NL25 AK

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • junkman
    Jube Noob
    • Mar 2010
    • 156

    #1

    NL25 AK

    16/12 350 käe peale


    $0.10/$0.25 No Limit Holdem
    PokerStars
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG kennethdein ($25.26)
    UTG+1 NivalRival ($20.15)
    MP1 Riiougu ($24.75)
    MP2 marcho10 ($10)
    MP3 mzjudy800 ($32)
    CO vis Gonzalez ($28.20)
    BTN Hero ($33.27)
    SB Witz1708 ($25)
    BB sk345di ($31.77)

    Pre-Flop: ($0.35, 9 players) Hero is BTN A K
    kennethdein raises to $0.75, 5 folds, Hero raises to $2.25, 2 folds, kennethdein calls $1.50

    Flop: 8 9 7 ($4.85, 2 players)
    kennethdein checks, Hero bets $3.25, kennethdein calls $3.25

    Turn: J ($11.35, 2 players)
    kennethdein checks, [color=#cc0000][b]HEROOO???
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #2
    Re: NL25 AK

    Ilma readideta hero check-foldib, kuna tundub, et vastsel siin enamus ajast jj, qq. Paremal juhul AK, aga seda pigem mitte, kui vastane vähegi adekvaatne on.
    Kui on readid, et callib OOP AK, floatib tihti floppe tõmmete ja ülekaartidega vms., siis võib mõelda 2-barrelile. Aga NL25 võitvalt mängimine ei eelda üldjuhul sellist trikitamist.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #3
      Re: NL25 AK

      Ma ei cbtiks yldse flopigi ...

      e: teiseks vaatan, kui palju ta UTGlt avab, kui se mingi 4% on, siis ma ei 3betikski
      Last edited by leits; 18.10.10, 15:03.

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #4
        Re: NL25 AK

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        Ma ei cbtiks yldse flopigi ...
        Jah, seda minagi. Aga küsimus oli turni muuvi kohta.

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #5
          Re: NL25 AK

          Preflopis 3bet suuremaks. mina isiklikult oleks pannud 3 peale, aga 2,75 sobib ka kuna siis vastasel 2 callida mis tundub suurem kui ntx 1,75. :) Teine variant oleks üldse UTG avangu puhul positsioonist flattida ning proovida järgnevatel tänavatel vastane üle mängida. Range on neil sellest positsioonist tugevam kui mujal.

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #6
            Re: NL25 AK

            Algselt postitas Provoker Vaata postitust
            Preflopis 3bet suuremaks. mina isiklikult oleks pannud 3 peale, aga 2,75 sobib ka kuna siis vastasel 2 callida mis tundub suurem kui ntx 1,75. :) Teine variant oleks üldse UTG avangu puhul positsioonist flattida ning proovida järgnevatel tänavatel vastane üle mängida. Range on neil sellest positsioonist tugevam kui mujal.
            Miks peaks 3-bettima positsioonist 3bb > 12bb regulari vastu? Arvan, et 3 to 9,10 oleks ok. Pigem 10, kuna 9bb bettides jääb vastasel 6bb callida ja enam vähem annab setminemiseks oddsid kokku, eriti, kui oleme natukene deepimad, kui 100bb. Kui vastas fish, siis võime laksata kasvõi 20bb, kui teame, et ta callib nii kui nii.
            Ja milleks on vajalik, et 3-bet "tundub suurem"? Kas selleks, et vastane foldiks kehvemad käed? See ei kõla just ka loogilisel minu meelest.

            Flattimise mõte mulle meeldib iseenesest ja ise kasutan seda pidavalt osade vastaste vastu ja vaatan rõõmuga, kuidas AQ, vahest ka AJ ennast tühjaks betib kolmel tänaval.
            Last edited by Kotkas1000; 18.10.10, 18:40.

            Comment

            Working...