NL100 KK flopi mäng

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1

    NL100 KK flopi mäng

    Ei viitsinud rohkem NL50s ludistada.. läksin NL100sse tagasi.. ja juba nägin minu jaoks müstilisi käsi ja mängu.. ja krt maitea.. ainult deep laudasid nagu ongi...

    villaini kohta käsi ei olnud.. 18 kätt vpip22%

    minu küsimus siis selline, mille kuradiga sedasi cold callitakse preflop raiseisd OOP? kas Hero üldse peab sellises flopis cbeti tegema? kas mu preflopi ja cbeti suurused olid head või mitte? miks? ja obv.. mis Hero peale reraiset teeb?

    Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em $0.20 Ante - 5 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    mazzler (UTG): $200.00
    Hero (CO): $263.00
    Ame1sing (BTN): $102.00
    treydeuce77 (SB): $236.20
    TheEightOfClubs (BB): $215.55

    Pre Flop: ($2.50) Hero is CO with K K
    1 fold, Hero raises to $4, 1 fold, treydeuce77 raises to $14, TheEightOfClubs calls $13, Hero raises to $52, 1 fold, TheEightOfClubs calls $38

    Flop: ($119.00) 5 8 9 (2 players)
    TheEightOfClubs checks, Hero bets $75, TheEightOfClubs raises to $150, Hero
    Last edited by Rage; 14.10.10, 23:22.
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #2
    Re: NL100 KK flopi mäng

    ainult deep laudasid nagu ongi...
    võta filtrid maha

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #3
      Re: NL100 KK flopi mäng

      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
      ainult deep laudasid nagu ongi...
      võta filtrid maha
      tegelt ei ole filtreid peal.. tegelt ka.. lihtsalt neli esimest lauda mis vabad olid.. olid kõik deepid.. edasi tuli vahepeal mõni regular laud ka..

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #4
        Re: NL100 KK flopi mäng

        Imo ei ole siin mingit küsimustki. Kui sa otsustad pf juba 4bettida, siis sa teed seda ilmselgelt for value ja postflop on easy game.

        Sa tundud üldse kuidagi väga liimist lahti olevat. Sebi kuskilt mõni kaasaaegne e-book ja loe läbi. Ehk lööb mõtte ka lahti.

        Comment

        • raudtee(EST)
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 288

          #5
          Re: NL100 KK flopi mäng

          Deep ... implied odds - annab põhjust setmineks ja sc mängimiseks.
          Aga preflop 4bet kuhugi 65-70 kanti, kas poleks parem?
          Kui siis ka call ning kuigi flop on väga halb, siis stacki sisse panemisest enam pole pääsu.

          Comment

          • rrrr
            Grinder
            • Nov 2008
            • 904

            #6
            Re: NL100 KK flopi mäng

            Algselt postitas raudtee(EST) Vaata postitust
            Deep ... implied odds - annab põhjust setmineks ja sc mängimiseks.
            Aga preflop 4bet kuhugi 65-70 kanti, kas poleks parem?
            Kui siis ka call ning kuigi flop on väga halb, siis stacki sisse panemisest enam pole pääsu.
            Isegi 200BB deep callida 4-bet SC ja PP-ga... callida on 38BB ja võita natu
            üle 200BB. Pocket hitib flopi 1:8 mida vähendab veel võimalus, et Hero hitib ülejäänud neljast kaardist oma seti. Draw tuleb ka jämedalt öeldes lauda 1:10 ja kui flopil rahad sisse lähevad siis on ta taga. Ma arvan seal pigem TT-QQ olevat. Mõnikord ka 88,99 või AA / AKs. Kokkuvõttes on 88, 99, AA combosid ainult 8, TT-QQ (mis on ka loogilisemad) 12. Drawdest peaks sa ka ees olema.
            Last edited by rrrr; 15.10.10, 07:58.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #7
              Re: NL100 KK flopi mäng

              Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
              Sa tundud üldse kuidagi väga liimist lahti olevat.
              mhmhh.. olen vist jah, sest pidevalt näen asju, mis tunduvad ulmelised... antud käsi ehk nii ulmeline polnudki, aga lihtsalt.. äkki peabki selliseid käsi teisiti mängima... selles uues pokkerimaailmas.. preflopis otsustasin jah 4betida, sest mõtlesn et BB muidu võib ka lihtsalt 200BB deep oddside pärast mingi pocketiga setminemisele tulla.. aga see, et ta mu 4beti callis.. see oli üllatus... flop tuli minu arvates hea.. flushdraw oli, seepärast otsustasin, et ega siin midagi muud ole kui cbet ja rahad sisse... ja nii ka läks... lihtsalt frustratsioon tekkis sellest, et taaskord olin ma peale kaartide avamist taga...

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #8
                Re: NL100 KK flopi mäng

                Vastik spot. Mina ei foldiks siin kunagi arvatavasti, kuigi vastase liin võib vabalt tihti ka ässadega selline olla. Arvestades Rage agressiivset imaget ei olegi see tema vastu paha liin minu meelest.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #9
                  Re: NL100 KK flopi mäng

                  jap.. AA oligi vastas.. tõmbasin turni kunni..

                  miks ma siia postitasin käe.. mõtlesin, et kas Hero puhul oleks hea liin ka KK või AA mängida positsioonist rahulikumalt.. nt oleks 14BB tõste peale callinud.. ja flopis edasi vaadanud mis saab.. või siin on halb kahe vastase vastu...

                  EDIT: nii paljugi rõõmu sellest käest, et peale seda suckouti tüüp insta lahkus kõikidest laudadest..
                  Last edited by Rage; 15.10.10, 10:12.

                  Comment

                  • tdx
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 768

                    #10
                    Re: NL100 KK flopi mäng

                    wp imo.

                    Comment

                    • onuark
                      Pokkerihai
                      • Oct 2009
                      • 1760

                      #11
                      Re: NL100 KK flopi mäng

                      ega tõesti, ainus põhjus miks ta AAga pre callis oli ehk see, et su betsize nägi ülimalt tugev välja (ehk siis kui ta su QQ+ peale paneb, siis ta hea busti tõmmata sind ainult callides), aga ilmselgelt peame busti minema siin flopil

                      Comment

                      Working...