Rush50, foldime seti riveri CRAI vastu?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #1

    Rush50, foldime seti riveri CRAI vastu?

    Vastane 12/7, 300 kätt, EP raise 7%, notesid pole.
    Mis me siis nüüd riveril teeme, on seal bluffe ka üldse kunagi? Shove tuli suhteliselt kiirelt, mitte insta, aga ei timebankinud ka.


    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    Hero (CO) ($102.40)
    Button ($73)
    SB ($51)
    BB ($50)
    UTG ($128.20)
    UTG+1 ($42.05)
    MP1 ($98.60)
    MP2 ($74.25)
    MP3 ($52.30)

    Preflop: Hero is CO with 8, 8
    UTG bets $1.75, 2 folds, MP2 calls $1.75, 1 fold, Hero calls $1.75, 3 folds

    Flop: ($6) A, Q, 8 (3 players)
    UTG bets $2.50, 1 fold, Hero calls $2.50

    Turn: ($11) 6 (2 players)
    UTG checks, Hero bets $7, UTG calls $7

    River: ($25) 4 (2 players)
    UTG checks, Hero bets $18, UTG raises $116.95 (All-In), Hero ???
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #2
    Re: Rush50, foldime seti riveri CRAI vastu?

    yep, easy fold =)

    Comment

    • tolmuahv
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 2502

      #3
      Re: Rush50, foldime seti riveri CRAI vastu?

      Sellise niti vastu paneks naeratades maha ja oleks veel rõõmus, et ta flopil otsa ei kütnud ja odavalt pääsesin.

      Comment

      • pronks
        Jube Noob
        • Jun 2009
        • 116

        #4
        Re: Rush50, foldime seti riveri CRAI vastu?

        mille peale te vastase panete? AA/QQ?

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #5
          Re: Rush50, foldime seti riveri CRAI vastu?

          Algselt postitas pronks Vaata postitust
          mille peale te vastase panete? AA/QQ?
          Ega miskit muud üle ei jää küll, kui niivõrd tighti mängijaga tegu. Mingisugune KTs lendaks tal insta mucki ju. ;D

          Comment

          • raunsz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1492

            #6
            Re: Rush50, foldime seti riveri CRAI vastu?

            Mitte, et ma pokkerist midagi teaks, aga kas AQs vastase poolt võimalik ei ole? Ja pani meid FD peale.

            Comment

            • Rigged
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2535

              #7
              Re: Rush50, foldime seti riveri CRAI vastu?

              Algselt postitas raunsz Vaata postitust
              Mitte, et ma pokkerist midagi teaks, aga kas AQs vastase poolt võimalik ei ole? Ja pani meid FD peale.
              Mõtle nüüd uuesti see lause üle, mõtles et meil on busted fd ja bluffshoves oma top two, et me kõik oma bluffid foldiks ja nutsiga calliks?

              Comment

              • rrrr
                Grinder
                • Nov 2008
                • 904

                #8
                Re: Rush50, foldime seti riveri CRAI vastu?

                Kas kõrgem set mängiks seda kätt nii? Pigem tahaks ta sel juhul hiljemalt turnis nupud sisse ajada. Võibolla mingi tüübi vastu kes hakkab vs missed cbet lammutama incl river võiks slowtada nii. Kuid alati jääb oht, et maha tuleb neljas poti. Sama küsimuse küsiks nagu Rigged ainult et teise poole käest - kas ta tõesti raises oma setiga nii palju, et kõik peale flushi foldiksid?

                Mast? Mast on ka ebatõenäoline sest kui ta on 12/7 tüüpi mängija ja jagab positsiooni, siis isegi KJ ei tule kõne alla. Pigem mastidraw AK.

                NB! flopi cbet on väga gay. Harilikult teevad seda drawga. Ma paneks ka ilmselt AK väikse beti, et bluffi induceda või nõrgemalt A-lt või FD valuet saada.
                Last edited by rrrr; 02.11.10, 13:32.

                Comment

                • janek174
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1078

                  #9
                  Re: Rush50, foldime seti riveri CRAI vastu?

                  Kle Tarmo, kas mitte sina ei olnud see, kes ütles, et setti NEVER ei foldi?

                  Comment

                  • rrrr
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 904

                    #10
                    Re: Rush50, foldime seti riveri CRAI vastu?

                    Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                    Kle Tarmo, kas mitte sina ei olnud see, kes ütles, et setti NEVER ei foldi?
                    Seda ütleme me kõik :) va familypot 89Tsss ja 88 käes ning raised ja reraised ees.

                    Comment

                    • tolmuahv
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 2502

                      #11
                      Re: Rush50, foldime seti riveri CRAI vastu?

                      Ma mõtlesin pikalt, mis käega ma ise nii mängiks. Jõudsin selleni, et ainult potiga KK oleks see loogiline ja ilmselt kasumlik move. Äärmisel juhul ka JJ. Kõikide teiste käte puhul tundub olevat ebaloogiline.

                      Järgi mõeldes ei ole call välistatud, kui teaks, et vastane on hea ja võitev mängija.

                      Comment

                      • pronks
                        Jube Noob
                        • Jun 2009
                        • 116

                        #12
                        Re: Rush50, foldime seti riveri CRAI vastu?

                        Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                        Mõtle nüüd uuesti see lause üle, mõtles et meil on busted fd ja bluffshoves oma top two, et me kõik oma bluffid foldiks ja nutsiga calliks?

                        Kas mitte AA/QQ pole sama?

                        Comment

                        • Rigged
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2535

                          #13
                          Re: Rush50, foldime seti riveri CRAI vastu?

                          Algselt postitas pronks Vaata postitust
                          Kas mitte AA/QQ pole sama?
                          Pmst küll jah =) , aga ega siis inimesed sette ei foldi

                          Comment

                          Working...