NL25. 3 betted pot litsidega. Kas call või fold?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • FreakyJason
    Klubi Liige
    • Jan 2009
    • 1381

    #1

    NL25. 3 betted pot litsidega. Kas call või fold?

    Villain jookseb 1,6k käe peale 16/10/1,9 3 bet 4 (sb 5) Mingit readi mul ta kohta pole

    $0.10/$0.25 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG remedy768 ($28.80)
    UTG+1 un_fum ($39.58)
    MP1 valerya2 ($25.56)
    MP2 Giodude19 ($34.50)
    MP3 BS38100 ($33.66)
    CO notrees ($15.26)
    BTN Hero ($25)
    SB lapeiromam ($25.10)
    BB Tommy_319 ($25)

    Pre-Flop: ($0.35, 9 players) Hero is BTN Q Q
    1 fold, un_fum calls $0.25, 4 folds, Hero raises to $1.25, lapeiromam raises to $3.75, 1 fold, un_fum calls $3.50, Hero calls $2.50

    Flop: 10 8 7 ($11.50, 3 players)
    lapeiromam goes all-in $21.35, un_fum folds ] Hero
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #2
    Re: NL25. 3 betted pot litsidega. Kas call või fold?

    3bet on küll 5 sb-lt, aga tundub nii ülepaari moodi, et ei taha 2vastase vastu ühtegi turni "odavalt" anda. Samas võib tal seal mingi imelik 2paari, paar + OE ka olla. Ikkagi on siis flipp ta vastu, seega ma foldin seal ära.

    Comment

    • Ghost0
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1335

      #3
      Re: NL25. 3 betted pot litsidega. Kas call või fold?

      Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
      3bet on küll 5 sb-lt, aga tundub nii ülepaari moodi, et ei taha 2vastase vastu ühtegi turni "odavalt" anda.
      This. Paneks ta KK+ peale, vahest ka JJ+. Ei usu, et hakkab siin kahe vastase vastu millegi sitemaga shovema.
      Seega fold.

      Comment

      • atsetoon
        Joomas õlut Atsetooniga
        • May 2009
        • 1105

        #4
        Re: NL25. 3 betted pot litsidega. Kas call või fold?

        nõustun eeskõnelejatega

        Comment

        • masterpuppet
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2094

          #5
          Re: NL25. 3 betted pot litsidega. Kas call või fold?

          Siinkohal on veel oluline, et mis mängija see un_fum on?

          Aga minu silmis see küll väga strong move pole. Miks peaks poolkorralik reg (statside järgi; Hero võiks rohkem reade anda) sellisel boardil äkki 3way otsustama nuppe panna? Ega ta mingi fish ei ole, kes kardab, et villianid halvema käega kallivad ning kokku riveriks tõmbavad.

          Igatahes vajame rohkem reade, aga minu kaaluks siin käes flopis call tihedamini, kui foldi.

          (PS. olen näinud sellisel olukoras halbade regide poolt missed AK ning squeezed pot overplayd.

          Comment

          • raudtee(EST)
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 288

            #6
            Re: NL25. 3 betted pot litsidega. Kas call või fold?

            Kui varem oled IP korduvalt limpereid karistanud, siis võiks callile mõelda küll. Varem insta foldisin, aga viimasel ajal on mulle sellistes olukordades nii mõnigi NL10 regular AQ või AK vahele jäänud.

            Comment

            • FreakyJason
              Klubi Liige
              • Jan 2009
              • 1381

              #7
              Re: NL25. 3 betted pot litsidega. Kas call või fold?

              Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
              Siinkohal on veel oluline, et mis mängija see un_fum on?
              un_fum on umbluu fish statsidega 47/7 15 kätt

              Comment

              • masterpuppet
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2094

                #8
                Re: NL25. 3 betted pot litsidega. Kas call või fold?

                Kui on mõtlev reg (milles ma kahtlen), siis ta kindlasti 3betib su isoleeringut kitsama rangega ning sellisel juhul on flopi overcbet veelgi ebaloogilisem. Seega calliksin maha ning kui cooler, siis note kirja.

                PS. EI saa koguaeg niti mõttemaailmas kinni olla ja villianeid alati panna nende top range peale. Nii ikka meeletult lihtne mängida, ainult pritsi raha sisse ja nitid järkavad ainult nutsuga.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #9
                  Re: NL25. 3 betted pot litsidega. Kas call või fold?

                  hästi öeldud masdaplasta. viimane lõik käib minu kohta 100%. ja ma ei ole selle üle uhke :D. villase rangeks paneks setid, 99, JJ+. harvadel juhtudel ka AK, AQs

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #10
                    Re: NL25. 3 betted pot litsidega. Kas call või fold?

                    masta, minu arust räägid ju endale natukene vastu.
                    Kui sa kahtled, et tegu ei ole mõtleva regulariga, siis ta kardab selliseid järjestikke kaarte ka 3bet potis ja shoveb seal JJ+, et ometi saada raha sisse ees olles ja tembeldada cooleriks kui allin-s vastane kokku imeb.

                    Muidugi võib seal olla ka squeezed poti /AK, AQ ülemängimine olla.
                    Lükkasin stovesse sisse 99+, AQs+, AQo
                    44-55 olukord meie kasuks, seega selle järgi peaks call igati õige olema,
                    Samas kui mul endal mingit readi pole, et squeezed potis overplayb, siis mina foldin seal

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: NL25. 3 betted pot litsidega. Kas call või fold?

                      Snapcallin.

                      EDIT: teie vastu vist absull iga gutshoti, tõmbega overshoveda 3betted potis on mega profitable game.

                      Comment

                      • masterpuppet
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2094

                        #12
                        Re: NL25. 3 betted pot litsidega. Kas call või fold?

                        Ei, ma tahsin öelda, et Villiani line on väga ebaloogiline ning mina sellised asju millegi pärast uskuda ei taha. Aga mul ongi alati foldimisega probleeme ja mahe callingstation olen.

                        Comment

                        • FreakyJason
                          Klubi Liige
                          • Jan 2009
                          • 1381

                          #13
                          Re: NL25. 3 betted pot litsidega. Kas call või fold?

                          Tnx mehed hea arutelu eest. Ise mõtlesin aja lõpuni ja ei suutnud litsudega sisse lükata, kuigi shove villaini poolt tundus hetk hiljem järele mõeldes väga ebaloogiline. Lõhnas tõesti AK ja bluff shove järele.

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #14
                            Re: NL25. 3 betted pot litsidega. Kas call või fold?

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Snapcallin.

                            EDIT: teie vastu vist absull iga gutshoti, tõmbega overshoveda 3betted potis on mega profitable game.
                            +100

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: NL25. 3 betted pot litsidega. Kas call või fold?

                              Naljakas on veel see, et küsitakse kas QQ pean foldima ja kui endal tõmme kas siis tõmbega peaks callima.

                              Comment

                              Working...