NL100 BB v BTN ATs 3bet

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • g00000se
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1047

    #1

    NL100 BB v BTN ATs 3bet

    Niisiis tüüp oli suhteliselt unknown. BTNi pealt oli stealinud 5/5st (Kes aru ei saa, siis 5 olukorda on olnud ja kõik korrad stealinud) ja fold to 3bet 2/2st.
    Keda veel millegi pärast huvitab, siis 23/20/5.6 (3bet)/3.7 (agg)/ 66 kätt.

    UTG+1: $127.20
    MP1: $117.30
    MP2: $92.10
    CO: $95.50
    BTN: $272.90
    SB: $100.50
    Hero (BB): $100.00
    UTG: $73.50

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with A T
    5 folds, BTN raises to $3, 1 fold, Hero raises to $10, BTN calls $7

    Flop: ($20.50) T J T (2 players)
    Hero??


    E: Kas panustate kohe välja? Checkite ja loodate, et saate check raise teha või check call?
    Last edited by g00000se; 06.10.10, 15:23.
  • jaagup17
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1090

    #2
    Re: NL100 BB v BTN ATs 3bet

    Ma paneks standard 10-14 taala ja raisi peale shove. Võib tihti lihtsalt QQ AA KK mby AJ, fdrawdega raisida. Ma küll ei näe mõtet c-r või c-c peale minna. Või miks sa käe postitad, kas see pole mitte suht standard käsi BvB ?

    Comment

    • g00000se
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1047

      #3
      Re: NL100 BB v BTN ATs 3bet

      Kuna keegi teine eriti ei vasta, siis panen turni olukorra.



      Flop: ($20.50) T J T (2 players)
      Hero bets $11.00, BTN calls $11

      Turn: ($42.50) 9 (2 players)
      Hero??


      E: unustasin panna floppi actioni.
      Last edited by g00000se; 06.10.10, 15:50.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: NL100 BB v BTN ATs 3bet

        Panusta flopis, sest sind callitakse (või isegi tõstetakse) väga paljude kätega - mastitõmbed (8c9c, AcKc, Ac9c, Ac8c, ...), reatõmbed (QK, 89, AQ, Q9, ....), paarid (AJ, JK, JT, JQ, QQ, 99, 88, ...), kolmikud (QT, KT, AT, 9T,...) ja majad (JT, JJ).

        Nagu sa näed on vastasel väga palju võimalike käsi, millega ta calliks su panuse või hoopis tõstaks üle - masti - ja/või reatõmbed, ülepaarid, paarid, kolmikud ning enamus kätes oled sa ees. Ainult kardad JJ ja JT, mida saab olla väga harva.

        Kui sa lähed check-raise peale saad lisaväärtust bluffidelt aga semi-bluffid (tõmbed) või nõrgemad top paarid võivad edasi mängida korrektselt ning foldida. Check-calliga võid saada rohkem lisaväärtust bluffidelt/semi-bluffidelt aga reeglina käed, mis paugutavad siin kaks tänavat calliksid (või tõstaks) su panused ise kinni.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: NL100 BB v BTN ATs 3bet

          Algselt postitas g00000se Vaata postitust
          Kuna keegi teine eriti ei vasta, siis panen turni olukorra.


          Turn: ($42.50) 9 (2 players)
          Hero??
          Panusta jälle ning ära ole nii kärsitu. Tund aega käsi olnud ja juba postitad edasi.

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #6
            Re: NL100 BB v BTN ATs 3bet

            Bet, bet, shove. WP, next hand

            Comment

            • g00000se
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1047

              #7
              Re: NL100 BB v BTN ATs 3bet

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Panusta jälle ning ära ole nii kärsitu. Tund aega käsi olnud ja juba postitad edasi.
              Oletame, et ma panustan turni, kuid kas siis väga palju halvemaid käsi enam calliks/raiseks mind? Näiteks flushdrawid ja str8 drawid ala 89. Samas jälle kas checkida ka tasuks, kuna me ei tea mängijast eriti midagi ja on väga tõenäoline, et ta checkiks järgi ja ei hakkaks bluffima. Samas kui vastas on QQ/KK/AA, siis ta arvatavasti panustaks peale checki ja ilmselt calliks ka shove. (Kuigi KK ja AA ei ole niivõrd tõenäoline kui QQ)

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #8
                Re: NL100 BB v BTN ATs 3bet

                Bet, bet, shove. WP, next hand

                Comment

                • raudtee(EST)
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 288

                  #9
                  Re: NL100 BB v BTN ATs 3bet

                  Oled OOP ja flopis palju tõmbeid, mida callitakse - imo võiks flopis bettida tugevalt (kuskil 18). Sinna 50% kanti jääv bet antud olukorras minu arvates leak.

                  Edasi juba loomulikult bet ja shove.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #10
                    Re: NL100 BB v BTN ATs 3bet

                    Algselt postitas raudtee(EST) Vaata postitust
                    Oled OOP ja flopis palju tõmbeid, mida callitakse - imo võiks flopis bettida tugevalt (kuskil 18). Sinna 50% kanti jääv bet antud olukorras minu arvates leak.

                    Edasi juba loomulikult bet ja shove.
                    overbet shove 2kki?

                    Comment

                    • g00000se
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1047

                      #11
                      Re: NL100 BB v BTN ATs 3bet

                      Informatsiooniks siis ka, et ise valisin turnis check/shove liini. Praegu tagantjärele mõeldes oleks vb bet bet parem liin olnud, kuna villane oleks võinud järele checkida, aga see selleks. Rahad sain ma turnis sisse.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #12
                        Re: NL100 BB v BTN ATs 3bet

                        bad beat ja JJ, readin ära?

                        Comment

                        • g00000se
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1047

                          #13
                          Re: NL100 BB v BTN ATs 3bet

                          Ei, KQ seekord. Ega ma ei mõelnud kordagi foldile, mõtlesin lihtsalt, kuidas kõige effektiivsemalt vastaselt raha kätte saada

                          Comment

                          Working...