NL25 qq preflop

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pudgehook
    Jube Noob
    • Apr 2010
    • 190

    #1

    NL25 qq preflop

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    MP2 ($18.24)
    MP3 ($25)
    CO ($17.48)
    Hero (Button) ($27.49)
    SB ($25)
    BB ($11.55)
    UTG ($5.90)
    UTG+1 ($30.70)
    MP1 ($28.02)

    Preflop: Hero is Button with Q, Q
    2 folds, MP1 bets $1, 2 folds, CO calls $1, Hero raises to $3.50, 2 folds, MP1 raises to $8.50, 1 fold,


    Total pot: $56.33 | Rake: $2.81


    250 kätt 17/12 3bet 10% 4bet 0%
  • qjet
    Grinder
    • Apr 2009
    • 806

    #2
    Re: NL25 qq preflop

    ma tõesti ei saa aru, miks te siia täiesti standard olukordasi topite? kui tõesti ei biidi mängu, siis liigu alla? ma küsin sul kohe ära, et MIKS SA 3BETID? kui sa sellele vastuse leiad, siis edasi tead juba ise, mida teha.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #3
      Re: NL25 qq preflop

      Algselt postitas qjet Vaata postitust
      ma tõesti ei saa aru, miks te siia täiesti standard olukordasi topite? kui tõesti ei biidi mängu, siis liigu alla? ma küsin sul kohe ära, et MIKS SA 3BETID? kui sa sellele vastuse leiad, siis edasi tead juba ise, mida teha.
      stfu .. midagi asjalikku öelda ei ole, siis ole vait parem

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #4
        Re: NL25 qq preflop

        Foldiks. Üldiselt oled biit. Enda ja CO statid oleks võinud ka lisada.

        Comment

        • qjet
          Grinder
          • Apr 2009
          • 806

          #5
          Re: NL25 qq preflop

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          stfu .. midagi asjalikku öelda ei ole, siis ole vait parem
          ja sinu post on asjalik? ma tõesti ei saa aru, miks te üldse oma AK QQ käsi siin 3betite, kui 4b peale saades jookseb juhe kokku :D. see on lihtsalt naljakas ja hale juba. ja minu post oli väga asjalik. hetkel ta 3bet bluffib premium kätt, kui ta siin foldib veel. mina leian, et see on täiesti standard shove koht.

          Comment

          • Sass
            Bännitud
            • Dec 2008
            • 1889

            #6
            Re: NL25 qq preflop

            pean n6ustuma leitsiga. qjet ehk siis sinu m2ng on selline et iga k2si millega sa 3betid sa l2hed AI? well played, ja sellise m2nguga sa biidid? 3bet blufib? 3bet blufitakse KJo-ga mitte QQ-ga on sitaks k2si millega MP raiseb ja mis ta 3beti peale foldib CO (possible setminer) foldib seal peaaegu igakord kuna kui tal oleks olnud 3bet hand oleks ta seal 3bettinud, kui saame calli 3betile on mp ranges ikkagi väga palju käsi mida me biidime (AK AQs vahel ja ka 88-JJ) ilmselgelt MP ei calli seal KK v6i AA-ga antud juhul ta 4betib ehk tal on hand millega ta AI on valmis minema (KK AA) aga nagu öeldud siis väga paljud korrad MP seal kohas 3betile foldib ja QQ seal elusees ei jäta 3bettimata et anda ala KQs, AJ, KJ jne handidele odavalt kokku tõmmata midagi.

