NL25 - Flop ja 15 Outsi

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sawcrish
    Jube Noob
    • Nov 2008
    • 166

    #1

    NL25 - Flop ja 15 Outsi

    Tahtsin teada, et kas siin on mõistlik allini minna, teades et vastasel 90% set.
    4/4 NIT vend

    Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players
    The Official 2+2 Hand Converter By DeucesCracked Poker Videos

    UTG: $25.00
    UTG+1: $48.75
    UTG+2: $28.23
    MP1: $24.40
    MP2: $15.60
    CO: $26.37
    Hero (BTN): $16.86
    SB: $4.66
    BB: $25.00

    Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with A 9
    3 folds, MP1 calls $0.25, 2 folds, Hero raises to $1, 2 folds, MP1 calls $0.75

    Flop: ($2.35) 8 6 7 (2 players)
    MP1 checks, Hero bets $1.50, MP1 raises to $16, Hero calls $14.36 all in

    Turn: ($34.07) K (2 players - 1 is all in)

    River: ($34.07) 9 (2 players - 1 is all in)
  • Murdock
    Grinder
    • Jun 2010
    • 690

    #2
    Re: NL25 - Flop ja 15 Outsi

    Ma paneks kindlasti nupud sisse :)

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #3
      Re: NL25 - Flop ja 15 Outsi

      let me pokerstove it for you:

      Text results appended to pokerstove.txt

      8,910 games 0.031 secs 287,419 games/sec

      Board: 6d 7d 8c
      Dead:

      equity win tie pots won pots tied
      Hand 0: 39.327% 38.42% 00.91% 3423 81.00 { Ad9d }
      Hand 1: 60.673% 59.76% 00.91% 5325 81.00 { 88-66 }

      ehk sul on 38,5 % equitit. sa callid 34 taalasesse potti 14,36 taala, mis on 42,2 %.

      Ehk matemaatiliselt ei ole mõistlik.

      correct me, if i'm wrong.

      e: see on muidugi juhul, kui tal on 100% set ja kuna seda ei saa kunagi olema, siis ma ilmselt spancalliks.
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • sawcrish
        Jube Noob
        • Nov 2008
        • 166

        #4
        Re: NL25 - Flop ja 15 Outsi

        eem
        to nikitehone
        Pot on sellel hetkel 19.85 kui callin ja pot siis 34 kui call tehtud

        Comment

        • sawcrish
          Jube Noob
          • Nov 2008
          • 166

          #5
          Re: NL25 - Flop ja 15 Outsi

          et pm siis see on -EV call jah
          Tänud kiire vastuse eest
          Last edited by sawcrish; 12.10.10, 21:18.

          Comment

          • raunsz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1492

            #6
            Re: NL25 - Flop ja 15 Outsi

            Miks sellise stäkiga lauas muideks?

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #7
              Re: NL25 - Flop ja 15 Outsi

              ta mängib minumeelest kas 50bb stackiga, või siis 75bb stackiga

              EDIT: ja nii on poiss jõudnud ÜPRIS KAUGELE JUBA!

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #8
                Re: NL25 - Flop ja 15 Outsi

                Niku pani nats puusse, call igati ok!

                Comment

                • Pudgehook
                  Jube Noob
                  • Apr 2010
                  • 190

                  #9
                  Re: NL25 - Flop ja 15 Outsi

                  9+8=17 muidu 9 mastikaarti ja 8 reakaarti
                  ,mis teeb 0.69:1le oddsid.mina calliks

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #10
                    Re: NL25 - Flop ja 15 Outsi

                    Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                    Niku pani nats puusse, call igati ok!
                    millega täpsemalt
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • Sass
                      Bännitud
                      • Dec 2008
                      • 1889

                      #11
                      Re: NL25 - Flop ja 15 Outsi

                      imo 15 outsi flopis means 4x17= 68% to win the hand... mina lykkaks sisse

                      Comment

                      • sawcrish
                        Jube Noob
                        • Nov 2008
                        • 166

                        #12
                        Re: NL25 - Flop ja 15 Outsi

                        to Miks sellise stäkiga lauas muideks?
                        Sellepärast, et harjun veel uue limiidi võitude ja kaotustega, bankroll oleks olemas ka full stackina mänguks, aga esialgu tuleb harjuda sisse, siis on 60BB lauas minu jaoks mõistlikum.

                        Comment

                        • sawcrish
                          Jube Noob
                          • Nov 2008
                          • 166

                          #13
                          Re: NL25 - Flop ja 15 Outsi

                          to imo 15 outsi flopis means 4x17= 68% to win the hand... mina lykkaks sisse

                          kas see ongi õige arvutus?
                          kui jah siis tean järgmine kord, et võtan selle valemi kasutusse

                          Comment

                          • Sass
                            Bännitud
                            • Dec 2008
                            • 1889

                            #14
                            Re: NL25 - Flop ja 15 Outsi

                            mina ei tea mulle keegi ytles et kui oled kindel et oudid mis su handi madevad on parem k6ikidest teistest k2test siis flopis on outsid x4 winning% ja turnis outsid x2

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #15
                              Re: NL25 - Flop ja 15 Outsi

                              Põhimõtteliselt, kui sa võtad shotte, siis oleks targem foldida, sest pott on olematu, ise investeerisid ainult 2,5 ja pead stakiga riskides coinflippama seal, mida ei ole vaja sul küll teha shotte võttes, eriti sellise niti vastu.

                              Kui me vastase kaarte arvesse ei võtaks, siis oleme flopis ees oddsidega aga sellise niti vastu kellel on arvatavasti nii nagu mängitud seal set, siis oled nagu niki tõi arvutused välja kehvemas seisus kui coinflipp. Oleks tal kk või aa, siis oled paremas seisus aga minu soovitus oleks foldida praegu ja hoida shoti võtmisel variatsoon madalam, sest sina oled praegu konkreetselt draw peal.

                              Samuti on sellised käed paremad kui sul oleks kasutada vastase vastu veel fold equityt

                              Comment

                              Working...