AQ 3bet callitakse

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #1

    AQ 3bet callitakse

    Vastane tundmatu pmslt - 19/19 11käe peale

    Kuidas mängid sina siin AQ? Hinda terve käe liini...

    PokerStars - $0.50 NL (9 max) - Holdem - 9 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    LP: $65.35
    CO: $47.00
    Hero (BTN): $51.40
    SB: $125.85
    BB: $130.50
    UTG: $57.50
    UTG+1: $57.80
    MP: $142.10
    MP+1: $142.25

    SB posts SB $0.25, BB posts BB $0.50, LP posts ante $0.10, CO posts ante $0.10, Hero posts ante $0.10, SB posts ante $0.10, BB posts ante $0.10, UTG posts ante $0.10, UTG+1 posts ante $0.10, MP posts ante $0.10, MP+1 posts ante $0.10

    Pre Flop: (pot: $1.65) Hero has A Q

    fold, fold, MP raises to $1.50, fold, fold, fold, Hero raises to $6.00, fold, fold, MP calls $4.50

    Flop: ($13.65, 2 players) 4 A K
    MP checks, Hero bets $8.00, MP raises to $24.00, fold

    MP wins $28.20
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2
    Re: AQ 3bet callitakse

    Hmm, milleks pre AQo BTN pealt 3bettida?

    Comment

    • levis
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1557

      #3
      Re: AQ 3bet callitakse

      Mis mäng see on üldse?

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #4
        Re: AQ 3bet callitakse

        Ma ei 3betiks sealt AQo + aga sizing on ka tiba suur, 10bb is fine.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #5
          Re: AQ 3bet callitakse

          Tänud eelkõnelejatele. $5 ongi standard muidu - tavaliselt ka flatin seal, kuid BB oli rasvane donk, kes callis eelnevalt korra 3beti kahtlase käega. Kas sellises olukorras fine?

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #6
            Re: AQ 3bet callitakse

            Flopi ma ei cbetiks. Kuna vastane on tundmatu ja ilmselt tightim, siis võtaks value mujal - siin saad talt 1 tänava valuet, aga stackide peale mängides ilmselt annad valuet.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #7
              Re: AQ 3bet callitakse

              Algselt postitas -andres- Vaata postitust
              Ma ei 3betiks sealt AQo + aga sizing on ka tiba suur, 10bb is fine.
              miks 3bet halb on?
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #8
                Re: AQ 3bet callitakse

                Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                miks 3bet halb on?
                Praegune flop suht ideaalne näide. AQ'd for bluff 3bettida preflop on pigem käe value mahaviskamine. Kui seda teha for value, siis ei peaks sellise flopiga posti üldse foorumis olema.

                Ehk kui tegemist ei ole fishiga, siis reg foldib 3betile halvemad käed ja jätkab parematega.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: AQ 3bet callitakse

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  Hmm, milleks pre AQo BTN pealt 3bettida?
                  Tahtsin TÄPSELT sama lause kirjutada.

                  Comment

                  • rrrr
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 904

                    #10
                    Re: AQ 3bet callitakse

                    Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                    Praegune flop suht ideaalne näide. AQ'd for bluff 3bettida preflop on pigem käe value mahaviskamine. Kui seda teha for value, siis ei peaks sellise flopiga posti üldse foorumis olema.

                    Ehk kui tegemist ei ole fishiga, siis reg foldib 3betile halvemad käed ja jätkab parematega.
                    Oot, ei saanud aru - et AQ on mõtet positsioonist 3-bettida vaid fishi vastu? Aga kui calliks pre, calliks flopi cbeti ja calliks turni cbeti, siis sisuliselt on rahaline kaotus sama + võimalus, et tuleb MW pot kus AQ ei mängi hästi.

                    Comment

                    • Ajuvaba
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 634

                      #11
                      Re: AQ 3bet callitakse

                      3bettida tuleb vastast kelle avamisrange on kehvem kui AQ ja kes ei taha foldida 3betile. Sul on positsioon ja korralik leht.antud flopi juures ei pidanud sa isegi taga olema. Kahju, et tema kohta infot ei ole. Muidu tasuks vaadata 4bet range. Kui ei taha stackide peale mangida,siis checki jargi. Isegi kui tal on seal 44, siis board voib minna raskeks, et saad odavalt. KK ja AA 4betivad, ei oska AK kohta nl50 ennustada,mida nad teevad,kas callivad pre?

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #12
                        Re: AQ 3bet callitakse

                        Tänud asjalike arvamuste eest! Oma eelmises postis põhjendasin 3beti ja selle suurust antud käe puhul. Alguses fishi olemasolu blindil ei maininudki seetõttu, et veidi üldisemat tagasisidet tuleks. Muidu callin ise samuti enamasti selles kohas. Ja Ajuvabale niipalju, et AK minu kogemusel ikka enamjaolt 3betitakse 50NL.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #13
                          Re: AQ 3bet callitakse

                          Ajuvaba mõtles, et kas nad callivad 3beti oop või foldivad või 4betivad/shovevad. :P
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #14
                            Re: AQ 3bet callitakse

                            nii callivad 3beti oop kui foldivad... 4bet/shovet näeb harva

                            Comment

                            • liewec
                              Julm Donk
                              • Jul 2010
                              • 43

                              #15
                              Re: AQ 3bet callitakse

                              kahtlane fold...

                              Comment

                              Working...