FR NL200 isolating donk

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • stennn
    PokkeriÕpetus.eu Coach
    • Oct 2008
    • 189

    #1

    FR NL200 isolating donk

    Villain on 39/25/1.5 donk 150 käe kohta. Erilisi reade pole.Kas pf 3bet on liiga väike? Kas flopi AI on +EV sellise lamba vastu?

    Seat 5 is the button
    Seat 1: 5spades ( $149.85 USD )
    Seat 2: B7 FAV ( $177.95 USD )
    Seat 3: krischnumani ( $197.00 USD )
    Seat 5: ibiza007 ( $248.95 USD )
    Seat 6: stennn ( $297.75 USD )
    Seat 7: Acefolder69 ( $120.00 USD )
    Seat 8: Bohlicious ( $200.00 USD )
    Seat 9: YaDaDaMeeN21 ( $200.00 USD )
    stennn posts small blind [$1.00 USD].
    Acefolder69 posts big blind [$2.00 USD].
    ** Dealing down cards **
    Dealt to stennn [ 9 A ]
    Bohlicious folds
    YaDaDaMeeN21 folds
    5spades folds
    B7 FAV raises [$6.00 USD]
    krischnumani calls [$6.00 USD]
    ibiza007 folds
    stennn raises [$21.00 USD]
    Acefolder69 folds
    B7 FAV calls [$16.00 USD]
    krischnumani folds
    ** Dealing Flop ** [ 6 , 9 , 5 ]
    stennn bets [$35.00 USD]
    B7 FAV raises [$70.00 USD]
    stennn raises [$240.75 USD]
    B7 FAV calls [$85.95 USD]
  • Yokker
    FPP Pro
    • Oct 2008
    • 207

    #2
    Re: FR NL200 isolating donk

    ma soovitan sul omahad mängida rohkem aute ja donke keda isoleerida ;D

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #3
      Re: FR NL200 isolating donk

      ma ei ütleks et väga halb moove, pigem coinflip kas oled ees või taga kui juba hitid siis enam foldida vist ei saa, sest tohmanil võib siin kõike olla.

      78 muidugi
      98
      any 9
      ja obv TT, JJ, QQ on ka reaalsed plus any masti tõmme, neid range arvestades ja potis olevat surnud raha ei saa vist foldida, kuigi ma oleks esiteks väiksema cbeti teinud miski 28, hoiab potti väiksemana ja siis olenevalt dongi donkluse astmest otsustanud kas mängin stäkkide peale või proovin check-call odavamalt saada, foldida väga ei saa kui just 4 potit maha ei tule

      millegipärast on mul tunne et vastasel on AsKs või TT,JJ

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #4
        Re: FR NL200 isolating donk

        oled 94%(lambi protsent) taga, sest poisi AF on 1.5 ja ta raises!

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: FR NL200 isolating donk

          PF on fold, sest sa võid küll olla dongi rangest ees aga kui donk callib siis tagumine mees saab juba häid oddse + omab positsiooni ning võib väga tihti callida. Ässa või üheksa hittimine top paarina sellises potis oleks JUBEDUS, sest pot on suur, sa oled OOP ja iga bet commiteb. Teistpidi oleks mõeldavam, kui regular raiseb ja donk callib ning sa A9-ega squeezed.

          Squeeze size ka imeb, lihtsalt ehitad potti ja annad oddse. Flopis enam foldida ei saa.

          Comment

          • stennn
            PokkeriÕpetus.eu Coach
            • Oct 2008
            • 189

            #6
            Re: FR NL200 isolating donk

            Algselt postitas ranka
            PF on fold, sest sa võid küll olla dongi rangest ees aga kui donk callib siis tagumine mees saab juba häid oddse + omab positsiooni ning võib väga tihti callida. Ässa või üheksa hittimine top paarina sellises potis oleks JUBEDUS, sest pot on suur, sa oled OOP ja iga bet commiteb. Teistpidi oleks mõeldavam, kui regular raiseb ja donk callib ning sa A9-ega squeezed.

            Squeeze size ka imeb, lihtsalt ehitad potti ja annad oddse. Flopis enam foldida ei saa.
            jep squeeze tema vastu on jube

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #7
              Re: FR NL200 isolating donk

              mai pannud statse tähele, läks lurtsu, arvasin et vähe dongim.

              Comment

              • Yokker
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 207

                #8
                Re: FR NL200 isolating donk

                Algselt postitas Yokker
                ma soovitan sul omahad mängida rohkem aute ja donke keda isoleerida ;D
                tahtsin öelda,et donke ei ole vaja isoleerida

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: FR NL200 isolating donk

                  Algselt postitas Yokker
                  tahtsin öelda,et donke ei ole vaja isoleerida
                  just vastupidid - donke tulebki isoleerida, et nendega saaksid HU-d mängida.

                  Comment

                  Working...