nl25 AK facing pre shove

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #1

    nl25 AK facing pre shove

    Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1026983
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    SB: $25.00
    BB: $10.00
    UTG: $14.20
    MP: $20.01
    CO: $17.81
    Hero (BTN): $25.08

    Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with K A
    UTG raises to $14.20 all in, 2 folds, Hero calls $14.20

    jäi siis kripeldama selline käsi, tegu täiesti tundmatuga(0 kätt)
    küsisin ühelt biitivalt nl100 regilt ja ta ütles, et kindel fold, argumendid olid:

    1. vastane täiesti tundmatu
    2. vastase stack suhteliselt deep(60bb)
    3. mina pole potti investeerinud mitte midagi

    mina tahaks callida kuna

    1. vastasel kahtlane stack
    2. normaalne mängija sellist move ei teeks normaalse käega

    ootan argumenteeritud vastused nl25+ Fullring mängijatelt

    oleks vastase stack 80bb+ siis foldiksin päris kindlalt.
    Last edited by con; 15.11.10, 21:21.
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #2
    Re: nl25 AK facing pre shove

    tuli lauda ja shoves kohe esimese käe? kui nii, siis sellise stacki juures tahaks ise ka kangesti callida, sest oleme 6 handed ka. ilmselt võtaks kippelt PTR lahti ja lükkaks nime otsingusse. kui kaotav mängija, siis calliks ära.

    ja tegelikult on shove vast korrektsem mäng kui lihtsalt cold call.

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #3
      Re: nl25 AK facing pre shove

      kui tal esimene käsi lauas ning kohe shoveb siis üldjuhul ma kangesti tahaks callida, kuid fold on korrektne. Callida on õigem siiski kui ta ntx on juba 5 kätt lauas olnud ja nendest 3x shovenud. Nagu OP postis kirjas, sa ei ole sentigi potti pannud ning kindlasti leiad paremaid kohti kus variatsiooni suureks ajamata raha kätte saad. AK on siiski preflopis ainult hea käsi ning sellega on parem ise agressor olla mitte callida. Kuni 50bb stacki callin igakord maha.

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #4
        Re: nl25 AK facing pre shove

        reaalselt flippame ju vaid pocketite vastu ja kui tullakse sellise random stackiga lauda, siis üldiselt fish ja shove võib olla any2.

        edit//

        tegelikult see range on vast parem.

        Text results appended to pokerstove.txt

        344,173,104 games 0.255 secs 1,349,698,447 games/sec

        Board:
        Dead:

        equity win tie pots won pots tied
        Hand 0: 58.838% 56.04% 02.80% 192879325 9624811.50 { AsKc }
        Hand 1: 41.162% 38.37% 02.80% 132044156 9624811.50 { 22+, ATs+, KTs+, QTs+, JTs, ATo+, KTo+, QTo+, JTo }

        iga paar ja iga broadway.
        Last edited by kardaanirist; 15.11.10, 21:47.

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #5
          Re: nl25 AK facing pre shove

          võib olla küll any2, aga me ei tea seda. Ma üldjuhul olen näinud tavaliselt mingit random paar ikkagi sellises situatsioonis, a'la 44,22 vms. Seepärast ongi parem kui on paar kätt kaasa mänginud. Kaotada meil ei ole ju midagi kui foldime. Surnud raha ka potis pole.

          Comment

          • Ahangama
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 615

            #6
            Re: nl25 AK facing pre shove

            call on halb jah, shoven. 60bb ei ole piisavalt deep minu jaoks siin.

            Comment

            • con
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1954

              #7
              Re: nl25 AK facing pre shove

              1st hand shove jp. üldiselt kasutan jh seda "ptr" varianti aga millegipärast siin tegin instacalli rahuliku südamega.

              ja nõustun provokeriga, 50bb võiks olla see piir täitsa.

              shove oleks olnud korrektsem jp.. aga ütleme et see vastane oleks juba 3.x nii teinud ja ma oleksin UTG+2 9handedis, seega mu seljataga oleks veel nt 7 mängijat, kas siis oleks ka kindel shove?
              Last edited by con; 15.11.10, 22:07.

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #8
                Re: nl25 AK facing pre shove

                commited oled ju nagunii ja ega palju sitemaid käsi ei ole, mis järgi callivad. shovega tõstame fold equitit ka ja saame fishiga HU olla.

                Comment

                • janek174
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1078

                  #9
                  Re: nl25 AK facing pre shove

                  Algselt postitas con Vaata postitust
                  küsisin ühelt biitivalt nl100 regilt ja ta ütles, et kindel fold, argumendid olid:

                  1. vastane täiesti tundmatu
                  2. vastase stack suhteliselt deep(60bb)
                  No NL25 on küll selline limiit, kus 60bb-ga täiesti tundmatu vend on suurema tõenäosusega fish, kui mõtlev mängija (eriti veel, kui lambist nuppe teeb kohe). Võib-olla NL100 on need asjad teisiti.
                  Olukord suht fifty-fifty. Oleneb tujust, runist ja muust taolisest. Siin tõenäoliselt calliks (või shove).
                  Last edited by janek174; 16.11.10, 00:13.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #10
                    Re: nl25 AK facing pre shove

                    Algselt postitas Ahangama Vaata postitust
                    call on halb jah, shoven. 60bb ei ole piisavalt deep minu jaoks siin.
                    +1 , see peaks olema kõige parem liigutus

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #11
                      Re: nl25 AK facing pre shove

                      Snapin.
                      Ei oska öelda, mida su tuttav nl100 võitev regu seal mõelda võiks.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: nl25 AK facing pre shove

                        call

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #13
                          Re: nl25 AK facing pre shove

                          LOL - see NL100 donk olin mina. Ma vaatasin seda kätt kiiruga ja olin jumala kindel, et vennal oli $19,... taga. Kui selline 80%+ stack, siis mina AK ilma igasuguse eelneva teadmiseta foldiks. Nitide kunn! Poolestackise ja < vastu calliks. Vend UTG ka veel.

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #14
                            Re: nl25 AK facing pre shove

                            Mina ka ei foldi.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • lambiain
                              Jube Noob
                              • Dec 2008
                              • 101

                              #15
                              Re: nl25 AK facing pre shove

                              Ise calliks ilma mõtlemata. Samas on sümpaatsed ka foldijate argumendid. AK siin sisseajamine on marginaalne spot ehk kogu range vastu on flip. Kui variatsioon tuju ei riku, siis tuleb minna. Kui oled selline konservatiivsem ja nitisem, siis pole ka foldis long-term midagi halba.

                              Sisuliselt keerulisem küsimus (call/fold) oleks siin TT/JJ või AQ. Ise tõenäoliselt JJ calliks.

                              Comment

                              Working...