RUSH NL25, bb coldcallib 3beti ja donkab poti

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #1

    RUSH NL25, bb coldcallib 3beti ja donkab poti

    Vastane taaskord tundmatu nagu rushis ikka kombeks.
    Mõtteid...


    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    MP1 ($56.72)
    MP2 ($9.20)
    MP3 ($47.06)
    CO ($25.85)
    RushiPro (Button) ($28.54)
    SB ($32.53)
    BB ($48.29)
    UTG ($3.63)
    UTG+1 ($10.42)

    Preflop: RushiPro is Button with A, Q
    4 folds, MP3 bets $1, 1 fold, RushiPro raises $3.25, 1 fold, BB calls $3, MP3 calls $2.25

    Flop: ($9.85) Q, 4, 6 (3 players)
    BB bets $9.85, 1 fold, RushiPro teeb mida ja miks??
    Last edited by Tarmonator; 16.09.10, 10:06.
  • Konso
    Grinder
    • Nov 2009
    • 936

    #2
    Re: RUSH NL25, bb coldcallib 3beti ja donkab poti

    Fold või nupud on küsimus jah? Mina foldiks nl10nes antud käe, kuigi fishi jaoks on masti-reatõmme nuts. Oleks infot vastase kohta siis tegutseks vastavalt stattidele aga praegu fold.

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #3
      Re: RUSH NL25, bb coldcallib 3beti ja donkab poti

      kysimus on mida ja miks. kui fold siis miks, kui raise siis miks, kui call siis miks.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: RUSH NL25, bb coldcallib 3beti ja donkab poti

        Flopi ma ei foldi never, eriti 3betted potis.

        PF ma callin 3beti asemel v.a. kui vastas on jube donk, keda tahaks ära isoleerida ja kelle vastu olen ka nõus preflop stäkid sisse ajama.

        Comment

        • masterpuppet
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2094

          #5
          Re: RUSH NL25, bb coldcallib 3beti ja donkab poti

          Hero raiseb -> turnis liiga palju kaarte, mis rikub kas HERO tuju ära või võtab VILLIANIL munad kõhedaks.

          EDIT. võiks natukene korralikumalt vahel kätt vaadata.
          Last edited by masterpuppet; 16.09.10, 11:17.

          Comment

          • Tarmonator
            Lingiparandaja
            • Oct 2008
            • 3274

            #6
            Re: RUSH NL25, bb coldcallib 3beti ja donkab poti

            Hero raises all-in ja vastane callis QK, abi ei tulnud talle ja Hero wins.

            Minu mõttekäik oli selline, et kui ma juba mängin 3bet potti AQ, siis sellisel suht ohutul flopil ma ei saa TPTK foldida, mida ma siis veel hittida tahan.

            Comment

            Working...