NL50 QQ 2p2käsi

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #1

    NL50 QQ 2p2käsi

    Algselt postitas krasko
    Hi,

    Villain is 52/10/1.5 over only 29 hands

    Full Tilt Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 7 players
    The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

    UTG: $21.65
    Hero (UTG+1): $50.00
    MP: $68.35
    CO: $11.50
    BTN: $31.55
    SB: $73.75
    BB: $45.35

    Pre Flop: ($0.50) Hero is UTG+1 with Q Q
    2 folds, Hero raises to $1.50, 2 folds, BTN calls $1.50, 1 fold

    Flop: ($3.50) 7 J T (2 players)
    Hero bets $3, BTN calls $3

    Turn: ($9.50) 7 (2 players)
    Hero bets $8, BTN calls $8

    River: ($25.50) J (2 players)
    Hero bets $5, BTN calls $5

    I can see now that I probably should have put more pre-flop, any other mistakes here?

    Thanks!
    Võtsin selle käe 2p2 foorumist ja tahaks teada, kas see min bet seal riveril oli normaalne? 2p2 vennad (2 kommentaari) kirjutasid, et kõik on fine. Imo ma riveril küll 25$ potti 5$ ei paneks - või on mul mingi loll mõtlemine?
  • ok2aa
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1903

    #2
    Re: NL50 QQ 2p2käsi

    ma paneks poti (vastase all-ini).

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #3
      Re: NL50 QQ 2p2käsi

      http://forumserver.twoplustwo.com/78...g-bets-363381/


      Kuidas ta kõik tänavad õieti mängis aru ma ei leia. Miks riveris min bet?

      Comment

      • McFoldberg
        Grinder
        • Nov 2008
        • 731

        #4
        Re: NL50 QQ 2p2käsi

        Kas mina olen pime või... wõtõf? Kus sa seda minraise-i näed?

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #5
          Re: NL50 QQ 2p2käsi

          River: ($25.50) J (2 players)
          Hero bets $5, BTN calls $5

          Comment

          • McFoldberg
            Grinder
            • Nov 2008
            • 731

            #6
            Re: NL50 QQ 2p2käsi

            Aga... see on ju... bet?

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #7
              Re: NL50 QQ 2p2käsi

              Nujha seesamune :D

              Comment

              • McFoldberg
                Grinder
                • Nov 2008
                • 731

                #8
                Re: NL50 QQ 2p2käsi

                Ma pole küll väga suur asjatundja... Aga minu arvates pole see riveri bet üldse nii halb.
                Ilmselgelt oli riveri näol tegu halva kaardiga, kuna nüüd teeb QQ-le iga x7-e (mis vähetõenäoline) ja xJ ära. Samas võib vastane olla mingi busted draw peal ja ei tahaks anda liiga obvious bluffimisvõimalust ka anda. Palju raskem on teha sellisel laual check-call mingile 2/3 pot betile, kui tead, et biidid ainult blufi. Selline väike blockerbet säästab sind suurema summa instesteerimisest, et riveril võimalikult hea tulemus saada. Kui su väikest beti raisitakse on vastasel ilmselgelt parem käsi ja selle teada saamiseks läks maksma vaid 5$, mitte näiteks mingi 2-3 korda rohkem. Jah, alati saab ka ju bluffida ning seda blocker-beti raisida, kuid kui Hero on igat streeti bettinud ja betib ka riverit mingi kummalise suurusega, siis Villainile ei saa eriti kuidagi tunduda, et blufitav olukord oleks. River tundub rohkem sellise "plz plz call me" value betina, mida osad tüübid isegi AK/AQ (viimane tõenäolisem) ristidega sunnivad end callima.

                Selline vähemalt minu nägemus. Keegi targem võiks täpsustada ja parandada mind.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #9
                  Re: NL50 QQ 2p2käsi

                  Algselt postitas antnx
                  http://forumserver.twoplustwo.com/78...g-bets-363381/


                  Kuidas ta kõik tänavad õieti mängis aru ma ei leia. Miks riveris min bet?
                  Mulle meelidb vahest selliseid bet-te teha, seega ei näe midagi väga hullu, kui vastasel maja ei foldi ta seda nii või naa, kas panustad 5$ ja ta lükkab Sind all inni või panustad 25$ ja ta callib oma majaga. Samas, kui tal oli mingi draw, siis ta võib selle 5$ ära callida ja saad natuke rohkem oma QQ valuet ja kui vastasel oligi maja, siis säästad oluliselt raha.

                  Comment

                  Working...