villan on väga hea reg:
16/12/3.5
att to steal 40%
3bet PF: 3%
squees: 2%
winrate ca 5BB/100
IMO siin peak AI sest villani ranges KK+ ei ole ning vb saab AK(9kombot) foldima + tal võib väike PP paar olla.
ainuke mida kardame on siis QQ,JJ,66(kokku 18 kombot)
Full Tilt - $1 NL - Holdem - 9 players
Hand converted by PokerTracker 3
UTG+1: $103.70
MP: $39.90 fish.
MP+1: $102.50
LP: $117.90
CO: $108.15
BTN: $172.75
Hero (SB): $101.00
BB: $110.75
UTG: $52.40
Hero posts SB $0.50, BB posts BB $1.00
Pre Flop: ($1.50) Hero has K
A
fold, fold, MP raises to $3.00, fold, LP calls $3.00, CO calls $3.00, fold, Hero raises to $16.00, fold, fold, fold, CO calls $13.00
Flop: ($39.00, 2 players) Q
J
6
Hero checks, CO bets $18.00 hero AI?
aga see selleks.. minu kõige tähtsam küsimus on et miks villan coldcallib squeese? kas see on +EV muve? imo pot on juba flopis nii suur et ta ei saa mind kuidagi üle mängida + minu range on päris tugev sest 40BB fish PFR.
ehk siis kui seis oleks vastupidine ja mina oleksin CO siis mis rangega ma peaksin seal callima? ja mis ma selles flopis TT/AK peaksin tegema?
16/12/3.5
att to steal 40%
3bet PF: 3%
squees: 2%
winrate ca 5BB/100
IMO siin peak AI sest villani ranges KK+ ei ole ning vb saab AK(9kombot) foldima + tal võib väike PP paar olla.
ainuke mida kardame on siis QQ,JJ,66(kokku 18 kombot)
Full Tilt - $1 NL - Holdem - 9 players
Hand converted by PokerTracker 3
UTG+1: $103.70
MP: $39.90 fish.
MP+1: $102.50
LP: $117.90
CO: $108.15
BTN: $172.75
Hero (SB): $101.00
BB: $110.75
UTG: $52.40
Hero posts SB $0.50, BB posts BB $1.00
Pre Flop: ($1.50) Hero has K
A
fold, fold, MP raises to $3.00, fold, LP calls $3.00, CO calls $3.00, fold, Hero raises to $16.00, fold, fold, fold, CO calls $13.00
Flop: ($39.00, 2 players) Q
J
6
Hero checks, CO bets $18.00 hero AI?
aga see selleks.. minu kõige tähtsam küsimus on et miks villan coldcallib squeese? kas see on +EV muve? imo pot on juba flopis nii suur et ta ei saa mind kuidagi üle mängida + minu range on päris tugev sest 40BB fish PFR.
ehk siis kui seis oleks vastupidine ja mina oleksin CO siis mis rangega ma peaksin seal callima? ja mis ma selles flopis TT/AK peaksin tegema?

Comment