NL100: regular mässab donkbetiga

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #1

    NL100: regular mässab donkbetiga

    Vastas siis miskine minu jaoks tundmatu regular (käed on jah olemas) ning tuli just lauda ka. Statside järgi tundub mõistlik villian ning see kõik, mis mul tema kohta kätt mängides oli.

    Käsi tema kohta 42k ehk siis väga suur ports. On võitev, kuid ei midagi väga tohutut.

    Standard statsid 16/12/2,5 ning agresiivsus tänavate kaupa 2/2/3 ning 32/27/26, SD läinud 22% ning BB callib steali korral 11% ning 3betib 6%. Standard regular ühesõnaga statside järgi.


    Donkbetinud on ainult 4%.

    Ilmselt suure tõenäsosusega tal ka minu kohta käed olemas ning CO ma väga suure haardega ei varasta (tavaliselt).


    Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players -
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG+2: $100.00
    MP1: $77.00
    MP2: $109.00
    Hero (CO): $104.00
    BTN: $103.50
    SB: $186.75
    BB: $126.30
    UTG: $100.90
    UTG+1: $162.75

    Pre Flop: ($1.50) Hero is CO with K A
    5 folds, Hero raises to $3, BTN calls $3, 1 fold, BB calls $2

    Flop: ($9.50) K J 2 (3 players)
    BB bets $6, Hero requests TIME, Hero raises to $16, BTN folds, BB raises to $34


    ...

    1) Millega vastane nii teeks?
    2) Mis on edasine plaan?
    3) Keegi mängiks flopi teisiti?
    4) Mis oleks ideaalne donkbeti raise-size antud juhul vastavalt sellele boardil?
  • Tegija
    Julm Donk
    • Jun 2010
    • 29

    #2
    Re: NL100: regular mässab donkbetiga

    ilmselgelt KJ

    Comment

    • onuark
      Pokkerihai
      • Oct 2009
      • 1760

      #3
      Re: NL100: regular mässab donkbetiga

      monster draw vastasel? TQs, betsizingu järgi ütleks, et tal suva kas sa callid või shoved.
      222ga ma tema asemel raiseks rõvedalt rohkem, nii palju tõmbeid laual (see paras minraise ta poolt)

      ehk siis... callin ära, safe turni korral lähen bustoks.

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #4
        Re: NL100: regular mässab donkbetiga

        Algselt postitas Tegija Vaata postitust
        ilmselgelt KJ
        Panid kastruli pähe ning astusid tumedate pooltega kontakti?

        Comment

        • onuark
          Pokkerihai
          • Oct 2009
          • 1760

          #5
          Re: NL100: regular mässab donkbetiga

          Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
          Panid kastruli pähe ning astusid tumedate pooltega kontakti?
          haha, tänks mees, ajasid insta naerma :D

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #6
            Re: NL100: regular mässab donkbetiga

            foludi moldi imo

            Comment

            • onuark
              Pokkerihai
              • Oct 2009
              • 1760

              #7
              Re: NL100: regular mässab donkbetiga

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              foludi moldi imo
              võiksid üritada vastase mingi range peale ka panna, või siis lihtsalt jagada meiega seda.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #8
                Re: NL100: regular mässab donkbetiga

                no ainuke mõeldav range siin imo on: 22, KJ, QdTd, JJ. 16/12 tüübilt pigem välistaksin pigem K2 ning KK mida ilmselgelt oleks 3betiud ÜLDJUHUl (on ka alati erandeid), seega KK võib isegi ehk sisse jätta.

                Text results appended to pokerstove.txt

                10,890 games 0.005 secs 2,178,000 games/sec

                Board: Ks Jd 2d
                Dead:

                equity win tie pots won pots tied
                Hand 0: 13.333% 13.20% 00.14% 1437 15.00 { AhKh }
                Hand 1: 86.667% 86.53% 00.14% 9423 15.00 { KK, 22, KJs, QdTd, KJo }


                minu silm calli ei n2e kuskil

                Comment

                • ArdiVa
                  Räme Fish
                  • Jun 2009
                  • 18

                  #9
                  Re: NL100: regular mässab donkbetiga

                  ma arvan et tal A(d)J(x) ... nupud sisse:)

                  Comment

                  • masterpuppet
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2094

                    #10
                    Re: NL100: regular mässab donkbetiga

                    Siin võib vastase mingile rangele panna, kuid minu arust mängib ta ainult ühte poolt rangest nii, nagu ta seda tegi - drawd ja igast combod (väga harva random pask).

                    +1 onuarkile. Callisin -> tuli blank turn ning insta check-foldis mu nuppudele.

                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #11
                      Re: NL100: regular mässab donkbetiga

                      Tuleb arvestada ka seda, et tegemsit ikka blindidevõitlusega ning halvad regularid kipuvad seal väga tihti üle mõtlema.

                      Comment

                      • Rigged
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2535

                        #12
                        Re: NL100: regular mässab donkbetiga

                        Ma arvan, et reg saab seal sellest ka aru, et Sa ei raise COl tema flopi donk betti airiga, sest button on veel taga. Samas drawsid on ka päris palju, FDd, open enderid,üksikud setid(tricky JJ?, 22)

                        Siiski arvan, et ta on mingi standard reg kelle jaoks flushdrawd on nutsid, võib olla ka KX flushdrawga, nii et selle range vastu ma shoveks for value

                        Comment

                        Working...