Nl25, flopis buttonil kahe villani vastu sd

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 5gww
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2010
    • 333

    #1

    Nl25, flopis buttonil kahe villani vastu sd

    Vastased:
    Utg:14/8/2,2 käsi 222
    Utg+1: 18/14/3 käsi 232

    Kuidas peaks hero käituma? kas callima, või otsa panema?


    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (Button) ($31.15)
    SB ($16.49)
    BB ($20.65)
    UTG ($23.45)
    UTG+1 ($25.22)
    MP1 ($26.07)
    MP2 ($16.51)
    CO ($25)

    Preflop: Hero is Button with Q, 10
    UTG bets $0.85, UTG+1 calls $0.85, 3 folds, Hero calls $0.85, 1 fold, BB calls $0.60

    Flop: ($3.50) 5, K, J (4 players)
    BB checks, UTG bets $2.50, UTG+1 calls $2.50,hero?
  • Konso
    Grinder
    • Nov 2009
    • 936

    #2
    Re: Nl25, flopis buttonil kahe villani vastu sd

    Mis mõtetega flopi piilusid? Flop iseenesest hea, tegutse vastavalt preflop plaanile, ise oleks foldinud pre, niti UTG tõstet ma austan.
    Last edited by Konso; 20.10.10, 18:04.

    Comment

    • 5gww
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2010
      • 333

      #3
      Re: Nl25, flopis buttonil kahe villani vastu sd

      Algselt postitas Konso Vaata postitust
      Mis mõtetega flopi piilusid? Flop iseenesest hea, tegutse vastavalt preflop plaanile, ise oleks foldinud pre, niti UTG tõstet ma austan.
      floppi ma piilusin sellepärast, et mul on positsioon ja kaks mängijat on ees juba potti panustanud. Utg tõste ongi mulle hea, kuna seal on tavaliselt väga tugev käsi, nii et kui ma hitin midagi, siis on suurem tõenäosus, et mulle käsi kinni makstakse.

      Comment

      • g00000se
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1047

        #4
        Re: Nl25, flopis buttonil kahe villani vastu sd

        Mida sa veel hitida tahtsid floppis? Ma ei tea mis mina sellises olukorras teeksin, kuna ma vähe tightim vist. Ei tea kas call oleks mõtekas, või peaks kohe rahasid juurde lükkama. Pm peaks vist otsa lükkama, kuna turnis me potit eriti vist näha ei tahaks

        Comment

        • 5gww
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2010
          • 333

          #5
          Re: Nl25, flopis buttonil kahe villani vastu sd

          drawi tahtsingi hittida, või vähemalt kahte paari, aga kuna 3 vastast on siis tekibki küsimus kas panna otsa, või siis callida ja loota et kui hitime siis makstakse meile suurema tõenäosusega kinni kellegi poolt.

          Comment

          • Ämmapets
            Jube Noob
            • Oct 2009
            • 171

            #6
            Re: Nl25, flopis buttonil kahe villani vastu sd

            Algselt postitas 5gww Vaata postitust
            floppi ma piilusin sellepärast, et mul on positsioon ja kaks mängijat on ees juba potti panustanud. Utg tõste ongi mulle hea, kuna seal on tavaliselt väga tugev käsi, nii et kui ma hitin midagi, siis on suurem tõenäosus, et mulle käsi kinni makstakse.
            Nõus.
            Sul on positsioon, seega mina näiteks calliksin. Kui turn tuleb poti, siis vaataksin vastaste tegevuse järgi, bustoks siis kindlasti enam ei läheks. Aga kui OESD lastakse odavalt tõmmata, miks siis mitte.

            Comment

            • onuark
              Pokkerihai
              • Oct 2009
              • 1760

              #7
              Re: Nl25, flopis buttonil kahe villani vastu sd

              imo Call best play.

              Comment

              Working...