Last edited by Spewmonkey; 18.12.10, 18:55.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #6
            Re: nl50, QQ-ga 3bet potis, riveril villan donkab allinn

            Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
            ära ole nii results oriented. panedki vastase lihtsalt nii kitsa range peale nagu Tx? eriti arvestades seda, et villainil on mõni üksik kümme 3bet calling ranges (ta on OOP ja stacki suurust vaadates eeldan, et tegu on võitva/vähemalt BE mängijaga). usun, et siin ei ole ka vahet kas herol on käes QQ, KK või AA, sest ei usu, et vastane flatiks 3beti AA või KKga ja isegi kui ta seda teeks ja ka flopi c/c, siis turn on küll nüüd viimane koht, kus tuleks agressiivsust näidata. turnis võiksid ka natukene rohkem panna. statsid tuleks kasuks.

            edit// tegelt riveris foldiks, sest minuarust ei ole siin ühtegi halvemat kätt, mis riveris välja leadib. jep foldiks.
            Nii kitsa range peale? Millega siis sinu arust villain valuebetib siin? Ainult Tx ja JJ on loogilised käed, millest esimene on märksa tõenäolisem.
            Donkidel on vahel 500bb ka lauas, seega stacki suurusest suurt midagi järeldada ei saa.

            Comment

            • mislinn
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1734

              #7
              Re: nl50, QQ-ga 3bet potis, riveril villan donkab allinn

              Ma flopil cbetiks max 6, turni checkiks ja riveril calliks kõik mõistliku suurusega betid.

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #8
                Re: nl50, QQ-ga 3bet potis, riveril villan donkab allinn

                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                Nii kitsa range peale? Millega siis sinu arust villain valuebetib siin? Ainult Tx ja JJ on loogilised käed, millest esimene on märksa tõenäolisem.
                Donkidel on vahel 500bb ka lauas, seega stacki suurusest suurt midagi järeldada ei saa.
                teema algataja pole statse ega muid reade välja toonud ja sellepärast eeldan, et vastane on solid mängija. kui mingi donk teeb muuvi, siis ju eriti ei kipu strateegia foorumisse kätt üles panema, sest donke ei saagi käe peale panna. seetõttu usun, et vastas ikkagi reg.

                kus on kirjas, et reg valuebetib? tõsi, paljud mängijad ilmselt ei floati kaks streeti, et riveris bluffida, aga seda ei saa ka välistada. JJ tundub loogiline, TT tundub loogiline (rohkem Tx käsi ilmselt vastane 3bet calling ranges OOP ei olegi). kaldungi arvama, et vastas on TT, sest AA, KK, QQ paneks turnis kindlasti otsa, et hero võimalike drawidega maksaks. TTga poleks turnis vaja oma kätt kaitsta.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: nl50, QQ-ga 3bet potis, riveril villan donkab allinn

                  Kuival flopil betiks vähem.

                  Comment

                  • 5gww
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2010
                    • 333

                    #10
                    Re: nl50, QQ-ga 3bet potis, riveril villan donkab allinn

                    Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                    Ma flopil cbetiks max 6, turni checkiks ja riveril calliks kõik mõistliku suurusega betid.
                    endale meeldib ka nüüd vist see varjant kõige rohkem. turni beti peale ta jätkab ainult parematega, aga kui checkime siis ta võib riveril halvema käega bettida, ja siis saame ilusti callida.

                    Comment

                    Working...