NL100: btn vs sb TPSBK, nutFD. Kuidas mängime?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #1

    NL100: btn vs sb TPSBK, nutFD. Kuidas mängime?

    Selline käsi mängitud täna NL100 Starsi ühe parima mängija vastu, Natisfinest. Statsid temal 15/11/1,7, steal 36%, Fold to flop c-bet 45%, fold to turn c-bet 34%. 45000 käe peale.
    Mis plaani hero võtab turnis?


    Poker Stars $100.00 No Limit Hold'em - 9 players
    The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

    UTG+1: $110.35
    UTG+2: $110.50
    MP1: $48.50
    MP2: $104.15
    CO: $48.05
    BTN: $100.00
    Hero (SB): $112.40
    BB: $100.00
    UTG: $50.00

    Pre Flop: ($1.50) Hero is SB with Q A
    6 folds, BTN raises to $2.50, Hero calls $2, 1 fold

    Flop: ($6.00) A 3 J (2 players)
    Hero checks, BTN bets $4.00, Hero raises to $11, BTN calls $7

    Turn: ($28.00) 9 (2 players)
    Hero ??????
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #2
    Re: NL100: btn vs sb TPSBK, nutFD. Kuidas mängime?

    Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Selline käsi mängitud täna NL100 Starsi ühe parima mängija vastu, Natisfinest. Statsid temal 15/11/1,7, steal 36%, Fold to flop c-bet 45%, fold to turn c-bet 34%. 45000 käe peale.
    Mis plaani hero võtab turnis?


    Poker Stars $100.00 No Limit Hold'em - 9 players
    The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

    UTG+1: $110.35
    UTG+2: $110.50
    MP1: $48.50
    MP2: $104.15
    CO: $48.05
    BTN: $100.00
    Hero (SB): $112.40
    BB: $100.00
    UTG: $50.00

    Pre Flop: ($1.50) Hero is SB with Q A
    6 folds, BTN raises to $2.50, Hero calls $2, 1 fold

    Flop: ($6.00) A 3 J (2 players)
    Hero checks, BTN bets $4.00, Hero raises to $11, BTN calls $7

    Turn: ($28.00) 9 (2 players)
    Hero ??????
    Küll madalama leveli mängija, aga minu meelest ideaalne board, kus peale CR veidi üle poole potine T cbet teha. Nõrgemaid ässasi on tal väga raske siin foldida (samuti QQ-KK, KJ, QJ etc) pannes sind aukuostule või FD-le - nutsi meie ranges pole just palju. T-cbet peaks vist olema kasumlikum sellise venna vastu kui T checkida ja riveril analoogne panus teha - siin võib veel riverilt ka veidi valuet saada. Lisa-equity tõttu oleks nõus bustoks ka minema igal tänaval. AK ja AJ on bad beat IMO.

    Comment

    • kuco
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1910

      #3
      Re: NL100: btn vs sb TPSBK, nutFD. Kuidas mängime?

      Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
      Selline käsi mängitud täna NL100 Starsi ühe parima mängija vastu, Natisfinest. Statsid temal 15/11/1,7, steal 36%, Fold to flop c-bet 45%, fold to turn c-bet 34%. 45000 käe peale.
      Mis plaani hero võtab turnis?
      Kas me ei tahaks 3betida preflop, kuna steal suhteliselt kõrge?

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #4
        Re: NL100: btn vs sb TPSBK, nutFD. Kuidas mängime?

        Algselt postitas kuco Vaata postitust
        Kas me ei tahaks 3betida preflop, kuna steal suhteliselt kõrge?
        siis võiks pigem 3bettida mingi suvalise kõntsaga, sest sa tahad ju foldi saada ja enamasti saadki. AQs on liiga hea käsi, et see niiöelda ära raisata, sest praegu sa crushid vastase range'i, aga kui ta 3beti callib, siis not so much anymore.

        Comment

        • Cash87
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1402

          #5
          Re: NL100: btn vs sb TPSBK, nutFD. Kuidas mängime?

          sellepärast just ei tahagi ju, et steal kõrge?

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #6
            Re: NL100: btn vs sb TPSBK, nutFD. Kuidas mängime?

