600NL: CO (tõenäoliselt donk) open-limp/reraises, kuidas mängite?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    600NL: CO (tõenäoliselt donk) open-limp/reraises, kuidas mängite?

    CO on tundmatu, ainult 11 (64/18/1 - kes tahab) kätt mänginud aga paistab halb, sest stack pole 100BB-d ning openlimpis buttonilt.

    Mitu korda sellises kohas - mis on Teie mäng?

    Poker Stars $3/$6 No Limit Hold'em - 9 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    Hero (SB): $681.00
    BB: $633.00
    UTG: $474.00
    UTG+1: $600.00
    UTG+2: $687.00
    MP1: $729.00
    MP2: $710.05
    CO: $523.10
    BTN: $695.90

    Pre Flop: ($9.00) Hero is SB with K J
    5 folds, CO calls $6, 1 fold, Hero raises to $30, 1 fold, CO raises to $54, Hero ??? ??? ???


  • Davy
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1341

    #2
    Re: 600NL: CO (tõenäoliselt donk) open-limp/reraises, kuidas mängite?

    See on peaaegu alati PP, ei pea olema AA... 99+... vahel harva AQ+. KJ ma foldiks, ma kohtlen seda min-raise kui hea mängija UTG openit, KJo-ga ma sinna OOP nalja tegema ei lähe.

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #3
      Re: 600NL: CO (tõenäoliselt donk) open-limp/reraises, kuidas mängite?

      Ma arvan, et selline situatsioon on see, et kuigi on tegemist donkiga ja kindlasti varsti on ta stack nullis, siis KJo ma seda vägisi võtma ei läheks ja tuleks oodata paremat hetke. Vähemalt ise olen failinud ka madalas limiidis samas olukorras, samasuguste kaartidega, fishide vastu.
      Enamjaolt fish nii vabalt peale oma openlimpi 3beti ei tulista.

      Comment

      • timukasr
        Vana Tegija
        • Nov 2008
        • 1099

        #4
        Re: 600NL: CO (tõenäoliselt donk) open-limp/reraises, kuidas mängite?

        Pakun et vastane blufib, kuid tal võib olla ka mingi monster. Kui ta teeb sellist mängu tihti, siis 3-bet kehtima või oota paremat kätt ning mine sellega lõpuni välja (juhul kui villain tihti 4-betib).

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #5
          Re: 600NL: CO (tõenäoliselt donk) open-limp/reraises, kuidas mängite?

          ma ei tea kas munal tasub kana õpetada, aga sa ise toonitasid mulle, et igat potti ei pea võitma ja minu dongi aju mõtleb, et kaliks läheb igatpidi peale foldi

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #6
            Re: 600NL: CO (tõenäoliselt donk) open-limp/reraises, kuidas mängite?

            saad odavalt floppi, aga kui on vaja hittida vähemalt 2 kaarti - ilmselt on, siis see on 1 sitemaid kaarte, 68s ma calliks insta, kuid KJo on ainult siis hea kui tead et vastane on passiivne postflop hea lehega.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: 600NL: CO (tõenäoliselt donk) open-limp/reraises, kuidas mängite?

              No parem hetk või mitte aga hetke on tegu min3betiga, mis siis, et mul positsiooni ei ole on mul implied oddsid + vastast tõenäoline fish, kes on siin gamblemas.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: 600NL: CO (tõenäoliselt donk) open-limp/reraises, kuidas mängite?

                Algselt postitas ESTPatrick
                saad odavalt floppi, aga kui on vaja hittida vähemalt 2 kaarti - ilmselt on, siis see on 1 sitemaid kaarte, 68s ma calliks insta, kuid KJo on ainult siis hea kui tead et vastane on passiivne postflop hea lehega.
                arvan, et siin olukorras KJ > A8 > 68

                Comment

                • krayzie
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 706

                  #9
                  Re: 600NL: CO (tõenäoliselt donk) open-limp/reraises, kuidas mängite?

                  ma calliks kuna

                  1. minraise
                  2. saan fishiga HU
                  3. 5/10 rule (on hea shanss et ta läheb marginaalsete kätega broke)

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #10
                    Re: 600NL: CO (tõenäoliselt donk) open-limp/reraises, kuidas mängite?

                    krayzie
                    Räme Fish


                    @ profiilis :D, ma pidin pooleks naerma end praegu :D

                    Comment

                    • stennn
                      PokkeriÕpetus.eu Coach
                      • Oct 2008
                      • 189

                      #11
                      Re: 600NL: CO (tõenäoliselt donk) open-limp/reraises, kuidas mängite?

                      Ma ilmselt calliks, implied odds +vastane tundub donk ning tahaks temaga HU jääda.

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #12
                        Re: 600NL: CO (tõenäoliselt donk) open-limp/reraises, kuidas mängite?

                        aa, nüüd suutsin lõpuks kokku arvutatud, sul ju 4bb ainult lisada, see on ju insta.

                        Comment

                        Working...