NL 30 300BB deep AA v KK

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ropka11
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1008

    #1

    NL 30 300BB deep AA v KK

    Paha statid 20-12-5,1 489 kätt
    Otsus tuli vastase agr. 5,1 ja fold to 3bet ainult 40 järgi sample väike küll aga näha mis tegelane on
    Pluss juurde veel see, et 3betin BB ikka teatud vastaste vastu väga palju muidugi mitte sellise paha vastu.Käsi selle nime all 43 000 ja 3bet BB 11,2 OMG praegu vaatasin, et mida ma küll teinud olen.Palju oleks enam-vähem norm.See on küll kõva leak.Samas kaotanud olen big blindilt 17,85 bb-100 mis vist ei ole palju
    Kas oleks näinud siin foldi.

    No-Limit Hold'em, $0.30 BB (10 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($25.78)
    Hero (BB) ($82.27)
    UTG ($10.35)
    UTG+1 ($28.82)
    UTG+2 ($78.75)
    MP1 ($33.19)
    MP2 ($8.16)
    MP3 ($38.23)
    CO ($82.22)
    Button ($38.70)

    Preflop: Hero is BB with K, K
    6 folds, CO bets $1.20, Button calls $1.20, 1 fold, Hero raises $4.65, CO raises $10.80, 1 fold, Hero raises $26.10, CO raises $70.22 (All-In), Hero calls $51.17

    Flop: ($165.79) 10, 5, 5 (2 players, 1 all-in)

    Turn: ($165.79) 6 (2 players, 1 all-in)

    River: ($165.79) 10 (2 players, 1 all-in)

    Total pot: $165.79

    Results:
    Hero had K, K (two pair, Kings and tens).
    CO had A, A (two pair, Aces and tens).
    Outcome: CO won $164.29
    Last edited by ropka11; 04.11.10, 13:50.
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #2
    Re: NL 30 300BB deep AA v KK

    kui kardad selliseid coolereid saada, siis ära istu 300bb'ga lauas. see on sama nagu tahaks setti flopis foldida, sest kas vastast näitavad agressiivsust ja olete 300bb deep. nonsense. otsi leake kusagilt mujalt, kui sellistest cooleritest.

    Comment

    • Cash87
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1402

      #3
      Re: NL 30 300BB deep AA v KK

      Poleks pidanud eraldi teemat tegema.

      http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=384

      Comment

      • ropka11
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1008

        #4
        Re: NL 30 300BB deep AA v KK

        Tuli meelde donkasin joogise peaga HU ka.Sellest nii kõrge 3bet BB.

        Comment

        • ropka11
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1008

          #5
          Re: NL 30 300BB deep AA v KK

          Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
          Poleks pidanud eraldi teemat tegema.

          http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=384
          Tü l postitasin esimese käe siia foorumisse ja mingi foorumimiilits tuleb kobisema kohe.Ainuke variant on siis all-in või.

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #6
            Re: NL 30 300BB deep AA v KK

            Küsimus sel hetkel oleks pidanud olema sulle endale kas vastane callib 300bb deep all ini mõne nõrgema käega kui AA.

            Comment

            Working...