NL25 AJ fishi ja NITi vastu

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #1

    NL25 AJ fishi ja NITi vastu

    UTG+1 agrofish
    CO NIT 14/5 aggro 1,5 3 bet 0,5 sample 600 kätt


    Full Tilt Poker $25.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 938679
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    UTG: $11.24
    UTG+1: $23.44
    Hero (MP1): $26.12
    MP2: $43.41
    CO: $25.23
    BTN: $18.85
    SB: $25.00
    BB: $21.07

    Pre Flop: ($0.35) Hero is MP1 with A J
    1 fold, UTG+1 calls $0.25, Hero raises to $1.25, 1 fold, CO calls $1.25, 3 folds, UTG+1 calls $1

    Flop: ($4.10) A 6 A (3 players)
    UTG+1 bets $4.10, Hero calls $4.10, CO raises to $23.98, UTG+1 folds, Hero?

    kas sellised passiivsed Nitikesed, on siin võimelised ealeski lükkama nuppe FD, arvestades seda, et fish võib callida. või on siin pmst alati vastas nende Top range (66, AQ, AK)?
    Last edited by pikk28; 21.09.10, 09:31.
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #2
    Re: NL25 AJ fishi ja NITi vastu

    Isegi kui ta aeg-ajalt otsustab lükata FD-ga, oled siiski tema range vastu siin väga taga.

    Comment

    • TaistoJ
      Grinder
      • Aug 2010
      • 787

      #3
      Re: NL25 AJ fishi ja NITi vastu

      Arvestades sellega, et tema ees oli juba bet+call, siis vaevalt lükkab selline nit nuppe mingi keskpärase käega. Pigem ikka top range ja arvab, et vähemalt üks teist callib tema shove ära. (vaadates preflopi, siis on vastasel imo 66/AK)

      Comment

      • Mrt1989
        Grinder
        • Mar 2010
        • 999

        #4
        Re: NL25 AJ fishi ja NITi vastu

        AK oleks pigem 4betinud, ei taha uskuda ,et ta OP flatib AK

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #5
          Re: NL25 AJ fishi ja NITi vastu

          Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
          AK oleks pigem 4betinud, ei taha uskuda ,et ta OP flatib AK
          Ei usu, et 14/5 stiili viljelev mees sellest mingit numbrit oskaks teha, et AK oop callib 3-beti. AK vabalt tema ranges. Momendil tema rangeks pakungi enamus ajast AJ+, 66. Vahest harva KQs potid, aga pigem mitte. Ühesõnaga minu meelest mitte piisavalt tihti, et siin callimise peale mõtleksin, kui ise mängiks seda kätt.

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #6
            Re: NL25 AJ fishi ja NITi vastu

            Oh kurat, vaatasin kätt jummala valesti. Unustage mu hülgemöla. Ja sina mrt1989, ära külva segadust. Hero ei saa 4-bettida siin käes :P

            Comment

            • janek174
              Vana Tegija
              • Mar 2009
              • 1078

              #7
              Re: NL25 AJ fishi ja NITi vastu

              Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
              AK oleks pigem 4betinud, ei taha uskuda ,et ta OP flatib AK
              3beti ehk ikka mõtled? CO poolt oleks AK-ga selline liigutus muidugi loogiline.
              Last edited by janek174; 22.09.10, 02:15.

              Comment

              • Mrt1989
                Grinder
                • Mar 2010
                • 999

                #8
                Re: NL25 AJ fishi ja NITi vastu

                Vaatasin jah valesti :D 3beti mõtlen.

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #9
                  Re: NL25 AJ fishi ja NITi vastu

                  Kindel fold minu jaoks. FD-d pole tal pmst kunagi ja väiksemat A-d ka ei usu, et siin näeb.

                  AQ-ga oleks mõtlemisainet natukene rohkem, aga isegi selle vist foldiks.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #10
                    Re: NL25 AJ fishi ja NITi vastu

                    ok, selka, ise ka foldisin suht kähku, pärast hakkasin mõtlema, et järsku liiga NIT

                    Comment

                    • raunsz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1492

                      #11
                      Re: NL25 AJ fishi ja NITi vastu

                      Pigem 66. AK-AQ oleks ehk tõstnud pf.

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #12
                        Re: NL25 AJ fishi ja NITi vastu

                        Kas sa nägid, et 3bet on 0,5? See 3betib ainult KK+

                        Comment

                        • janek174
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1078

                          #13
                          Re: NL25 AJ fishi ja NITi vastu

                          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                          Kas sa nägid, et 3bet on 0,5? See 3betib ainult KK+
                          Kui selline vend AK pre ei 3beti, siis flopist miski FD-ga ta kohe kindlasti ei pane. Nii et jääb ainult 66... njah, kuidagi kitsaks jääb see range..., ehk tõesti miski Ax (võin ka hullu juttu ajada). Aga küsimusele vastates, siis fold on ikkagi odavam siin IMO.

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #14
                            Re: NL25 AJ fishi ja NITi vastu

                            Sa ei saanud päris hästi aru. Kui ta AK pre ei 3beti, siis ka see ta ranges siin ju ongi, mitte ainult 66.

                            Comment

                            • janek174
                              Vana Tegija
                              • Mar 2009
                              • 1078

                              #15
                              Re: NL25 AJ fishi ja NITi vastu

                              Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                              Sa ei saanud päris hästi aru. Kui ta AK pre ei 3beti, siis ka see ta ranges siin ju ongi, mitte ainult 66.
                              Õige jah, aga seda enam on fold.

                              Comment

                              Working...