Nl10, set, kas fold või 3bet turnil?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 5gww
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2010
    • 333

    #1

    Nl10, set, kas fold või 3bet turnil?

    vastane 12/7.7/3.50
    käsi 251

    arvatavasti callis preflop mingi pocketiga ning sai flopis seti, cbeti ma ei teinud kuna kõik ülekaardid flopis ja tema fold to cbet oli mingi 40%. kas me biidime turnil veel midagi, või mis oleks õige moove.? sellise vastase vastu ei kujuta ette eriti muud kui seti mida ta võib nii mängida.



    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (MP3) ($10)
    CO ($10)
    Button ($12.76)
    SB ($10)
    BB ($6.59)
    UTG ($10.31)
    UTG+1 ($9.46)
    MP1 ($9.89)
    MP2 ($12.59)

    Preflop: Hero is MP3 with 7, 7
    4 folds, Hero bets $0.35, CO calls $0.35, 3 folds

    Flop: ($0.85) 10, J, 9 (2 players)
    Hero checks, CO checks

    Turn: ($0.85) 7 (2 players)
    Hero bets $0.40, CO raises to $1.40, mida teha?
  • Poku
    Bännitud
    • Mar 2010
    • 295

    #2
    Re: Nl10, set, kas fold või 3bet turnil?

    Algselt postitas 5gww Vaata postitust
    vastane 12/7.7/3.50
    käsi 251

    arvatavasti callis preflop mingi pocketiga ning sai flopis seti, cbeti ma ei teinud kuna kõik ülekaardid flopis ja tema fold to cbet oli mingi 40%. kas me biidime turnil veel midagi, või mis oleks õige moove.? sellise vastase vastu ei kujuta ette eriti muud kui seti mida ta võib nii mängida.



    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (MP3) ($10)
    CO ($10)
    Button ($12.76)
    SB ($10)
    BB ($6.59)
    UTG ($10.31)
    UTG+1 ($9.46)
    MP1 ($9.89)
    MP2 ($12.59)

    Preflop: Hero is MP3 with 7, 7
    4 folds, Hero bets $0.35, CO calls $0.35, 3 folds

    Flop: ($0.85) 10, J, 9 (2 players)
    Hero checks, CO checks

    Turn: ($0.85) 7 (2 players)
    Hero bets $0.40, CO raises to $1.40, mida teha?
    88 kah

    Comment

    • MeelisV
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1300

      #3
      Re: Nl10, set, kas fold või 3bet turnil?

      3-beti ma kindlalt ei paneks! Kui tal rida on, siis kaotad palju.
      Üldse check-calliks turni, antud juhul calliks lisa 1 dollari ja teaks et ma võin olla beat, aga sul on max 10 outsi, et hittida maja/nelik. Paneks ta pigem rea peale või 2 paari peale, sest kui ta oleks flopanud suurema seti, siis pidid tal olema 99, TT või JJ ja nendega tavaliselt lastakse juba pre flop 3-bet. Vähemalt siis TT, JJ.. Et overset on vähetõenäoline.
      Kui river oleks maja/neliku toonud, oleks ma bustoks läinud.

      Comment

      Working...