NL25 A10 (o) Blindide sõda

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • dabljuu
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 494

    #1

    NL25 A10 (o) Blindide sõda

    Blindide sõjas ma spets ei ole, sestap küsin nõu. A10 tundus, et võiks proovida seda kuulsat NL25 blindide kaitsmist. Oma mõtted on sellised, et tõste oleks standard 2.25 pre ja oleks AJ + mul käes, siis nii teengi, aga kuna keskpärane käsi siis katsusin poti väikse hoida. Flop hea - aga villiani minraise mulle ei meeldinud - võtsin timebanki ise sel kohal, et mis oleks õige käik nüüd?

    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    CO ($9.73)
    Button ($25)
    SB ($22.56) 18/3/2.3 257
    Hero (BB) ($32.25)
    UTG ($26.96)
    UTG+1 ($60.60)
    MP1 ($27.51)
    MP2 ($24.90)
    MP3 ($25.44)

    Preflop: Hero is BB with A, 10
    7 folds, SB bets $0.65, Hero raises $1.80, SB calls $1.30

    Flop: ($4.10) 2, A, J (2 players)
    SB checks, Hero bets $2.70, SB raises $5.40, Hero ?
  • mikk2468
    Vana Tegija
    • Nov 2009
    • 1039

    #2
    Re: NL25 A10 (o) Blindide sõda

    Tema vastu ma küll enda blindi kaitsma ei hakkaks ilma monsterita. Ta tõstab ju preflop 3% kätest, ma foldiks juba preflop. As played foldiks flopil.
    Last edited by mikk2468; 03.08.10, 23:54.

    Comment

    • Allanaator13
      FPP Pro
      • Sep 2009
      • 285

      #3
      Re: NL25 A10 (o) Blindide sõda

      Obv fold ju, comoooooon, mees. Sry jõin üle, aga ikkagi fold pf.

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #4
        Re: NL25 A10 (o) Blindide sõda

        Kuna nii passiivne vastane, siis ilmselt on tal AK/JJ.

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #5
          Re: NL25 A10 (o) Blindide sõda

          Foldiks PF juba. as played on jälle easy fold

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #6
            Re: NL25 A10 (o) Blindide sõda

            Blindide sõjast tasub algatuseks villaini steali protsenti vaadata, mul on see eraldi HUDis ära toodud.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #7
              Re: NL25 A10 (o) Blindide sõda

              As played ei pea flopi cbetima, sest 3bet potis mängitakse straightforward ja valuet sa nõrgemalt ei saa. Pigem bettida turnis, sest siis su range tundub talle nõrgem.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • g00000se
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1047

                #8
                Re: NL25 A10 (o) Blindide sõda

                .

                Comment

                • g00000se
                  Vana Tegija
                  • Apr 2010
                  • 1047

                  #9
                  Re: NL25 A10 (o) Blindide sõda

                  Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                  18/3 venda AToga 3betida bad move, sir
                  E: panin terminiga puusse :D

                  EE: tra hommik on, tegin kogemata teise posti

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #10
                    Re: NL25 A10 (o) Blindide sõda

                    Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                    E: panin terminiga puusse :D

                    EE: tra hommik on, tegin kogemata teise posti
                    Lol :D

                    Comment

                    Working...