NL25

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • junkman
    Jube Noob
    • Mar 2010
    • 156

    #1

    NL25

    Nii, on tekkinud probleemi nl25 biitimisega, muidu oli kõik normaalne, aga nüüd olen pisut on mängu muutnud ja tulemus kohe hoopis kesisem. Postitan siia statid sellest, kui edukalt mängisin ning sellest kui kõik hakkas alla mäge minema.
    Jälgile just NL!

    Enne:

    Pärast mängustiili kerget muutmist:

    Vastuseid oodates.
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #2
    Re: NL25

    no muuda tagasi kui ei toimi :D

    Comment

    • H2O
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2008
      • 362

      #3
      Re: NL25

      Näha on, et agresiivsus on väiksemaks läinud ( Kuigi see OK mõlemal tabelil ) ja käsi mängid rohkem uue stiili järgi, ega siin muud polegi teha, kui ainult käte range uuesti kokku tõmmata..
      Ja esimeses tabelis võiks Att to steal kõrgem olla.

      Ja minu arust ei saa ka mängida agrF 5 kui mängid 17/14 stiili. Aga noo see puht minu arvamus ja võin ka eksida.
      Last edited by H2O; 20.10.10, 02:05.

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #4
        Re: NL25

        Mille arvelt sa enda käte range laidendasid? Üldiselt sinu teine stiil peaks olema palju toitvam kui esimene seega tasub viga otsida mujalt kui vpip/pfr stattidest. Stealida püüa rohkem. Ning teine asi mis silma hakkab on väga madal wtsd stat. Mul on see pea alati 30 juures kõikunud. Tundub, et annad äkki liiga kergelt alla kui sind pushima hakatakse või ise agressorina pushid kohati ise liiga kõvasti sundides vastased foldima. Viimasel juhul võib päris palju valuet lauda jääda.

        Comment

        • junkman
          Jube Noob
          • Mar 2010
          • 156

          #5
          Re: NL25

          Range laiendasin sellega, BUTTONilt ja COlt olen hakanud rohkem käsi mängima ja vb blainde rohkem varastama. Kuidas seda wtsd stati siis kõrgemaks saab, mida teisite pean tegema?

          Comment

          • r3o
            FPP Pro
            • Apr 2009
            • 260

            #6
            Re: NL25

            Kui suure sampli peale need arvud on?
            Mulle hakkas kohe silma et esimeses on W$SD 67.86, mida pole võimalik pikas perspektiivis hoida. Olid lihtsalt heateril.

            Comment

            • junkman
              Jube Noob
              • Mar 2010
              • 156

              #7
              Re: NL25

              Esimene on 12k kätt, teine 9k kätt. Aga teiste statide viga, kus leak vms?

              Comment

              • Konso
                Grinder
                • Nov 2009
                • 936

                #8
                Re: NL25

                Algselt postitas junkman Vaata postitust
                Esimene on 12k kätt, teine 9k kätt. Aga teiste statide viga, kus leak vms?
                Sample on liiga väike, mõlemat paluks 100k, siis profid äkki analüüsivad nati.
                Ja teema ka õigesse kohta järgmine kord
                http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=246

                Comment

                • junkman
                  Jube Noob
                  • Mar 2010
                  • 156

                  #9
                  Re: NL25

                  Algselt postitas Konso Vaata postitust
                  Sample on liiga väike, mõlemat paluks 100k, siis profid äkki analüüsivad nati.
                  [/url]
                  Mängin 100k samade vigadega edasi. Kui mingidki vead pidevalt teada saad ja neid parandad on võimalik järgmise 50k käega nl50 tõusta. Mõtetu mängida 100k ja alles siis statid siia panna.

                  Comment

                  • janek174
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1078

                    #10
                    Re: NL25

                    Algselt postitas junkman Vaata postitust
                    Mängin 100k samade vigadega edasi. Kui mingidki vead pidevalt teada saad ja neid parandad on võimalik järgmise 50k käega nl50 tõusta. Mõtetu mängida 100k ja alles siis statid siia panna.
                    No miski 9-10K kätt ei ole mitte mingisugune näitaja, heal päeval teeb need käed ühe päevaga ära (ise BE mängijana lasknud ka 60K kätt 7BB/100). 100K on selline enam-vähem näitaja juba kus midagi analüüsida annab, aga täit pilti ei anna ka veel see. Iga 50K käe tagant uude limiiti tõusta on ikka päris märg unenägu.
                    Last edited by janek174; 20.10.10, 13:01.

                    Comment

                    • junkman
                      Jube Noob
                      • Mar 2010
                      • 156

                      #11
                      Re: NL25

                      Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                      . Iga 50K käe tagant uude limiiti tõusta on ikka päris märg unenägu.
                      Ma pole rääkinud, et iga 50k käe järel peaks uude limiiti tõusma, vaid kui ennast pidevalt arendada ja mängu paremaks muutmisega tegeled on kõik võimalik. Pasitaa coachis mingit venda siit foorumist, ta oli pmst 40k käega nl2 või nl5(ei mäleta täpselt) nl25. Nii et...

                      Comment

                      • junkman
                        Jube Noob
                        • Mar 2010
                        • 156

                        #12
                        Re: NL25

                        "Pastilaa"

                        Comment

                        • janek174
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1078

                          #13
                          Re: NL25

                          Algselt postitas junkman Vaata postitust
                          Ma pole rääkinud, et iga 50k käe järel peaks uude limiiti tõusma, vaid kui ennast pidevalt arendada ja mängu paremaks muutmisega tegeled on kõik võimalik. Pasitaa coachis mingit venda siit foorumist, ta oli pmst 40k käega nl2 või nl5(ei mäleta täpselt) nl25. Nii et...
                          Ise olen see aasta (BR-st sõltuvalt) pidanud vahelduva eduga mängima nii NL5, NL10 ja NL25. Ja ausalt öeldes ega erilist tasemevahet mina seal ei näe. Ausalt öeldes tundub NL25 ehk isegi kõige lihtsam. Erinevust on ainult niipalju, et mida madalam limiit, seda selgemad on need piirid, kes on nit ja kes on fish. Kui roll lubab ja mindset paigas, siis elementaarsete oskustega peaks NL25 küll ilusti biitima, ilma, et peaks kusagilt NL2-st pihta hakkama. Kõrgematesse limiitidesse edasi liikumisel ma arvan, et need erinevused lähevad ikkagi oluliselt suuremaks, ja mänguoskus/kogemus maksavad ikkagi rohkem.

                          Comment

                          • Sass
                            Bännitud
                            • Dec 2008
                            • 1889

                            #14
                            Re: NL25

                            ma olen fish ja ei oska sulle muud head 6elda.. pane positsioonide kaupa statid siis vb pilt selgem

                            Algselt postitas junkman Vaata postitust
                            Ma pole rääkinud, et iga 50k käe järel peaks uude limiiti tõusma, vaid kui ennast pidevalt arendada ja mängu paremaks muutmisega tegeled on kõik võimalik. Pasitaa coachis mingit venda siit foorumist, ta oli pmst 40k käega nl2 või nl5(ei mäleta täpselt) nl25. Nii et...
                            no jah aga siis sul peab m2ng ikka ulme selge olema, muidugi on v6imalik 40k ga igasse uute limiiti minna aga st et sa pead igat eelnevat limiiti v2hemalt peaaegu 10bb/100 biitima mis on v2ga v2ga unlikely
                            Last edited by Sass; 20.10.10, 14:38.

                            Comment

                            • junkman
                              Jube Noob
                              • Mar 2010
                              • 156

                              #15
                              Re: NL25

                              Comment

                              Working...