            Comment

            • Pudgehook
              Jube Noob
              • Apr 2010
              • 190

              #7
              Re: NL25 qq preflop

              lihtsalt huvitas,kas 10% 3bet on piisav 250 käe kohta tegelikult.shovesin ja ak oli muidu.Seleta mulle,miks ma ei või 3 bettida qqga,kui plaanin 4beti peale selle ära foldida mingi niti vastu näiteks?Ta võib ju avada 77+ aq+ ainult 2te kätt peaksin ju kartma ja nii saan ka rohkem infot vastase käe kohta.Ei tahaks eriti 233 flopil nupud sisse ajada ja vaadata,et kk või aa on vastas,teen 3 bet ja foldin niti vastu 4 betile tuleb odavam ju.

              co oli 40/20 fish ja ma olen 16/13,aga selles lauas oli mul 20/20 väikse sample kohta

              Comment

              • Sass
                Bännitud
                • Dec 2008
                • 1889

                #8
                Re: NL25 qq preflop

                250 handi on 3beti ja 4beti jah ylimalt vähe, sitt kaardijooks ja villain tundub sulle nitina mida ta tegelikult ei pruugi olla, ylihea kaardijooks ja supernit võib tunduda spewmonkeyna ja lykkadki oma QQ-ga ta vastu sisse kuigi tglt ta 3bet% võib olla mingi 0.9 ja näitab sulle seal KK ja AA

                Comment

                • qjet
                  Grinder
                  • Apr 2009
                  • 806

                  #9
                  Re: NL25 qq preflop

                  siis callid niti vastu, et nõrgemad käed sees hoida=value. teil ikka päris hea loogika siin. et lihtsam on value käega 3bet foldida, kui rahad sisse ajada? sama hästi võtke oma arsenali ka KK 3b ja fold to 4b, sest millelt te ikka actionit saate? ja WTF 3b for info :D? 3bet on kahel eesmärgil. bluff või for value, aga et infot saada ;o? ja miks sa pead 223 flopil nupud sisse ajama? pokker ei ole ainult pf ja postflop.

                  Comment

                  • Sass
                    Bännitud
                    • Dec 2008
                    • 1889

                    #10
                    Re: NL25 qq preflop

                    ja mida sa flopis teed? n6rgem käsi seal edasi ei m2ngi unless tal on made hand ja kuit al pole sittagi viskab minema.. parem siis juba enne floppi 3bettida, jah olen nõus QQ on sisselykkamis käsi aga seda ainult teatud vastaste vastu ja 17/12 ei ole kindlasti mees kelle vastu sa longrunnis QQga pre AI minnes plussi j22d

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #11
                      Re: NL25 qq preflop

                      Kui vastane ei calli 3beti mitte kunagi kehvema käega, siis QQ ei ole 3bet, vaid call. Kui vastane ei calli 3beti kehvema käega, siis ta foldib (korrektselt) kehvemad ja jätkab parema käega (korrektselt). Saan aru, et raske on initsiatiivita QQ mängida, sest olete harjunud ainult 'otsa panema' ja 'info nimel' 3bettima või muid jaburdusi.

                      As played on fold.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • Sass
                        Bännitud
                        • Dec 2008
                        • 1889

                        #12
                        Re: NL25 qq preflop

                        aga alati ei j2tka ainult paremad k2ed. paremad k2ed panevad siin kohe otsa halvemad ntx TT-JJ, AK callivad siin v2ga tihti

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #13
                          Re: NL25 qq preflop

                          Algselt postitas Sass Vaata postitust
                          aga alati ei j2tka ainult paremad k2ed. paremad k2ed panevad siin kohe otsa halvemad ntx TT-JJ, AK callivad siin v2ga tihti
                          No seda on siiski vaja iga vastase puhul täpsemalt teada. Loll oleks readita eeldada, et väga tihti callitakse 3bete regularimõõtu tüüpide poolt. Ise callid oop tihti TT-JJ?
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • Pudgehook
                            Jube Noob
                            • Apr 2010
                            • 190

                            #14
                            Re: NL25 qq preflop

                            Sain vastuse sassilt kätte,aitäh

                            Comment

                            • Sass
                              Bännitud
                              • Dec 2008
                              • 1889

                              #15
                              Re: NL25 qq preflop

                              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                              No seda on siiski vaja iga vastase puhul täpsemalt teada. Loll oleks readita eeldada, et väga tihti callitakse 3bete regularimõõtu tüüpide poolt. Ise callid oop tihti TT-JJ?
                              ei calli aga ma ei calli ka KK ja AAga

                              Comment

                              Working...