NL2 straightdraw limp

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virukunn
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 2036

    #1

    NL2 straightdraw limp

    Postitan oma esimese käe elus. Tahaks lihtsalt teada kuidas oleks õige olnud seda kätt mängida. Ise kartsin juba flopis suuremat setti, aga sellist nalja poleks osanud oodata. Ägisedes callisin kuigi aimasin, et olen taga. Statse vastase kohta pmst polnud

    No-Limit Hold'em, $0.02 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

    saw flop | saw showdown

    Hero (MP1) ($2.40)
    MP2 ($0.85)
    CO ($2.34)
    Button ($2)
    SB ($1.20)
    BB ($4.71)
    UTG ($2.95)
    UTG+1 ($2.23)

    Preflop: Hero is MP1 with 4d, 4s
    1 fold, UTG+1 calls $0.02, Hero bets $0.06, MP2 calls $0.06, 4 folds, UTG+1 calls $0.04

    Flop: ($0.21) 9h, 5d, 8s (3 players)
    UTG+1 checks, Hero bets $0.12, 1 fold, UTG+1 calls $0.12

    Turn: ($0.45) 4c (2 players)
    UTG+1 checks, Hero bets $0.24, UTG+1 calls $0.24

    River: ($0.93) Ad (2 players)
    UTG+1 checks, Hero bets $0.78, UTG+1 raises $1.81 (All-In), Hero calls $1.03

    Total pot: $4.55



    Seda tahaks ka teada, kuidas nii kätt postitada, et need kaardi mastim2rgid jms ka n2ha jääks, kus kõige parem on üldse kätt convertida ?

    E: Ei olnudki limp, kohe floppas rea, valesti vaatasin :)
    Last edited by virukunn; 22.07.10, 21:26.
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #2
    Re: NL2 straightdraw limp

    Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Postitan oma esimese käe elus. Tahaks lihtsalt teada kuidas oleks õige olnud seda kätt mängida. Ise kartsin juba flopis suuremat setti, aga sellist nalja poleks osanud oodata. Ägisedes callisin kuigi aimasin, et olen taga. Statse vastase kohta pmst polnud

    No-Limit Hold'em, $0.02 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

    saw flop | saw showdown

    Hero (MP1) ($2.40)
    MP2 ($0.85)
    CO ($2.34)
    Button ($2)
    SB ($1.20)
    BB ($4.71)
    UTG ($2.95)
    UTG+1 ($2.23)

    Preflop: Hero is MP1 with 4 , 4
    1 fold, UTG+1 calls $0.02, Hero bets $0.06, MP2 calls $0.06, 4 folds, UTG+1 calls $0.04

    Flop: ($0.21) 9 , 5 , 8 (3 players)
    UTG+1 checks, Hero bets $0.12, 1 fold, UTG+1 calls $0.12

    Turn: ($0.45) 4 (2 players)
    UTG+1 checks, Hero bets $0.24, UTG+1 calls $0.24

    River: ($0.93) A (2 players)
    UTG+1 checks, Hero bets $0.78, UTG+1 raises $1.81 (All-In), Hero calls $1.03

    Total pot: $4.55

    Results: EI MINGEID RESULTSE KÄE POSTITAMISEL!!
    sekundi pärast teen väikese kokkuvõtte siis käest

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #3
      Re: NL2 straightdraw limp

      niih... esiteks PF raise suuremaks 4bb+ees limper seega 5bb ehk 0.10$
      sellisel natukene drawisel boardil kahe vastase vastu ei teeks cbetti. (argument ka selles, et meid aitavad pakist vaid 2kaarti)
      turnis set saades kütaks aga täie rauaga. betsizing tee endal korda.

      riveris betiks ja ilmselt calliks all-in kuna sind biidivad vaid 67 ja 23. setid oleks juba varem actionit sulle andnud.

      Kui oled ranka tabeliga tuttav, siis loe tähelepanelikult ka ülejäänud tekst sealt läbi.

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #4
        Re: NL2 straightdraw limp

        Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
        niih... esiteks PF raise suuremaks 4bb+ees limper seega 5bb ehk 0.10$
        sellisel natukene drawsiel boardil kahe vastase vastu ei teeks cbetti. (argument ka selles, et meid aitavad pakist vaid 2kaarti)
        turnis set saades kütaks aga täie rauaga. betsizing tee endal korda.

        riveris betiks ja ilmselt calliks all-in kuna sind biidivad vaid 67 ja 23. setid oleks juba varem actionit sulle andnud.
        tahtsin täpselt sama kirjutada :)

        prf isoleering suurem, sellist floppi mitme vastase vastu ei cbeti ja turnist alates barreldama.

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #5
          Re: NL2 straightdraw limp

          pre pane 8 või 10c (olenevalt, kuidas oled harjunud, kas 3bb+1 iga limperi kohta või 4bb+1. sellises limiidis võid julgelt panna 4bb, et rohkem valuet saada)
          flopis checkiks järgi 2 vastase vastu, sest board on overcarde täis (kui sul just mingeid kindlaid andmeid ei ole, et mõlema fold to cbet on suur). aga kui otsustad bettida, siis kindlasti rohkem, kui 12c. 16-18c on fine imo. turnis paneks samuti rohkem (as played paneks 30-35c). riveri panusega on kõik ok ja shove calliks ka ära. oli vastasel rida, siis oli. cooler. seti sellisel boardil ei suudaks foldida.

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #6
            Re: NL2 straightdraw limp

            Betsizedega ja 4BB + limperid olen kursis küll, algul neid ka rakendasin nl2-s, aga nüüd olen hakanud väikseid mööndusi tegema, sest esiteks ei tea nad openraisest suurt midagi ja foldivad näiteks 6bb tõste peale.

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #7
              Re: NL2 straightdraw limp

              no 2bb ületõste on ikka väga väga nadi. Ennem juba limbi järgi oma neljadega kui niimoodi tõstma hakkad. Kui tõstad, siis tõsta korralikult. Kui foldivad, siis onju hea, sest alati on hea raha kätte saada riskivabalt

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #8
                Re: NL2 straightdraw limp

                Isoleeri 0.08$ peale ja annaks flopil kohe alla cbetimata.

                Comment

                Working...