NL50 AA vs fish

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Keiss
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1592

    #16
    Re: NL50 AA vs fish

    seega riveri call on raha kokku hoidmine antud olukorras. vend laob ikkagi 3 tn ette oop, okey flopis küll check callis aga sellised fishid mängivad oma flopatud tripse seal alati täpselt ühtemodi ehk flopis ckcall ja siis hakkavad laduma alles mingeid donkbete. wierd aga nii neile meeldib :)
    Last edited by Keiss; 22.11.10, 20:24.

    Comment

    • Peedu
      Jube Noob
      • Aug 2009
      • 179

      #17
      Re: NL50 AA vs fish

      Võtan teadmiseks edaspidi, aitäh.

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #18
        Re: NL50 AA vs fish

        Ma viimast nõuannet meelde ei jätaks.

        Edit//Siiralt vabandan, et su väga hea "handreadingu" maha laidan.
        Last edited by -andres-; 23.11.10, 04:27.

        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #19
          Re: NL50 AA vs fish

          Algselt postitas Keiss Vaata postitust
          seega riveri call on raha kokku hoidmine antud olukorras. vend laob ikkagi 3 tn ette oop, okey flopis küll check callis aga sellised fishid mängivad oma flopatud tripse seal alati täpselt ühtemodi ehk flopis ckcall ja siis hakkavad laduma alles mingeid donkbete. wierd aga nii neile meeldib :)

          Comment

          • Keiss
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1592

            #20
            Re: NL50 AA vs fish

            noh ärkasite üles nii ilusti koos õigel ajal.

            võtke kolmas toakaaslane ka appi kinnitama siis tundub veel veenvam

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #21
              Re: NL50 AA vs fish

              cmon, vaadake seda mõttetut boardi ja te tahate siin pot controllida ja mingeid imelikke calle teha. AA selle vastase vastu bet-raise-raiseAI. Mina oleksin samamoodi mänginud.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: NL50 AA vs fish

                Keiss kogu rolli, siis vähem nit oled. Aga noh võib-olla seepärast primat biididki, sest suundud donkide ajju kui vähkkasvaja.

                Comment

                • EestiAA
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1132

                  #23
                  Re: NL50 AA vs fish

                  100% river showe.
                  Fish ju ,vb regi vastu võib nuputada.

                  Comment

                  • Peedu
                    Jube Noob
                    • Aug 2009
                    • 179

                    #24
                    Re: NL50 AA vs fish

                    Regi vastu oleks ma imo passiivsema liini võtnud, vb isegi foldinud, kõik oleneb tema tegudest.

                    Comment

                    Working...