NL50 flopil nuts tõmme

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 5lehte
    Jube Noob
    • Apr 2009
    • 126

    #1

    NL50 flopil nuts tõmme

    Vastane 15/13 Agro 3 vähe käsi 91

    PokerStars - $0.50 NL (9 max) - Holdem - 7 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    Hero (BB): $63.10
    UTG: $56.55
    UTG+1: $51.35
    MP: $24.75
    CO: $60.20
    BTN: $68.15
    SB: $81.70

    SB posts SB $0.25, Hero posts BB $0.50

    Pre Flop: ($0.75) Hero has Q A

    fold, UTG+1 raises to $1.50, fold, fold, fold, fold, Hero calls $1.00

    Flop: ($3.25, 2 players) T 4 J
    Hero checks, UTG+1 bets $2.50, Hero raises to $7.00, UTG+1 raises to $19.00, Hero raises to $61.60 and is all-in, UTG+1 calls $30.85 and is all-in

    Turn: ($102.95, 2 players) 5

    River: ($102.95, 2 players) 6

    Arvan et mängisin ise üle seda kätt aga kuidas mängiksite teie?
    Kas oleks võinud flopil cbeti callida või 19$ callida?
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #2
    Re: NL50 flopil nuts tõmme

    Ma tahan küll sellel flopil alati nupud sisse saada.Kõik tip top.3bet natuke suur ainult vbl.
    Ja ära postita tulemusi.

    Comment

    • 5lehte
      Jube Noob
      • Apr 2009
      • 126

      #3
      Re: NL50 flopil nuts tõmme

      Kus sa seda tulemust näed, enda arust võtsin maha selle ja mul ei näita et siin tulemus oleks.

      Comment

      • 5lehte
        Jube Noob
        • Apr 2009
        • 126

        #4
        Re: NL50 flopil nuts tõmme

        Sorry óleks pidanud turni ja riveri ka kustutama

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #5
          Re: NL50 flopil nuts tõmme

          Seda mõtlesingi.

          Comment

          • flipmachine
            Pokkerihai
            • Jul 2009
            • 1857

            #6
            Re: NL50 flopil nuts tõmme

            Text results appended to pokerstove.txt

            29,700 games 0.001 secs 29,700,000 games/sec

            Board: Ts Js 4h
            Dead:

            equity win tie pots won pots tied
            Hand 0: 44.059% 43.92% 00.14% 13045 40.50 { AsQs }
            Hand 1: 55.941% 55.80% 00.14% 16574 40.50 { TT+, 44, JTs, JTo }

            Seda siis juhul, kui me hetkel meid biiditavate käte vastas, aga alati on võimalus, et seal paneb nuppe AJ, KJ, madalama FD-ga, SD-ga . Ma ei arvestanud siia arvutustesse J4, T4 käsi, sest 15/13 mängija range need küll utg+1 kuuluda ei taha. Igatahes pannes need ranged ka sisse, siis mina calliksin 100%. Ja cbeti oleksid võinud callida, kui ei taha rahasid sisse panna.. aga 19$ ei saa enam niisama callida.
            Edit: Biititavate käte juures arvestasin neid,kus meid ülekaardi oudid ei aita. J või T paari avstu veel parem olukord.
            Last edited by flipmachine; 12.12.10, 13:19.

            Comment

            • lypsja
              FPP Pro
              • Oct 2008
              • 270

              #7
              Re: NL50 flopil nuts tõmme

              UTG+1 paned rangesse JTs ja JTo??? vbl ikka 44, TT, JJ, KK, QQ ja AA (viimase kahele on meil blokkerid ehk vähem tõenäoline et just QQ või AA tal)... pole selle leveli kogemusi, aga kas tihti ülepaarid siin sedapsi hullavad?

