NL25: TPGK vs flop reraise

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #1

    NL25: TPGK vs flop reraise

    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP2 ($8.26)
    CO ($40.54)
    Button ($9.05)
    Hero (SB) ($39.43)
    BB ($29.67)
    UTG ($5.19)
    MP1 ($25)

    Preflop: Hero is SB with A, Q
    3 folds, CO bets $1, 1 fold, Hero raises $3.15, 1 fold, CO calls $2.25

    Flop: ($6.75) A, 7, 9 (2 players)
    Hero bets $4, CO raises $11, Hero ???

    Total pot: $14.75


    Villain on 16/12/2.5 876 kätt
    Foldib 3betile 50% ja mis eriti oluline siin kohas, et raise cb 35%.

    Mida hero teeb?

    Oleme 160bb deep ka.
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2
    Re: NL25: TPGK vs flop reraise

    Mulle tundub, et hero fold antud olukorras pole paha. Raise cb 35% kui paljude kordade peale see on?

    Tho me oleme OOP ka veel. Pohmst kui sa callid, turn on blank, checkid again ning tulistatakse again pead sa otsustama kas sa tahad bustosse lennata or not. Seega imo ongi moistlik juba flopis paika asjad panna. Mina ei taha 160bb deepina yhe paariga väga bustosse minna.

    Tho jällegi see on suht kuiv board, nii et ma ei teagi

    Mitu x ta on 50% foldinud 3betile. Üldjuhul ma foldin siin, kui mul mingit head note just pole

    Comment

    • peete82
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1310

      #3
      Re: NL25: TPGK vs flop reraise

      Mina oma fishi ajuga arvaks, et sa võid ka ees olla.
      Kui tal on set - miks peaks siin raisema? arvan, et setti ei ole
      2 paari ilmselt ka ei ole, sihuke mängija ei calli vast pf
      Võib olla TT-QQ, AJ, AT, reraisega tahab teada, kus ta on
      Tõenäoline on AK, millele kaotad
      Või siis mingi random bluff, KQ jms

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #4
        Re: NL25: TPGK vs flop reraise

        smells very much like AK. 3betted potis a high boardi bluffima hakata flopis - ma ei usu, et ta seda teeb siin. võib-olla setmines, kuna olete deebid, aga most likely AK või mõnel vähesel juhul AQ.

        a fold to 3bet 50% siis on ta range siiski palju nõrgem kui AK.
        Last edited by donkament; 27.07.10, 08:49.

        Comment

        • rrrr
          Grinder
          • Nov 2008
          • 904

          #5
          Re: NL25: TPGK vs flop reraise

          Raise cbet % on muidugi kopsakas (average peaks olema 12% kanti), iseasi mis nende võimaluste sample on. Raise on ka täpselt poti jagu ning su cbet on pea pool potti. Teatavasti on average cbeti raise õnnestumise % 52 (ma ei tea mis see 3-bet pottides on) nii et villane teeb siin täpselt break-even liigutuse. Lisaks fold to 3-bet on 50%. Nagunii on tal agro% ka laes, steal põhjas ning coldcall tugevalt üle 10%. Ma ei tea, ma vist calliks isegi positsioonist väljas olles tuima näoga flopi ja turni ning riveril riismed.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: NL25: TPGK vs flop reraise

            Nii deepilt ära AQs küll jumala eest 3beti vaid calli ja põhjuseks ongi see, mis praegu juhtus - sa kaotad suure ja võidad väikese panga, kuna sa ei ole oma kikkeris enam nii kindel. Ainukesed juhud on, kui floppad tõmbe aga siiski oled plindris, et see kokku saada.

            Parem calli pre ja mängi edasi pokkerit, 160BB-na on sitaks palju ruumi manööverdamiseks.

            Comment

            • BuildUp
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2547

              #7
              Re: NL25: TPGK vs flop reraise

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Nii deepilt ära AQs küll jumala eest 3beti vaid calli ja põhjuseks ongi see, mis praegu juhtus - sa kaotad suure ja võidad väikese panga, kuna sa ei ole oma kikkeris enam nii kindel. Ainukesed juhud on, kui floppad tõmbe aga siiski oled plindris, et see kokku saada.

              Parem calli pre ja mängi edasi pokkerit, 160BB-na on sitaks palju ruumi manööverdamiseks.
              Oh, very good. Aga mis sa sellisel juhul 3bet rangeks ütleksid minu olukorras ja mis käed calling rangeks?

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #8
                Re: NL25: TPGK vs flop reraise

                3beti for bluff or for strong value. Ala A2-A5s + sc's, mis postflop hea mängida. Ning siis QQ+, AK.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: NL25: TPGK vs flop reraise

                  Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                  Oh, very good. Aga mis sa sellisel juhul 3bet rangeks ütleksid minu olukorras ja mis käed calling rangeks?
                  3beti nende kätega, millega on sul jube lihtne stäkke sisse ajada või foldida.

                  Comment

                  Working...