NL100 KQs mast. Cooler, eks?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #1

    NL100 KQs mast. Cooler, eks?

    Villain standarddonk. 42/20 agrod on 1.7 ja 35%. Fold to cbet=35%. Donkbet 4/25.

    Vastane on station. Vastavad readid ka olemas.

    callib A highga 2 streets
    teine barrel ariiga (A4s)
    chk-call as pfr w crap

    Full Tilt Pot-Limit Hold'em, $1.00 BB (7 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    SB ($206.95)
    BB ($130.30)
    UTG ($117.30)
    Hero (MP1) ($164.25)
    MP2 ($201.30)
    CO ($86.45)
    Button ($100)

    Preflop: Hero is MP1 with K, Q
    1 fold, Hero bets $3, 3 folds, SB calls $2.50, 1 fold

    Flop: ($7) 8, 3, 2 (2 players)
    SB checks, Hero checks

    Turn: ($7) 10 (2 players)
    SB bets $2, Hero raises to $8, SB calls $6

    River: ($23) 6 (2 players)
    SB bets $11.50, Hero raises to $35, SB raises to $58.50, Hero raises to $153.25 (All-In), SB calls $94.75

    Total pot: $329.50 | Rake: $3

    Results below:
    SB had A, 2 (flush, Ace high).
    Hero had K, Q (flush, King high).
    Outcome: SB won $326.50
    Fullstacks have more fun.
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #2
    Re: NL100 KQs mast. Cooler, eks?

    ei mängi küll NL100t, aga kui second nuts kaotab nutsile, siis mina liigitan küll selle cooleri alla, jah.

    või soovib teema algataja, et keegi kommenteeriks betsize vms?

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #3
      Re: NL100 KQs mast. Cooler, eks?

      Siin see NL100 ei omagi tähtsust. Mees, kes biidib NL10 donke jõhkralt, võib ka vabalt arvamust avaldada. Betsizing imo ok, kuigi turni oleks vbl võinud 10 peale tõsta. Lihtsalt väike arvamuse check.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #4
        Re: NL100 KQs mast. Cooler, eks?

        ma ütleks nii, et kas mängid smallballi või mitte.
        Kui ta raiseb riveris to 58.50$ siis võid ka callida kui arvad, et oled biit, eriti veel ~165bb deep olles.
        Aga tavaliselt ma ise ikka sellise dongi vastu tahan second nutsiga siin allin minna, sest on väga palju halvemaid käsi millega ta meil kinni maksab.

        Comment

        • Aadu
          Õpihimuline Mängur
          • Apr 2009
          • 326

          #5
          Re: NL100 KQs mast. Cooler, eks?

          No-brainer, call oleks väga kohutav.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #6
            Re: NL100 KQs mast. Cooler, eks?

            Liigitaks ka cooleri alla.
            Tahaks kindlasti nuppe seal sisse saada.
            Eriti kui tegemist on 42/20 vennaga.Ma tahaks vist isegi madalama mastiga paneks seal nuppe siis lulz -_-

            Comment

            • Spewmonkey
              Seina Augustaja
              • Oct 2008
              • 2293

              #7
              Re: NL100 KQs mast. Cooler, eks?

              Algselt postitas Aadu Vaata postitust
              No-brainer, call oleks väga kohutav.
              +1

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #8
                Re: NL100 KQs mast. Cooler, eks?

                No väga hea, siis on asi selge. Muud polegi.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #9
                  Re: NL100 KQs mast. Cooler, eks?

                  Tõsiselt ma tahaks näha meest, kes biidib NL100+ ja väidab südamepõhjast, et ta foldiks selle käe riveril ka 21/10 mehe vastu. See täpselt sama teema, et kas foldid KK PF 42/20 tüübi AI peale.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #10
                    Re: NL100 KQs mast. Cooler, eks?

                    Cooler. Turnis vist kipuks callima. Vastane paistab pasiivsema poolne olevat ja ei näe teda väga tihti foldimas. Eriti nii väikse beti peale.

                    Comment

                    • Hullapple
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2009
                      • 364

                      #11
                      Re: NL100 KQs mast. Cooler, eks?

                      Antud olukorras aitab mul otsuse langetada tavaliselt River Aggression Frequency. Kui vastane riveris agro ei ole ja järsku leadib ning siis teeb veel min3beti siis callin. Passiivitari vastu ma siin ei 4b shoveks. Aga yleyldiselt ikkagist cooler mis cooler, fold ei tule siin mitte kunagi kõne allagi.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: NL100 KQs mast. Cooler, eks?

                        bet flop

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #13
                          Re: NL100 KQs mast. Cooler, eks?

                          Cooler jah ning sellise vaala vastu ei tahaks riveril callida tema raiset vaid otsa panna. Nice setup

                          Comment

                          • ROTT RUUDI
                            Grinder
                            • Jun 2010
                            • 520

                            #14
                            Re: NL100 KQs mast. Cooler, eks?

                            Oleks ka flopis betinud, kuigi see poleks midagi muutnud.

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #15
                              Re: NL100 KQs mast. Cooler, eks?

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              Tõsiselt ma tahaks näha meest, kes biidib NL100+ ja väidab südamepõhjast, et ta foldiks selle käe riveril ka 21/10 mehe vastu. See täpselt sama teema, et kas foldid KK PF 42/20 tüübi AI peale.
                              Küsisin arvamust, et kripeldama ei jääks ja foldist ei saa juttugi olla, lol. Ma ei tankinud riveris ega midagi sarnast. Lihtsalt kontroll.

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              bet flop
                              31 olukorra peale on fold to cbet 35% ehk ca 11x. Lisaks readid, et A highga callib kaks tänavat.

                              Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                              Cooler. Turnis vist kipuks callima. Vastane paistab pasiivsema poolne olevat ja ei näe teda väga tihti foldimas. Eriti nii väikse beti peale.
                              Tahtsin riveriks suuremat poti+natukene ehk on FE-d ka. Kuigi call on ka hea.


                              Aga tore, et mu retarded käsi ja küsimus niipalju kommentaare saanud on. :)
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              Working...