NL25 floppasin seti,villane donkbetib all in riveril.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #1

    NL25 floppasin seti,villane donkbetib all in riveril.

    vastane 15/7 2.3k käe peale 3% 3 bet..


    Full Tilt Poker $25.00 Pot Limit Hold'em - 6 players - View hand 1028381
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: $25.00
    UTG: $20.30
    MP: $28.34
    CO: $63.78
    Hero (BTN): $48.14
    SB: $14.40

    Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with 3 3
    UTG calls $0.25, MP raises to $1.10, 1 fold, Hero calls $1.10, 3 folds

    Flop: ($2.80) T 3 K (2 players)
    MP bets $1.00, Hero raises to $3, MP calls $2

    Turn: ($8.80) 4 (2 players)
    MP checks, Hero bets $6.00, MP calls $6

    River: ($20.80) 7 (2 players)
    MP bets $18.24, Hero???
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #2
    Re: NL25 floppasin seti,villane donkbetib all in riveril.

    ikkagi calliks vist, aga krt samas millega regular nii teha võib..
    Last edited by k2snakalle; 16.11.10, 09:39.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #3
      Re: NL25 floppasin seti,villane donkbetib all in riveril.

      Teoreetiliselt on tal seal ainult 1010 või KK.Muud võimalust pmst ei olegi.
      Küisisin coachilt ka selle käe kohta ta ütles sellepeale,et "It's one of those hand where you know you are beat,but can't fold"

      Suht raske on foldida seal küll jah.Ja see ni mingite drawidega ei calli never ever seal turnil.Bluff on ka pmst välistatud.

      Comment

      • soouni
        Grinder
        • Jul 2010
        • 771

        #4
        Re: NL25 floppasin seti,villane donkbetib all in riveril.

        Ilmselt set või bluff ei näe küll midagi muud siin mis tal olla võib, sellega, et ta flopis kohe c-betis ning sa ületõstsid võis vabalt möelda, et ilmselt kui ta turnil checkib ning nõrkust näitab paned kohe panuse ning saab sind nii trappida või rohkem valuet, et ta ei näe väga peale seti või kahe paari mis teda väga calliks. Aga jah need kuradi riveril poti bettimised on nii kahtlased rsk. Peab tal midagi olema kui ta turni juba callis. Aga ta nii nit siis ilmselt halvemal juhul kohta K või 10 setti.

        Nii palju erinevaid võimalusi ikka kuidas mõelda või noh igati unikaalne iga käsi pokkeris. Mingit readi polnud vastase kohta?


        Kui saladus pole kes su coach on?

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #5
          Re: NL25 floppasin seti,villane donkbetib all in riveril.

          Algselt postitas soouni Vaata postitust


          Kui saladus pole kes su coach on?
          Ma ei oska öelda,üks tüüp 2+2-st.
          Ta well on siin: http://forumserver.twoplustwo.com/78...no-1-a-727627/
          Ja PTR siin:http://www.pokertableratings.com/ful...arch/El+Nino+1


          Ja teemasse minna siis teoreetiliselt peaks ju mul olema reade.Ma temaga suht palju koos mänginud ja ma ei usu,et ta seal kunagi bluffib,aga üli raske on foldi leida seal ikka.Suht dry board ikka riveril.

          Comment

          • soouni
            Grinder
            • Jul 2010
            • 771

            #6
            Re: NL25 floppasin seti,villane donkbetib all in riveril.

            Kindel call ikka, mis tasu võtab kah siis kui saladus pole?

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #7
              Re: NL25 floppasin seti,villane donkbetib all in riveril.

              Kas TK on siis tema rangest välistatud, et ainult set või bluff?

              Comment

              • raudtee(EST)
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 288

                #8
                Re: NL25 floppasin seti,villane donkbetib all in riveril.

                Kindel call, NL25 regularTAGfishe täis (sh ma ise ja näen tõsist vaeva, et nende pundist välja saada). Mina paneks R shove rangeks AA, KK, TT, AKo, AKs ja seda me biidime enamuskordadel.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #9
                  Re: NL25 floppasin seti,villane donkbetib all in riveril.

                  Algselt postitas soouni Vaata postitust
                  Kindel call ikka, mis tasu võtab kah siis kui saladus pole?
                  Stake/Coach diil kuni NL100.Muidu 50$/h vist,kindel pole.
                  Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                  Kas TK on siis tema rangest välistatud, et ainult set või bluff?
                  Kindlasti välistatud.

                  Comment

                  • janek174
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1078

                    #10
                    Re: NL25 floppasin seti,villane donkbetib all in riveril.

                    No kui PFR on 7, siis palju asju peale pocketite seal küll ei ole. KT ja QJ on ehk ainukesed käed, millega nii võiks mängida (mida me biidime), kuid ma kardan, et neid käsi tema ranges siiski eriti ei ole (loomulikult ei ole see välistatud). Ise olen mõned korrad suutnud ka sellistes kohtades foldida.

                    Edit: Samas seti mängimiseks on ikka krdi imelik liin küll. Mõni hull võib AA-d, AK-d mängida küll nii. Krt ei teagi.
                    Last edited by janek174; 16.11.10, 10:25.

                    Comment

                    • soouni
                      Grinder
                      • Jul 2010
                      • 771

                      #11
                      Re: NL25 floppasin seti,villane donkbetib all in riveril.

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      Stake/Coach diil kuni NL100.Muidu 50$/h vist,kindel pole.


                      Kindlasti välistatud.

                      Good hästi vedanud:)

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #12
                        Re: NL25 floppasin seti,villane donkbetib all in riveril.

                        Algselt postitas soouni Vaata postitust
                        Good hästi vedanud:)
                        Mul oli ta juba ammusest ajast juba AIM-is,aga ei pannud kasutajat ja AIM-i nime kokku kuna ei ole aktiivne seal.Ja siis tuli välja,et ta sõber mu eelmise stakejaga ja võttis ühendust ise minuga kui mu staking threadi nägi 2+2.
                        Ja mul 2+2 normaalselt postitusi ka ja tonns of reference.
                        Hea asjade kokkulangevus ja :)
                        Ja mind on 2x stakega alt veetud,et minust olenematta põhjustega on stake ära lõpetatud ja ei oleks tahtnud mingilt donkamendi võitjalt staket saada.
                        Üks tüüp l6petas kunagi diili ära kui juba NL50 shotte võtsin,p6hjusega,et ta ema kaotas töö ja tal raha vaja,et peret supportida.Ei tea kas tõsi või mitte,aga kuu töö läks raisku.

                        Sry for OT.
                        Last edited by qbj0hn; 16.11.10, 11:02.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #13
                          Re: NL25 floppasin seti,villane donkbetib all in riveril.

                          Wow, ei teadnudki, et ta on breakeven NL100s.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #14
                            Re: NL25 floppasin seti,villane donkbetib all in riveril.

                            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                            Wow, ei teadnudki, et ta on breakeven NL100s.
                            Yeah,ta ise saab omakorda ka coachi vist.
                            Mees mängib hullult palju lihtsalt ja pühendab.

                            Comment

                            • EestiAA
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1132

                              #15
                              Re: NL25 floppasin seti,villane donkbetib all in riveril.

                              Nu kõrgem set või busted open ended ,calliks ära ise .

                              Comment

                              Working...