Live Coach pakkumine.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #1

    Live Coach pakkumine.

    PokkeriProde kokkutulekul lubasid mitmed suure suuga, et teevad oma mängust video, kuid siiani vist ainult 1 foorumisse ilmunud Vapsiku poolt?

    Mõtlesin, et ise miski video tegija ei ole, seega mõtlesin, et prooviks enese testimise mõttes pakkuda kahele inimesele 1 tunni jagu live coachi ja see vb linti võtta. Ehk jälgin teie mängu ja proovin miskit tarka juurde rääkida, kui välja tuleb.

    Miski imemees pole, aga usun, et NL25-NL100 mängiva kasutajaga suudaks mõtteid ikka vahetada, et kasu oleks.

    Miski graph ka selle aasta kohta, et retard ei tunduks.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Kui keegi huvi tunneb, siis võite siia kirjutada, mis limiiti mängite ja miski sample saata. Võib ka PM'i saata obv. Paari päeva jooksul võtan ühendust inimestega, kellega tegeleb.
  • kardpleier
    Grinder
    • Jul 2009
    • 699

    #2
    Re: Live Coach pakkumine.

    PM-ed

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #3
      Re: Live Coach pakkumine.

      kandideerin ka NL25 hetkel. Tasuta kõrgema limiidi mängija coachingust ei ütle kunagi ära :)
      kohe tuleb PM ka.

      Comment

      • junkman
        Jube Noob
        • Mar 2010
        • 156

        #4
        Re: Live Coach pakkumine.

        Kandideerin samuti NL25 - sellisest asjast ei saa ära öelda!

        Comment

        • TaistoJ
          Grinder
          • Aug 2010
          • 787

          #5
          Re: Live Coach pakkumine.

          Selle võiks ikka linti võtta jah. Siis saavad sellest kasu ka need, kelleni sinu otsene abi ei jõua

          Comment

          • Ahangama
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 615

            #6
            Re: Live Coach pakkumine.

            Olen isegi ammusest ajast foorumile video võlgu. Igaljuhul minu huvi ka ja limiidiks nl50.
            Kas ma ainuke kellel spoiler ei avane?

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #7
              Re: Live Coach pakkumine.

              Algselt postitas Ahangama Vaata postitust
              Kas ma ainuke kellel spoiler ei avane?
              jah

              Comment

              • Sass
                Bännitud
                • Dec 2008
                • 1889

                #8
                Re: Live Coach pakkumine.

                mina ka... NL5

                Comment

                • Owner85
                  Klubi Liige
                  • Aug 2009
                  • 2146

                  #9
                  Re: Live Coach pakkumine.

                  mina ka Nl5

                  Comment

                  • soouni
                    Grinder
                    • Jul 2010
                    • 771

                    #10
                    Re: Live Coach pakkumine.

                    nl2 ka kandideeriks :D

                    Comment

                    • imthcplant
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 737

                      #11
                      Re: Live Coach pakkumine.

                      Kus asud ? Kui tartus siis oleks ehk huvi NL 50 voi NL 100

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #12
                        Re: Live Coach pakkumine.

                        Natuke halb sõnastus oli ehk kui Tallinnas elate, võib igast asju välja mõelda, kuid üldiselt mõtlesin, et vaatan teie mängu läbi mikogo/teamvieweri ja siis räägin kaasa.
                        Nii, et need kes Tartust/Valgast/Kärdlas jne. Saab ikka ilusti hakkama.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #13
                          Re: Live Coach pakkumine.

                          ohh.. mul on coachi vaja.. NL100 FRi mängin.. päevikute sektsioonis on koguaeg graafikud üleval.. viimased 3-4 kuud olen virelenud väikese kasumi või BE kandis.. punane joon on ka kukkuma hakanud.. elan Tallinnas, seega saab ka live asja teha..

                          Comment

                          • totaldonk
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 914

                            #14
                            Re: Live Coach pakkumine.

                            NL50 mängin ja sooviks küll coachingut, elan küll Pärnus aga mikogo ei ole probleem.
                            Päevikust leiab graafikuid ja infot.

                            edit: panin alles tähele, et mängid FR.

                            siis vist pole lootustki eh?:D
                            Last edited by totaldonk; 05.11.10, 14:19.

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #15
                              Re: Live Coach pakkumine.

                              millal valikud tulevad?

                              Comment

                              Working...