NL100 AK turnitud A saab raise regularilt

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #1

    NL100 AK turnitud A saab raise regularilt

    Co on 16/13/4.4 ja 36% afq üle 300 käe. Teine mängija on fish, kellelt tahtsin valuet saada.

    Minu mõttekäik on selline, et ma repin, kas airi või ässa. Väga harva ma seal ei panusta fishi suhtes IP tugeva käega. Ja mul on kahtlus, et villainil pole seal ka väga midagi, sest ta ei checkiks behind tugeva käega. Ainukesed tugevad käed tema ranges on 2pairid, millel oli A kickeriks. Seega ta peaks mind siin raisema suht bluffi/semibluffi või made handiga. Tahtsin hirmsasti maha callida, aga ei julgenud, kuna polnud väga spetsiifilist infot villaini kohta (straightforward või tricky jne) ja päris palju on rivereid, mida ta saaks barreldada. Ühesõnaga, mis te arvate?

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    BB ($170.65)
    UTG ($98.50)
    Hero (UTG+1) ($104)
    MP1 ($114.60)
    MP2 ($31)
    MP3 ($100)
    CO ($100)
    Button ($43.50)
    SB ($64.20)

    Preflop: Hero is UTG+1 with K, A
    1 fold, Hero bets $3, 3 folds, CO calls $3, 1 fold, SB calls $2.50, 1 fold

    Flop: ($10) 5, 8, 3 (3 players)
    SB checks, Hero checks, CO checks

    Turn: ($10) A (3 players)
    SB checks, Hero bets $6, CO raises to $17, Hero???
    Fullstacks have more fun.
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2
    Re: NL100 AK turnitud A saab raise regularilt

    päris tihti imo checkitakse sellisel rb boardil sette järgi .. AQ/AJ tüüpi käes vaevalt turni raisevad.. imho mulle tundub et me oleme beat

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #3
      Re: NL100 AK turnitud A saab raise regularilt

      Minu vastu vb tõesti checkitakse behind, aga fish on ju ka potis?
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: NL100 AK turnitud A saab raise regularilt

        Ma never ei foldi siin ilma readita. Callin ja vaatan, mis riveril saab. Kui river on 8 või Q siis tõenäoliselt ei foldi.

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #5
          Re: NL100 AK turnitud A saab raise regularilt

          Leveldad?
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: NL100 AK turnitud A saab raise regularilt

            Ei levelda.

            Vastasel võib olla set aga tõenäoliselt 3way flopis oleks ta paugutanud setiga, seda ka kahe paariga. Seega tal kas siin on kaks paari või sinust kehvem käsi (ostab SD-d, riverit, thin vbetib). Kuna sinu range on super nõrk - kas sul on see äss või ei ole siis vastane võib samat loogikat edasi kasutada ja proovida oma tõmbega, bluffiga sind käelt maha saada või teeb siin näitreks suvalise ässaga tõsta, lootes, et sa bluffid või callid teda oma tõmbega.

            Kuna ta valuerange, mis meid biidib on hirmus kitsas (seda kitsendab flopi check) ja bluffide/semibluffide range tundub lai siis mina siin foldida ei suuda küll aga puudub riveriks solid plan.

            Tõenäoliselt iga ristiga foldin, sest siis ta peaks laksima ainult kas masti või airiga, sest muu value handiga oleks ta ka väga mures ristide pärast.

            Tõenäoliselt iga emanda ja kaheksaga callin, sest emand tapab ta kaks paari ning kaheksa tapab ta väiksemad kaks paari + vähendab settide kombosid ning blank riverite korral foldin.

            Korra on käinud ka peast läbi, et teeks riveril donk-blocking beti ja seda iga kaartiga.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #7
              Re: NL100 AK turnitud A saab raise regularilt

              Hea vastus ja mõtlesin sarnaselt, aga mune jäi puudu. :( Mõtlesid vist kunni, mis annaks meile top2. Mõtlesin, et okei 8 counterfeidib tema top2+biitivate käte range tõmbub koomale, aga emand peab level olema. :P
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: NL100 AK turnitud A saab raise regularilt

                Jup mõtlesin K-d ja ma ei teagii ,et miks arvasin, et sul AQ.... Seega call veel lihtsam ju :P

                Comment

                • Ajuvaba
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 634

                  #9
                  Re: NL100 AK turnitud A saab raise regularilt

                  ma calliks siin ka 66-ga tema raise(väike level). Arvan, et ta ei raise siin ühegi A-ga ja kindlasti ei ole tal siin kahte paari(väike võimalus, et äkki A3s). Väga tundub flushdraw olema, võimalik, et koos auku rea ostuga. Igal juhul ma calliks turni, riveril otsustaks kaardi+tema panuse järgi. Iga risti foldiks(oleneb panusest muidugi).

                  Pead ju harjutama meta-mängu ka:) alates nl 600 ei saa enam oma kaarte mängida...muidu ainult foldidki.

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #10
                    Re: NL100 AK turnitud A saab raise regularilt

                    Eks ma vaikselt harjutangi, aga limiit on jube kirju regularide poolest ja oskused ka veel nii ja naa. Igatahes jälle üks hea vastus. :)
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    Working...