100NL, lauda alustades AQ 3bet potis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #1

    100NL, lauda alustades AQ 3bet potis

    Vastane on tõeline 100NL boss. Mängib kõva volüümiga, statid muidu 15/13/3, 3bet 3%. Loomulikult HUs on ta aktiivsem ja statid väga siin ei mängi. Palju käsi pole HUs teinud temaga. Pole seni ka ühtegi suuremat poti olnud.

    xxvinivicixx -ga tegemist

    Kas standard?

    PokerStars - €1 NL (9 max) - Holdem - 2 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    Hero (SB): €100.00
    BB: €100.00

    Hero posts SB €0.50, BB posts BB €1.00

    Pre Flop: (€1.50) Hero has A Q

    Hero raises to €2.00, BB raises to €8.00, Hero calls €6.00

    Flop: (€16.00, 2 players) 4 Q A
    BB bets €10.00, Hero raises to €26.00, BB raises to €92.00 and is all-in, Hero calls €66.00 and is all-in
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #2
    Re: 100NL, lauda alustades AQ 3bet potis

    HUs vast väga ei saa foldida top2'te flopil küll, vastase poolt loogiline käsi oleks vast AK või AJ koos FD'ga?

    Comment

    • g00000se
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1047

      #3
      Re: 100NL, lauda alustades AQ 3bet potis

      Suht nasty spot >< Siin võib väga vabalt ka KK olla, üks K siis ruutu. Ei leiaks mina siin foldi ja usun, et ei leiaks ka keegi teine

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #4
        Re: 100NL, lauda alustades AQ 3bet potis

        Standardina väga ei põeks, aga pigem huvitaks just antud vastase vastu. St tegemist vennaga, kes väga tühja ei lammuta.

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #5
          Re: 100NL, lauda alustades AQ 3bet potis

          Ma ei foldiks, aga midagi mõistlikku ei oska öelda.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #6
            Re: 100NL, lauda alustades AQ 3bet potis

            Vinivici vastu ma isegi suudaks siin foldida, kuna nii palju, kui mina olen läinud temaga second või third nutsiga AI, siis temal on ALATI parem käsi. Bluffidega ei ole tema minule vahele veel jäänud, kuigi oleme mänginud ikka tuhandeid käsi koos. Mis tal oli siin, 78 diamonds?
            Lisaks seda, et HU on tema 3-bet ikka oluliselt suurem, kui 3%. Tean, et härra paugutab 3-bette igast one gapperite ja muu saastaga.
            Last edited by Kotkas1000; 01.12.10, 17:47.

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #7
              Re: 100NL, lauda alustades AQ 3bet potis

              Algselt postitas fyte Vaata postitust
              HUs vast väga ei saa foldida top2'te flopil küll, vastase poolt loogiline käsi oleks vast AK või AJ koos FD'ga?
              Miks sa ainult need käed tema range paned? Minu meelest siin ka hunnikus valmis flushe, AA, AQ, A4s, QQ.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: 100NL, lauda alustades AQ 3bet potis

                ma 4betiks pres.

                Comment

                • EdgarP
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2009
                  • 368

                  #9
                  Re: 100NL, lauda alustades AQ 3bet potis

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  ma 4betiks pres.
                  OT: aga kui ta nüüd 5bet shoveb, mis teeksid ?

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #10
                    Re: 100NL, lauda alustades AQ 3bet potis

                    Algselt postitas EdgarP Vaata postitust
                    OT: aga kui ta nüüd 5bet shoveb, mis teeksid ?
                    Call.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #11
                      Re: 100NL, lauda alustades AQ 3bet potis

                      4bet/call shove tundub tõesti kõige parem variant. Ei uskunud, et ta nii light siin on ja 24-l laual nii hästi adjustib HU peale ümber. Aga ega ta muidu selliseid tulemusi ei näitaks...

                      Ty!

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #12
                        Re: 100NL, lauda alustades AQ 3bet potis

                        Mina ei ole kindel, et Vinivici vastu HU AQ 5-bet shove callimine oleks kasumlik. Küll aga bluff 4-bettimine. Ta kurjam ei aja ju rahasid muuga sisse, kui nutsiga ainult :) Või vähemalt grammikse võrra parema käega, kui villainil. Minu vastu on alati nii olnud ja ma väldin teda viimasel ajal täielikult. Ei maksa sitta torkida, läheb haisema
                        Tegelikult väga kõva mängumees ja minu poolt hiigel respect talle. Laheda jutuga pealekauba.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: 100NL, lauda alustades AQ 3bet potis

                          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                          Mina ei ole kindel, et Vinivici vastu HU AQ 5-bet shove callimine oleks kasumlik. Küll aga bluff 4-bettimine. Ta kurjam ei aja ju rahasid muuga sisse, kui nutsiga ainult :) Või vähemalt grammikse võrra parema käega, kui villainil. Minu vastu on alati nii olnud ja ma väldin teda viimasel ajal täielikult. Ei maksa sitta torkida, läheb haisema
                          Tegelikult väga kõva mängumees ja minu poolt hiigel respect talle. Laheda jutuga pealekauba.
                          See on heads-up ja ta oskab oma imagot ära kasutada. Ta teab, et sa ei snap calli isegi siin oma AK või JJ-ga, rääkimata TT või AQ-ga. Eeldan AQ-lt päris suurt profitit (seda siis koos FE-ga).

                          Tähendab, ma olen päris kindel ,et ta 3betib sind lightimalt headsupis, stack off range ei oska öelda. Kui ta stackib kitsalt, siis foldib 3betile palju ja kui stackib lightilt on sul rohkem equityt. Seetõttu tundub AQ hea mürgeldamiskoht siin.

                          Call ei ole ka halb aga kui sa saad oma ässale pihta siis anyway ei foldi ja jooksed kenalt AA ja AK otsa. KK/QQ-lt saad lisavaluet parema equitiga ja stäkid ära ehk ta mõne dominated ässa. Kui aga mööda paned siis flopis pead bluffima hakkama. Seepärast meeldib mulle panna laks sisse kohe.

                          Comment

                          Working...