AK NL50

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • atsetoon
    Joomas õlut Atsetooniga
    • May 2009
    • 1105

    #1

    AK NL50

    Statte kellegi kohta ei olnud, seetõttu tundsin, et olen suhteliselt eksinud. Kuidas edasi mängime?

    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $0.50(BB) Replayer
    Hero ($64.88)
    ($59.05)
    UTG ($30.25)
    UTG+1 ($71.20)
    UTG+2 ($49.92)
    MP1 ($49.25)
    MP2 ($53.04)
    MP3 ($48.25)
    Dealt to ($9.25)
    CO ($87.26)

    Hero posts (SB) $0.25

    Dealt to Hero A K

    fold, UTG+1 raises to $1.50, UTG+2 calls $1.50, fold, fold, fold, fold, CO raises to $6, Hero calls $5.75, calls $5.50, UTG+1 calls $4.50, UTG+2 calls $4.50

    FLOP ($30) T K 2

    Hero checks, checks, UTG+1 checks, UTG+2 bets $22.50, CO folds, [color=red]Hero?
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #2
    Re: AK NL50

    Converter on väga imelik, aga nagu ma aru saan on HERO sb? Sellisel juhul on flat väga jube, eriti veel tundmatute vastu.

    Ise tundmatute vastu ei hakka seal OOP AKo tõmblema ja fold pre.

    Aga as played ma flopis shoven.

    Comment

    • mislinn
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1734

      #3
      Re: AK NL50

      Mina ka oop AKo 3bet potis foldin, kui reade pole.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #4
        Re: AK NL50

        AK-ga 3beti callimine, eriti OOP ja multi on päris jube mäng. Aejones on selle kohta kenasti öelnud - kõrged broadway kaardid tahavad, et neid mängitakse HU potides.

        Oletades (stackide ja asjaliku betsize järgi), et UTG ja CO on regid ja UTG+2 fish, siis mõtlev CO võib küllaltki laia valuerangega siin 3bettida, sest ta ei taha kahe vastase vastu mängida korraliku lehega + fishi rangest on ta ees. Sellises olukorras, kus oleme eelnevalt näinud CO kui kavalat mängijat, siis võiks siin kaaluda 4beti ja prebustoks minekut. Kuna me üksikasju ei tea (mis tasemel mõtleva regiga on CO näol tegu, kui suur on UTG avang sealt jne), siis igati ok liigutus oleks fold.

        Comment

        • atsetoon
          Joomas õlut Atsetooniga
          • May 2009
          • 1105

          #5
          Re: AK NL50

          Palju PF 4bet size oleks võinud olla, 18-20, ok?

          Comment

          • mislinn
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1734

            #6
            Re: AK NL50

            Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
            Palju PF 4bet size oleks võinud olla, 18-20, ok?
            Kas 18-20 mitte palju pole? imo mingi 15 ajaks asja ära, aga ma olen ka 4beti suurustega nõrk, niiet ootan asjatundjate arvamust.

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #7
              Re: AK NL50

              Kui paned 2,5x 3beti suurus, siis eriti ei eksi.

              Comment

              • g00000se
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1047

                #8
                Re: AK NL50

                Mis call >< Mis sa teinud oleks, kui UTG oleks nupud sisse surunud?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: AK NL50

                  Ma ka preflopis foldiks, nüüd ei ole midagi teha kui stäkid sisse aga ma checki asemel donkaks.

                  Comment

                  Working...