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            Küll madalama leveli mängija, aga minu meelest ideaalne board, kus peale CR veidi üle poole potine T cbet teha. Nõrgemaid ässasi on tal väga raske siin foldida (samuti QQ-KK, KJ, QJ etc) pannes sind aukuostule või FD-le - nutsi meie ranges pole just palju. T-cbet peaks vist olema kasumlikum sellise venna vastu kui T checkida ja riveril analoogne panus teha - siin võib veel riverilt ka veidi valuet saada. Lisa-equity tõttu oleks nõus bustoks ka minema igal tänaval. AK ja AJ on bad beat IMO.
            Analoogsed mõtted on ka minul peas. Käsi jätkub:

            Poker Stars $100.00 No Limit Hold'em - 9 players
            The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

            UTG+1: $110.35
            UTG+2: $110.50
            MP1: $48.50
            MP2: $104.15
            CO: $48.05
            BTN: $100.00
            Hero (SB): $112.40
            BB: $100.00
            UTG: $50.00

            Pre Flop: ($1.50) Hero is SB with Q A
            6 folds, BTN raises to $2.50, Hero calls $2, 1 fold

            Flop: ($6.00) A 3 J (2 players)
            Hero checks, BTN bets $4.00, Hero raises to $11, BTN calls $7

            Turn: ($28.00) 9 (2 players)
            Hero bets $17.00, BTN calls $17

            River: ($62.00) 3 (2 players)
            Hero???

            Kui teeme riveris sellise poole potise valueka, kas ma saame shovele foldida veel? (umbes 30 jääks järgi) Või lähme hoopis Check-calli peale välja?

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #7
              Re: NL100: btn vs sb TPSBK, nutFD. Kuidas mängime?

              Algselt postitas kuco Vaata postitust
              Kas me ei tahaks 3betida preflop, kuna steal suhteliselt kõrge?

              Ei taha 3-bettida ja sundida teda sitemast käest loobuma. Tema fold to resteal on 75%. Oleks see selline 40-50%, siis võiks seda isegi kaaluda, et mängida suuremat potti parema lehega.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: NL100: btn vs sb TPSBK, nutFD. Kuidas mängime?

                Sellises käes ainult bet-bet-bet, sest ta paneb sind ainult tõmmete või kaks paari ässade peale, mida su ranges vähe ning maksab pm. iga ässaga su kinni.

                Comment

                • Ajuvaba
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 634

                  #9
                  Re: NL100: btn vs sb TPSBK, nutFD. Kuidas mängime?

                  Antud käe kommentaare lugedes on minul kyll teine arusaam pokkerist. AQs ei 3beti, sest äkki vastane foldib kehvema käe? Minu jaoks on see standard 3bet, olen oop ja kui lihtsalt callin,siis enamus kordi ei hiti ja kui hitin, siis ikagist ei tea kus omadega olen. 3betite pasaga, et ta foldiks...ja mida teete AA-ga? Kokkuv6ttes on sul vaja ikka pot suureks saada,kui sul hea käsi on.
                  Antud juhul checkcalliks riveris.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: NL100: btn vs sb TPSBK, nutFD. Kuidas mängime?

                    PF ju mõttetu arutada, AQ on standard 3bet pm .iga regulari vastu

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #11
                      Re: NL100: btn vs sb TPSBK, nutFD. Kuidas mängime?

                      Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
                      Antud käe kommentaare lugedes on minul kyll teine arusaam pokkerist. AQs ei 3beti, sest äkki vastane foldib kehvema käe? Minu jaoks on see standard 3bet, olen oop ja kui lihtsalt callin,siis enamus kordi ei hiti ja kui hitin, siis ikagist ei tea kus omadega olen. 3betite pasaga, et ta foldiks...ja mida teete AA-ga?
                      "Against a CO/BTN open, you should 3-bet with a wider range because his stealing range is wider. The question is which range should you be 3-betting with?
                      I would like to 3-bet with a polarized range. What this means is I would 3-bet with premium hands such as JJ+/AQ and speculative holdings such as 65s and 87s that can’t play profitably post-flop without the initiative. I would call with marginal hands such as AJ, KJ, QJ, and pocket pairs. The reason is by calling with AJ, KJ and QJ, I can keep some of the hands I dominate in the pot since worse hands are rarely calling my 3-bet. Sometimes I call from the blinds with AK/AQ as well to have some nut hands in my flatting range and for deception value."


                      Tsitaat Poker Blueprintist. Nagu näha - call vahest igati ok, aga 3bet valdavalt parem.

                      Comment

                      Working...