NL50 Overpair kahe tundmatu mängija vastu, board halb

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #1

    NL50 Overpair kahe tundmatu mängija vastu, board halb

    Vastased on täiesti tundmatud mõlemad.

    PokerStars - $0.50 NL (9 max) - Holdem - 5 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    UTG: $54.35
    CO: $25.50
    BTN: $19.25
    SB: $57.05
    Hero (BB): $50.00

    SB posts SB $0.25, Hero posts BB $0.50

    Pre Flop: ($0.75) Hero has K K

    UTG calls $0.50, CO calls $0.50, fold, fold, Hero raises to $3.50, UTG calls $3.00, CO calls $3.00

    Flop: ($10.75, 3 players) 8 9 J
    Hero bets $8.50, UTG calls $8.50, CO calls $8.50

    Turn: ($36.25, 3 players) 7
    Hero checks, UTG checks, CO bets $13.50 and is all-in

    Mida üldse turnis teha- Checkida? Bettida..kui palju bettida?
    Kui checkida ja mäng niimoodi läheb, siis mida teha..arvestades just eriti seda, et see üks tundmatu vend on veel järgi meile. Lihtsalt callides paneme ennast täbarasse olukorda kui UTG peaks callima/shovema. Shovedes saame jällegi calli ilmselt vaid paremalt käelt.

    Sama asi on jällegi bettides - pot läheb suureks ja kui mõlemad meid callivad, siis pole aimugi mida riveris teha mingi blank kaardi korral kui ka halva kaardi korral.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: NL50 Overpair kahe tundmatu mängija vastu, board halb

    Ma flopis paneks natuke vähem - $7. Turni check-fold on hästi lihtne, sest see on 3way. HU potis vcheck-calliks või bet-foldiks.

    Comment

    • sixmax
      Jube Noob
      • Nov 2010
      • 182

      #3
      Re: NL50 Overpair kahe tundmatu mängija vastu, board halb

      Turnil bettimine on bluff. KK oli juba flopil täbaras olukorras, turn ei teinud asja paremaks. Mina checkiksin ja annaksin alla igasuguse surve peale. Kui mõelda mis kätega nad floppi võivad callida, siis KK lihtsalt ei ole eales hea kahe mängija vastu.

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #4
        Re: NL50 Overpair kahe tundmatu mängija vastu, board halb

        okei, sain oma mõttele kinnitust :)
        Mõtlesin ka, et ma ilmselt ei ole seal hea oma KK-ga.
        Mina foldisin, UTG foldis ja CO näitas pärast kätt mida ma kenasti biitisin.
        Ilmselt siis lihtsalt vastik setup, kus enamus korrad olen ikkagi biit, aga seekord lihtsalt polnud ja foldisin parima käe.

        Comment

        • armand0
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2010
          • 358

          #5
          Re: NL50 Overpair kahe tundmatu mängija vastu, board halb

          see on erand tavaliselt oled sa multiway potis way behind.

          Comment

          Working...