NL 25 BB-t floppasin seti

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • dabljuu
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 494

    #1

    NL 25 BB-t floppasin seti

    Kõigepealt enda mängust, ei ole slowplay mees absoluutselt ja ei meeldi flopis callida setiga, aga seda boardi vaadates hiljem, tundub, et flopis võiks ka callida ja turnis check-raise peale minna. Ma olen jälginud, et see Starsis regularide võte seti puhul, peaks ka oma arsenali võtma. Mis te arvate? Kuidas NL25 limiidil setti mängida? Kavalasti, või bet-bet-bet stiilis?

    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP1 ($5.07)
    MP2 ($27.96)
    CO ($20.92)
    Button ($45.50)
    SB ($28.76) 19/10/1,3 343
    Hero (BB) ($25)
    UTG ($36.69)

    Preflop: Hero is BB with 8, 8
    5 folds, SB bets $0.65, Hero calls $0.50

    Flop: ($1.50) Q, 5, 8 (2 players)
    SB bets $1.13, Hero ?
  • nalg
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2010
    • 489

    #2
    Re: NL 25 BB-t floppasin seti

    kaks võimalust on siin, kas lasta tal bettida või võtta suure tõenäosusega pot flopis maha 3betiga
    tal võib seal ükstapuha mis kaardid olla, betsizing on paigast ära, tundub kuidagi veider.
    seega ei usu, et ta meid flopis callib, kui 3beti sisse laseme ... flopis calliks, lootes, et turnil betib ja siis juba reisiks iga kaardiga, mis sinna turni maandub

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #3
      Re: NL 25 BB-t floppasin seti

      sellel boardil mina calliks ja turnis teeks actionit.

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #4
        Re: NL 25 BB-t floppasin seti

        Kui tal on air, siis turni ehk saab callides tõesti second barreli meelitada. Samas turni raise repibki pmst ainult setti(eeldades, et vastane oskab mõelda), st ma hakkaksin flopist juba ehitama potti, lootes et tal midagi on(Q või ülepaar).

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #5
          Re: NL 25 BB-t floppasin seti

          Esiteks ei saa hero siin turnis check-raiseda. Teiseks ei saa hero 3betiga poti maha võtta. Palun ärge nimetage asju valede nimedega.

          Kolmandaks sellise tightima vastu ei ole halb sellisel boardil slowplayda, kus ainuke oht on turnis anda vastasele kõrgem set või gutshot (mõlemad ebatõenäolised ja viimane ilmselt pole tal eriti rangeski). Lisaks sellele võib ta turnis saada equityt juurde mingi drawy näol, mida ta tahab barreldada või check-callida ehk raha taga olles sisse panna. Flopil 3betides ma ei näe väga kehvemaid käsi, millega ta jätkaks. Okei, ta võib TPGK või ülepaariga meile flopil valuet anda, aga natuke kahtlasem on et ta end ära stackib ja ilmselt turnis/riveris ta ikka foldib ja slowplaydes saame sama palju valuet kätte (ja ehk rohkemgi).

          Aga mida tuleb turnis tähele panna on võimalikud drawid, mida flopil polnud ja korrektne raise suurus.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • dabljuu
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 494

            #6
            Re: NL 25 BB-t floppasin seti

            Jah, ei saa check raiseda siin kuidagimoodi, vaatasin, et BB-l olen ja nii sisse harjunud juba, et see oop, vabandust. Aga tänud vastamast jällegi, sain oma mõttele kinnitust, et vahest võib soodsa boardi tekstuuri ja tightimapoolse vastase vastu setti slowtada vabalt, jääme situatsiooni ootama...

            Comment

            Working...