NL100: donk check-raiseb AI flopil. Hero on oma TPGK kimbatuses. Mis teha?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #1

    NL100: donk check-raiseb AI flopil. Hero on oma TPGK kimbatuses. Mis teha?

    Vastane on 38/18/3,4. Flopil chk-raise 17% 18 korra peale. Käsi kokku 322.

    Kas hero foldib ja ootab paremat hetke või stackime ennast ära, kuna tema range sisaldab palju FD-sid ja kehvemaid K-sid?

    Poker Stars $100.00 No Limit Hold'em - 9 players
    The Official 2+2 Hand Converter By DeucesCracked Poker Videos

    UTG: $139.20
    UTG+1: $94.85
    UTG+2: $110.00
    MP1: $40.75
    MP2: $72.90
    CO: $168.55
    Hero (BTN): $147.50
    SB: $40.00
    BB: $100.00

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with K J
    2 folds, UTG+2 raises to $3, 3 folds, Hero calls $3, 2 folds

    Flop: ($7.50) 8 K 5 (2 players)
    UTG+2 checks, Hero bets $4.00, UTG+2 raises to $107, Hero ???
  • g00000se
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1047

    #2
    Re: NL100: donk check-raiseb AI flopil. Hero on oma TPGK kimbatuses. Mis teha?

    Selliste asjade peale olen reeglina alati callinud ja enamus ajast olen pikalt ees olnud.

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #3
      Re: NL100: donk check-raiseb AI flopil. Hero on oma TPGK kimbatuses. Mis teha?

      Uuh, vastik koht. Oleks stack väiksem, oleks otsus imo palju kergem. Tavaliselt sellistes ebaloogilistes kohtades oleme pigem ees, aga 100bb stackid. :\
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • qjet
        Grinder
        • Apr 2009
        • 806

        #4
        Re: NL100: donk check-raiseb AI flopil. Hero on oma TPGK kimbatuses. Mis teha?

        flopil on väga palju combo drawe, millega ta surub, aga 100bb on tõesti vastik otsus tpgk käega. ma teeks crying foldi

        Comment

        • Hullapple
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2009
          • 364

          #5
          Re: NL100: donk check-raiseb AI flopil. Hero on oma TPGK kimbatuses. Mis teha?

          Ilma kindla readita ma foldin siin KJ. Calliks arvatavasti maha AK. Juhul kui meil õigus et vastasel on FD siis tihti peale on tal siin käes Ax ja sellises olukorras on see põhimõtteliselt flip ja flipata mulle donki vastu ei meeldi kuna usun et saan oma rahad sisse paremas olukorras. Eriti veel 100bb stack.

          Board: 8d Kh 5d
          Dead:

          equity win tie pots won pots tied
          Hand 0: 49.354% 49.29% 00.06% 4880 6.00 { KcJc }
          Hand 1: 50.646% 50.59% 00.06% 5008 6.00 { AdKd, AdQd, AdJd, AdTd, Ad9d, Ad7d, Ad6d, Ad4d, Ad3d, Ad2d }

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #6
            Re: NL100: donk check-raiseb AI flopil. Hero on oma TPGK kimbatuses. Mis teha?

            Ma tänan vastamast. Hullapple posti lugedes tundub fold minu silmis tõesti mõistlikum. Ägisedes callisin maha ja olin taga.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #7
              Re: NL100: donk check-raiseb AI flopil. Hero on oma TPGK kimbatuses. Mis teha?

              Njaa - endal oli just analoogne käsi. Kuigi vend oli enne drawga donganud F ja T, siis sedakorda shovedes olid gayplaytud ässad vastas hoopis! Selliste lammaste kohta muidugi mingeid üldistusi nende mõtteviisi kohta suhteliselt kahtlane teha, aga endakoguemusel enamasti selline pauk on kallutatud ülepaari või 2p+ poole.

              Comment

              • Hullapple
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2009
                • 364

                #8
                Re: NL100: donk check-raiseb AI flopil. Hero on oma TPGK kimbatuses. Mis teha?

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                Njaa - endal oli just analoogne käsi. Kuigi vend oli enne drawga donganud F ja T, siis sedakorda shovedes olid gayplaytud ässad vastas hoopis! Selliste lammaste kohta muidugi mingeid üldistusi nende mõtteviisi kohta suhteliselt kahtlane teha, aga endakoguemusel enamasti selline pauk on kallutatud ülepaari või 2p+ poole.
                +1

                Selle põhjuseks on lihtsalt see et nad tõesõna ei oska oma head kätt mängida, nad ei te amis sellega peale hakata ja lihtsalt shove on kõige lihtsam.

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #9
                  Re: NL100: donk check-raiseb AI flopil. Hero on oma TPGK kimbatuses. Mis teha?

                  Algselt postitas Hullapple Vaata postitust
                  +1

                  Selle põhjuseks on lihtsalt see et nad tõesõna ei oska oma head kätt mängida, nad ei te amis sellega peale hakata ja lihtsalt shove on kõige lihtsam.
                  Jep, ükspäev coldcallisin regulari UTG avangud QQ-ga ja donk pani 30bb 3beti (100bb effective stack). Kõik foldisid ja ma panin allints ja dongil KK. Samas ei tea ka... kui keegi paneb 3 to 30, siis ma taavliselt ei eelda, et KK+ vastas, aga teisalt palju neid 100bb donke ikka lauas on.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  Working...