Idee: PF light 3bet call, any broadway flopis c/r. Kasumlik?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #1

    Idee: PF light 3bet call, any broadway flopis c/r. Kasumlik?

    Idee: pocketi või SC-ga PF light 3bet call, any broadway flopis c/r, fold to shove.
    Blufid ja missed AK, AQ foldivad, küllap ka paarid kuni QQ. AA ilmselt shoveb, samuti KK, va. siis, kui A flopis.
    Vastane võiks olla pigem standard TAG, mitte loose-passive fish (need ei suuda head kätt foldida)

    Pealegi, mõnikord hitime ka tegelikult, hästi maskeeruva käega.

    Miinuseks on muidugi see, et broadway floppi hitib villain suurema tõenäosusega.

    Limiidiks näituseks alates NL25.

    Kas long runnis on jumet või ikka raha põletamisena? Ütlen ausalt, ma ise ei oska seda arvutadagi.
  • donkament
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1945

    #2
    Re: Idee: PF light 3bet call, any broadway flopis c/r. Kasumlik?

    sinu jutu järgi on tegu oop mänguga, mis on selgelt raha põletamine. IP võid igasugu trikke teha, kui tahad, aga oop on lihtsalt väga sitt edasi mängida ja mulle ei meeldi nl25s preflop välja mõelda plaan, mis eeldab poole stacki potti panemist oop blufi eesmärgil ja seejärel foldimist. üldse ei meeldi.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: Idee: PF light 3bet call, any broadway flopis c/r. Kasumlik?

      Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
      Idee: pocketi või SC-ga PF light 3bet call, any broadway flopis c/r, fold to shove.
      Blufid ja missed AK, AQ foldivad, küllap ka paarid kuni QQ. AA ilmselt shoveb, samuti KK, va. siis, kui A flopis.
      Vastane võiks olla pigem standard TAG, mitte loose-passive fish (need ei suuda head kätt foldida)

      Pealegi, mõnikord hitime ka tegelikult, hästi maskeeruva käega.

      Miinuseks on muidugi see, et broadway floppi hitib villain suurema tõenäosusega.

      Limiidiks näituseks alates NL25.

      Kas long runnis on jumet või ikka raha põletamisena? Ütlen ausalt, ma ise ei oska seda arvutadagi.
      Konstrueegi üks käsi 100BB stäkkidega, kus kuni flopini on potid ja stäkid olemas. Nii saaks ligilähedast kasumlikus välja arvutada erinevate vastaste tüüpide vastu.

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #4
        Re: Idee: PF light 3bet call, any broadway flopis c/r. Kasumlik?

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Konstrueegi üks käsi 100BB stäkkidega, kus kuni flopini on potid ja stäkid olemas. Nii saaks ligilähedast kasumlikus välja arvutada erinevate vastaste tüüpide vastu.
        kas midagi sellist? See oleks puhtalt fold equity peale mängimine, mismoodi selle arvutamine käib üldse? Tegelikult, kui koju jõuan õhtul, siis vast kusagilt raamatust peaks leidma selle.

        $0.10/$0.25 No Limit Holdem
        8 Players

        Stacks:
        UTG ($25)
        UTG+1 ($50.90)
        MP1 ($47.74)
        Hero ($25)
        CO ($25)
        BTN ($24.90)
        SB ($25.14)
        BB ($33.98)

        Pre-Flop: ($0.35, 8 players) Hero is MP2 6 7
        3 folds, Hero raises to $0.75, 1 fold, BTN raises to $2.75, 2 folds, Hero calls $2

        Flop: 2 J 8 ($5.85, 2 players)
        Hero checks, BTN bets $4.50, Hero raises to 11
        Last edited by nomerlot; 28.07.10, 15:10.

        Comment

        • Ahangama
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 615

          #5
          Re: Idee: PF light 3bet call, any broadway flopis c/r. Kasumlik?

          Idee: Ise on lihtsam standard TAGile light 3bette teha kui TAGi 3bette callida.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #6
            Re: Idee: PF light 3bet call, any broadway flopis c/r. Kasumlik?

            Mängi mingi arv käsi nii ja siis postita need siia koos graafikuga

            Comment

            • rrrr
              Grinder
              • Nov 2008
              • 904

              #7
              Re: Idee: PF light 3bet call, any broadway flopis c/r. Kasumlik?

              Keskmine cbeti foldimine raisele 52% positsioonist sõltumata. 3bet pottides on see ilmselt väiksem veel. Liiga väike raise tuleb, et BE jääda. Lisaks vastane, kes on IP ei foldi nii kergelt.

              Ma olen ise seda nippi missinud flopis teinud siis kui (mõni võib olla täitmata):
              - vastane on pre LAG
              - ei ole 3-bet pot
              - ma olen IP
              - ta foldib flopis raisele kergelt (see % on > 50)
              - cbetib tihedalt
              Last edited by rrrr; 29.07.10, 11:16.

              Comment

              • Spewmonkey
                Seina Augustaja
                • Oct 2008
                • 2293

                #8
                Re: Idee: PF light 3bet call, any broadway flopis c/r. Kasumlik?

                Kui jälile saadakse(selleks ei lähe väga kaua, vb nl25's küll), siis jääb väga kiirelt rahast ilma.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: Idee: PF light 3bet call, any broadway flopis c/r. Kasumlik?

                  Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                  Kui jälile saadakse(selleks ei lähe väga kaua, vb nl25's küll), siis jääb väga kiirelt rahast ilma.
                  Selline suure spew jääb ülikergelt meelde ning tihti saad note. Kui robotlikult jääd tegutsema siis tõesti jääd rahast kiirelt ilma aga kui võtad sama joone tugevate kätega võid just raha väga kiirelt saada.

                  Üldiselt mulle selline pask ei meeldi, kus pead ise hakkama arvama, kas nüüd ta adjustis või mitte. Lihtsam (tõenäoliselt ka õigem) on mängida 95% ajast sirgjoonelist mängu ning vahevahel teha mõni suurem kõrvalepõige ja/või vahetada käike pikema perioodi vältel. Selle all mõtlen, et iga foorumi mängija peaks mängima vahepeal oma stiilile vastupidist stiili. Ala kui LAG/TAG siis vahepeal pikalt (mitukümment tuhat kätt) mängima leitsi 10/8 stiili jne.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #10
                    Re: Idee: PF light 3bet call, any broadway flopis c/r. Kasumlik?

                    teeks paranduse, et leitsi stiil on 12/10 ja seda yle 450k käe

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: Idee: PF light 3bet call, any broadway flopis c/r. Kasumlik?

                      Oh sa oled siis üleöö looseks muutunud. Enam ei foldi KK-d su vastu pres.

                      Comment

                      Working...