NL10 AK

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • junkman
    Jube Noob
    • Mar 2010
    • 156

    #1

    NL10 AK

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    PokerStars
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG julho cesar ($4.68)
    UTG+1 Nedyalk0 ($9.57)
    MP1 QProQuo ($7.58)
    MP2 leftas1 ($9.94)
    CO LDeezy212 ($2.36)
    BTN I RENE I ($10)
    SB black seo ($12.94)
    BB Hero ($10)

    Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Hero is BB K A
    1 fold, Nedyalk0 raises to $0.40, QProQuo calls $0.40, 4 folds, Hero raises to $1, Nedyalk0 calls $0.60, QProQuo calls $0.60

    Flop: 10 6 9 ($3.05, 3 players)
    Hero checks, Nedyalk0 bets $0.60, QProQuo raises to $1.70, Hero ??????????
  • liewec
    Julm Donk
    • Jul 2010
    • 43

    #2
    Re: NL10 AK

    Et kellelgi flush on, on väga ebatõenäoline. Arvatavasti paar ja tõmme. Shove või call. Su outid on tõenäoliselt veel A ja K. Kui sa conservative oled võid foldida ka. Ma lükkan tavaliselt nupud sisse, sest enam kui pooltest kordadest olen ees olnud.

    Samas NL10 on suht nit -ine limiit

    Comment

    • Cypher0
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 1512

      #3
      Re: NL10 AK

      Häbiväärselt väike 3bet on ka preflop, mingi $1.50 oleks ok äkki. Mina paneks ka nuppe flopis.

      Comment

      • Tupsik
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 497

        #4
        Re: NL10 AK

        Pre 3bet liiga väike, ise paneks 1,2.
        Flopis cbet'iks kindlasti, checkiks ainult plaaniga teiste panus üle tõsta.

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #5
          Re: NL10 AK

          esimene viga on kohe 3beti suurus mis peaks olema vähemalt 1,6$ kuna avamisele on call ka juba olemas. Flopil on parem minuarust nuppe panna kuna oute on sitaks ning pot juba parajalt suur ka flopiks.

          Comment

          • mislinn
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1734

            #6
            Re: NL10 AK

            3bet paneks mingi 1,8...eelpool mainitud 1,2 on kindlasti liiga väike isegi siis, kui calli poleks paneks ma vähemalt 1,3.

            Flopil ei oska praegu midagi teha, kuna vastaste kohta pole mingit readi, aga arvan, et raise või fold pole kumbki halb, aga call on imo suhteliselt mõttetu, kuna kui callime ja hitime flushi, siis ei maksa meile põmst ükski käsi 4 flush boardil. Kui ei karda variatsiooni, siis teeks kindlasti nuppe seal, kuna omame ka mingisugust fold equityt.

            Comment

            Working...