NL100 64s ja lihtne combodraw küsimus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #1

    NL100 64s ja lihtne combodraw küsimus

    Küsimus lihtne, kas shoveda (lihtne) või callida ja mängida vaikselt (ei meeldi väga oop).

    Vastane 26/1/3.3 ja 36% agro. 73 kätt.

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $1.00 BB (8 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    Button ($138)
    Hero (SB) ($100)
    BB ($29.50)
    UTG ($100)
    UTG+1 ($46.60)
    MP1 ($100)
    MP2 ($28.25)
    CO ($117.60)

    Preflop: Hero is SB with 6, 4
    3 folds, MP2 calls $1, CO checks, Button calls $1, Hero calls $0.50, BB checks

    Flop: ($5) 10, 5, 2 (5 players)
    Hero bets $3.50, 2 folds, CO raises to $10, 1 fold, Kangelane ship or call???
    Fullstacks have more fun.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: NL100 64s ja lihtne combodraw küsimus

    Ma fishi vastu callin, sest meie FE on imeväike aga samas kui me hitime siis maksab ta meid suure tõenäosusega välja.

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #3
      Re: NL100 64s ja lihtne combodraw küsimus

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Ma fishi vastu callin, sest meie FE on imeväike aga samas kui me hitime siis maksab ta meid suure tõenäosusega välja.
      Tänks, mängisin kiirelt, sain nupud T2o vastu sisse. Pärast mõtlesingi, et vb passiivsem liin parem, kuna -EV kindlalt pole.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      Working...