NL2 over donk-bet masti kukkumisel

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lypsja
    FPP Pro
    • Oct 2008
    • 270

    #1

    NL2 over donk-bet masti kukkumisel

    34 mängitud käe juures 26/15/5.0 vana. Nii väheste käte arvu juures pole vist state üldse mõtet vaadata?

    No-Limit Hold'em, $0.02 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop | saw showdown

    UTG+1 ($5.76)
    MP1 ($1.61)
    MP2 ($4.19)
    MP3 ($1.05)
    CO ($3.97)
    Hero (Button) ($2)
    SB ($4)
    BB ($4.80)
    UTG ($0.73)

    Preflop: Hero is Button with A, 8
    6 folds, Hero bets $0.08, SB calls $0.07, 1 fold

    Käte valimis võib olla mida iganes, ootame floppi.

    Flop: ($0.18) J, J, 4 (2 players)
    SB bets $0.05, Hero calls $0.05

    Kuna flopis broadway paar, siis võis vastane oma kätevalimi juures väga tihti tripsile pihta saada ja seega ei hakanud hulluks minema ja lootsin odavalt drawle pihta saada.

    Turn: ($0.28) 9 (2 players)
    SB checks, Hero checks

    Kasutame tasuta kaardi võimalust. Või...?

    River: ($0.28) 2 (2 players)
    SB checks, Hero bets $0.20, SB raises $3.87 (All-In), Hero ???

    Saime nut-masti kokku :) ja siis selline lüke vastaselt. Kuna olen täheldanud selliseid donk move puhta bluffina ja samas top käena, siis ei oska muud teha kui callida ja vastav note kirja tulevikuks. On kellegil (edukalt läbinud microlimiidid mängijal) mõttekäike/soovitusi?
  • mislinn
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1734

    #2
    Re: NL2 over donk-bet masti kukkumisel

    Tripsile pole võimalik väga tihti pihta saada. Aga ma paneks flopi reraisega asjad paika, kui ta paneks seal veel otsa, siis fold ja kui ta turnil betiks, siis ka foldiks, sest tal on ilmselgelt midagi, millest ta loobuda ei taha...Üldiselt selline flop hitib vastast just halvast, eriti kui sul endal veel nut flush draw on, enamus ta kösi läheb kaugelt mööda selles flopis ja sa raisidki need käed flopis välja.

    Comment

    • lypsja
      FPP Pro
      • Oct 2008
      • 270

      #3
      Re: NL2 over donk-bet masti kukkumisel

      tahtsin sulle siin pikalt lahata olukorda, aga selle kestel tabas selgushetk ja tundub et flopi reraise ja vaadata kuidas ta reageerib oleks minu elu palju kergemaks teinud...

      kui callib ja leadib meile blank turnil, siis foldime
      kui reraiseb any amount, oleme enamasti pikalt taga ja foldime

      ja kui callib ning meile blank turnil chekib, siis võtame oma tasuta kaardi?

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #4
        Re: NL2 over donk-bet masti kukkumisel

        Algselt postitas lypsja Vaata postitust
        tahtsin sulle siin pikalt lahata olukorda, aga selle kestel tabas selgushetk ja tundub et flopi reraise ja vaadata kuidas ta reageerib oleks minu elu palju kergemaks teinud...

        kui callib ja leadib meile blank turnil, siis foldime
        kui reraiseb any amount, oleme enamasti pikalt taga ja foldime

        ja kui callib ning meile blank turnil chekib, siis võtame oma tasuta kaardi?
        hea mõttekäik.

        turni võtaksin tasuta kaardi, kui ta callib meie flopi raise, siis turni ta enamasti ei foldi. Riveril tough spot, Nl2 võib väga vabalt olla seal sitem mast või trips, aga (puudulikud?) kogemused on näidanud, et riveri overbet on enamasti nuts ning foldiksin. Väga paljud regularide suur leak ongi see, et tõmmatakse mingi second nutsi laadne käsi kokku riverisse ja overshove peale ei foldita. Ma muidugi ei tea, kuidas nl2 sellele reageeriksin, aga nl25 on see olukord instafold tavaliselt(kui mingi überfishi vastas pole obv). Kui bluffis, siis gg, järgmise käega stackime fishi.

        Comment

        • lypsja
          FPP Pro
          • Oct 2008
          • 270

          #5
          Re: NL2 over donk-bet masti kukkumisel

          Algselt postitas donkament Vaata postitust
          Riveril tough spot, Nl2 võib väga vabalt olla seal sitem mast või trips, aga (puudulikud?) kogemused on näidanud, et riveri overbet on enamasti nuts ning foldiksin.
          enda kogemused kalduvad ka sinna poole et kui väga manjakk mängumees pole siis pigem nuts see

          Algselt postitas donkament Vaata postitust
          Väga paljud regularide suur leak ongi see, et tõmmatakse mingi second nutsi laadne käsi kokku riverisse ja overshove peale ei foldita.
          ise rohkem vist veel hobisportlane :) aga ma arvan et see üks suurematest leakidest mis mul on ja üldse et ei oska/taha FOLDIDA... nagu kuumkoka kirjutas "odavam on uskuda"

          Algselt postitas donkament Vaata postitust
          Kui bluffis, siis gg, järgmise käega stackime fishi.
          Kui sa foldid, siis sa ei saa ju teada kas bluffis või mitte :) ja kui callid siis saad samal käel ju teada kas bluffis või mitte, milleks meil järgmist kätt enam :))))

          Comment

          • Tarmonator
            Lingiparandaja
            • Oct 2008
            • 3274

            #6
            Re: NL2 over donk-bet masti kukkumisel

            paardunud flopid on kõige paremad üldse Cbetimiseks. enamvähem 100% võid seal julgelt lasta ja korjad raha üles.

            Comment

            • lypsja
              FPP Pro
              • Oct 2008
              • 270

              #7
              Re: NL2 over donk-bet masti kukkumisel

              veitsa offtopicut:

              Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
              paardunud flopid on kõige paremad üldse Cbetimiseks. enamvähem 100% võid seal julgelt lasta ja korjad raha üles.
              mõni hetk pärast sinu kommentaari :)

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              ja selliste suckoutide ja mõningate setupidega oli sisustatud kogu eilne sess :( nuta või naera

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #8
                Re: NL2 over donk-bet masti kukkumisel

                no a mis see siia puutub?
                ma võin sulle ka igasuguseid käsi otsida kus igast jama on kokku tulnud. asi ei ole selles.
                result oriented oled

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #9
                  Re: NL2 over donk-bet masti kukkumisel

                  Täpselt, sa pead rohkem õnnelik olema antud käe üle, sest vastane tegi vea su PF 4betti callides, siis tegi veel suurema vea flopil oma gutshoti callides. seekord tõmbas ära siis tõmbas.

                  Comment

                  Working...