              Text results appended to pokerstove.txt

              20,790 games 0.094 secs 221,170 games/sec

              Board: Ts Js 4h
              Dead:

              equity win tie pots won pots tied
              Hand 0: 43.427% 43.23% 00.19% 8988 40.50 { AsQs }
              Hand 1: 56.573% 56.38% 00.19% 11721 40.50 { TT+, 44 }

              ja mis ajast on rahade sisseajamine taga olles prioriteet nr1? ma ei oska kommenteerida 7 to 19 calli aga rahasid vist sisse ajada siin pole kõige mõistlikum, kui just vastane ei kipu tihti foldima selises spotis (mille kohta meil aga andmed puuduvad)

              kas selles flopis poleks mõistlikum lihtsalt callida flopil, et mitte saada 4-beti, kuna tihti võib see olla bluff 4-bet, mille peale me võime foldida kartes seti?

              Comment

              • lypsja
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 270

                #8
                Re: NL50 flopil nuts tõmme

                UTG+1 paned rangesse JTs ja JTo??? vbl ikka 44, TT, JJ, KK, QQ ja AA (viimase kahele on meil blokkerid ehk vähem tõenäoline et just QQ või AA tal)... pole selle leveli kogemusi, aga kas tihti ülepaarid siin sedapsi hullavad?

                Text results appended to pokerstove.txt

                20,790 games 0.094 secs 221,170 games/sec

                Board: Ts Js 4h
                Dead:

                equity win tie pots won pots tied
                Hand 0: 43.427% 43.23% 00.19% 8988 40.50 { AsQs }
                Hand 1: 56.573% 56.38% 00.19% 11721 40.50 { TT+, 44 }

                ja mis ajast on rahade sisseajamine taga olles prioriteet nr1? ma ei oska kommenteerida 7 to 19 calli aga rahasid vist sisse ajada siin pole kõige mõistlikum, kui just vastane ei kipu tihti foldima selises spotis (mille kohta meil aga andmed puuduvad)

                kas selles flopis poleks mõistlikum lihtsalt callida flopil, et mitte saada 4-beti, kuna tihti võib see olla bluff 4-bet, mille peale me võime foldida kartes seti?

                Comment

                • flipmachine
                  Pokkerihai
                  • Jul 2009
                  • 1857

                  #9
                  Re: NL50 flopil nuts tõmme

                  Sa ei arvesta ,et tal ei pruugi olla nii tugevat kätt. Tal võib olla ka ala JK , KQ.. ma panin kõige hullemad käed meie jaoks, mis tal olla võivad. Ja statid on 91 käe põhjal ..JT võib sinna vabalt mahtuda.

                  Comment

                  • con
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1954

                    #10
                    Re: NL50 flopil nuts tõmme

                    callin seal tavaliselt. sa ei investeeri kuigi palju, samas sul on väga tugevad oddsid, see ei ole käsi mille peaks blufiks pöörama.
                    oled küll positsioonist väljas aga arvestades ta Af siis maksab ilusti kinni.

                    Comment

                    • 5lehte
                      Jube Noob
                      • Apr 2009
                      • 126

                      #11
                      Re: NL50 flopil nuts tõmme

                      Arvan et ta tegi liiga väikse 4beti seal nats callimis ruumi tundub olevat aga võin ka eksida selles.
                      Callida cbeti vist on liiga nõrk.

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #12
                        Re: NL50 flopil nuts tõmme

                        Oleneb mitmes mastitõmme see sul on, kui esimene siis ez fold. Kui aga viies siis insta nupud.

                        Comment

                        • lypsja
                          FPP Pro
                          • Oct 2008
                          • 270

                          #13
                          Re: NL50 flopil nuts tõmme

                          see on jälle mingi level või tõsiselt räägid :D

                          Comment

                          • flipmachine
                            Pokkerihai
                            • Jul 2009
                            • 1857

                            #14
                            Re: NL50 flopil nuts tõmme

                            Ilmselge mõttetu level

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #15
                              Re: NL50 flopil nuts tõmme

                              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                              Oleneb mitmes mastitõmme see sul on, kui esimene siis ez fold. Kui aga viies siis insta nupud.
                              Selliste postituste eest strateegiateemades tuleks mõneks ajaks bänn lajatada. Iba ajamiseks on offtopic.

                              Comment

                              Working...